PDA

View Full Version : Moderated: Искам да подаря на майка ми козметика, но от къде



MisS^BaD^GiRrRL
12-19-2006, 20:27
Аз съм регистрирана, но не съм влязла, защото бързам! Не знаех към кого да се обърна и реших, че вие сте мястото. Така. Ок, аз съм на 11 и наближава Коледа събрала съм една солидна сума и търся подходящ подарък за майка ми. В стил козметика, парфюми...и др. Искам да си поръчам нещо от Avon, но откъде да си купя тяхна брошура?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Deathless_f
12-19-2006, 20:36
Ами то си има дистрибури на AVON ако познаваш някой такъв може да се обърнеш към него да ти даде каталог доколкото знам не се закупуват.... късмет с подаръка... :) и моята майка има тази събота рожден ден и още не съм измислила какво да й купя... ако някой има идеи да казва... :)

SinisterDoll
12-19-2006, 21:00
До Deathless_f :arrow: ми можеш да и купиш и ти някаква козметика,там любима марка парфюм,сапун и т.н;можеш да вземеш нещо,което ще и е полезно в домакинството или пък някаква дреха..Сега по Коледа можеш да купиш много неща..например някакъв коледен свещник или украска..
И все пак зависи много от това тя какви неща харесва,също и с колко пари разполагаш..Успех!

А за MisS^BaD^GiRrRL :arrow: Брошурата не се купува.Потърси от някой твой познат-дистрибутор,или в някой козметичен магазин.Често дистрибуторите минават и оставят по няколко брошучици в магазина..Успех и на теб !

™bLaCk`RoSe™
12-20-2006, 11:28
Коледа е след няколко дни,а доставката на продукта е поне седмица и нещо.В София има магазини на Ейван,където може да си купиш каквото искаш веднага само да го има в магазина :lol:

MisS^BaD^GiRrRL
12-21-2006, 20:36
Именно.Къде се намират тези магазини???МОЛЯ ВИ СПЕШНО МИ Е!!!

™bLaCk`RoSe™
12-22-2006, 22:44
Такъв магазин знам да има на пазара на Красна поляна.Знам го от познати,които доста често си взимат такива неща от там