PDA

View Full Version : Има открито лекарство против рака



Angel_Girl
12-19-2006, 23:35
Има открито лекарство против рака. Тествано е и дейтсва. Проблема обаче не е в лекарството, а в упраниците на България, които не искат да го регистрират на нашия пазар по незнаини причини.
Повече информация относно лекарството може да намерите тук:
Антималигноцит (http://www.malkiobyavi.com/cell/deystvay.php)

teenkopele
12-20-2006, 05:53
Ако това лекарство наистина е противораково, което малко ме съмнява, да не бъде регистрирано и разпространено в цяла България ще е подписване на смъртна присъда за много хора! :shock: :evil: :?

Angel_Girl
12-20-2006, 08:30
И аз от навало се усъмних в лекарството, но като видях колко хора са се излекували благодарение на него вече съм сигурна, че действа. И България подписва хиляди смъртни присъди на ден!!!
Недопустимо е!!!! :evil:

vra4ka
12-20-2006, 09:07
Не са управниците!
Знаете ли колко пари печелят производителите на лекарства за рак.
И ако се появи такова нещо, тяхната търгувия умира.
Не е човешко да се прави такова нещо, но такива животни сме!
То и срещу много други болести е открит лек, но никой не позволява те да бъдат произвеждани!

IKisseDAGirL
12-20-2006, 11:45
Не са управниците!
Знаете ли колко пари печелят производителите на лекарства за рак.
И ако се появи такова нещо, тяхната търгувия умира.
Не е човешко да се прави такова нещо, но такива животни сме!
То и срещу много други болести е открит лек, но никой не позволява те да бъдат произвеждани!
:shock:
не съм много наясно със "скритите сделки" (ако мога така да го нарека) и с законите на търговията, но ако това, което ти каза, е вярно, незнам...просто не мога да го повярвам, то трябва си е*ахти безчувствения човек.. и невероятно жаден за пари, че да жертваш чужди животи.. и то определено не само на един-двама... а на много, много повече :shock: #-o

priti_kiti
12-20-2006, 12:02
Не са управниците!
Знаете ли колко пари печелят производителите на лекарства за рак.
И ако се появи такова нещо, тяхната търгувия умира.
Не е човешко да се прави такова нещо, но такива животни сме!
То и срещу много други болести е открит лек, но никой не позволява те да бъдат произвеждани!
:shock:
не съм много наясно със "скритите сделки" (ако мога така да го нарека) и с законите на търговията, но ако това, което ти каза, е вярно, незнам...просто не мога да го повярвам, то трябва си е*ахти безчувствения човек.. и невероятно жаден за пари, че да жертваш чужди животи.. и то определено не само на един-двама... а на много, много повече :shock: #-o нямам какво да добавя..

егати безумието просто.

vra4ka
12-20-2006, 18:07
Ще ви дам един пример!
Бутейко развива метод за начин на дишане, който лекува всякакъв вид болести. Но като почва да се разпространява този метод и заплашва индустрията, го убиват! Никой не допуска методите му да се популяризират!
Същото е и с това лекарство! Преставете си колко загуби би имала компания, произвеждаща страшно скъпи лекарства, вземащи се от раково болни! Никой от шефовете милиардери няма да допусне такова нещо! Според мен ще мине още доста време докато успеят да се преборят!

BornFromPain
12-20-2006, 19:39
Има открито лекарство против рака. Тествано е и дейтсва. Проблема обаче не е в лекарството, а в упраниците на България, които не искат да го регистрират на нашия пазар по незнаини причини.
Повече информация относно лекарството може да намерите тук:
Антималигноцит (http://www.malkiobyavi.com/cell/deystvay.php)

ХАхахах да ве то и магнитните наколенници на доктор Левайн, помагат за всичко свързано с ставите, и онова за гръбнака те кара да тичаш като 20 годишен..
ХАахХах :lol: :lol:

sherry
12-21-2006, 03:49
Дам, скоро с майка ми си говорихме за това...
Тя ми каза, че някакъв мъж от България още преди години е измислил ефикасно лекарство против рака. Но не са искали да го легализират, защото е прекалено евтино и наистина както казаха другите, това ще струва доста на производителите на други лекарства...Но е тъпо някои да не признават такова лекарство, за да си печелят паричките :evil: Хората гинат по целия свят, а някои гледат само как да спечелят още пари...Както и да е, надявам се повече хора да разберат за това лекарство и да успеят някак си да намерят човека, който го е измислил...Може би ще им помогне.. :(

teenkopele
12-21-2006, 06:34
Не са управниците!
Знаете ли колко пари печелят производителите на лекарства за рак.
И ако се появи такова нещо, тяхната търгувия умира.
Не е човешко да се прави такова нещо, но такива животни сме!
То и срещу много други болести е открит лек, но никой не позволява те да бъдат произвеждани!

Бая хляб има в това, което казваш.
Просто не мога да разбера, как може да сме такива...да има възможност да се спасят милиони животи и да се прави едно голямо нищо!? Как въобще може да има такива хора...съзнателно да убиват милиони, в буквалия смисъл, и да им дреме на... :shock: ?! И всичко това е заради шибаните пари, без които, в днешно време, не можем да живеем, каквото и да си говорим.
Мамка му! :shock: :evil:

GossipGirl89
12-21-2006, 07:36
Не са управниците!
Знаете ли колко пари печелят производителите на лекарства за рак.
И ако се появи такова нещо, тяхната търгувия умира.
Не е човешко да се прави такова нещо, но такива животни сме!
То и срещу много други болести е открит лек, но никой не позволява те да бъдат произвеждани!
:shock:
не съм много наясно със "скритите сделки" (ако мога така да го нарека) и с законите на търговията, но ако това, което ти каза, е вярно, незнам...просто не мога да го повярвам, то трябва си е*ахти безчувствения човек.. и невероятно жаден за пари, че да жертваш чужди животи.. и то определено не само на един-двама... а на много, много повече :shock: #-o

Съгласна съм и направо съм потресена :shock: Но явно в днешно време парите са преди това да спасиш човешки живот.. ](*,) :smt017

BornFromPain
12-21-2006, 08:46
Дам, скоро с майка ми си говорихме за това...
Тя ми каза, че някакъв мъж от България още преди години е измислил ефикасно лекарство против рака. Но не са искали да го легализират, защото е прекалено евтино и наистина както казаха другите, това ще струва доста на производителите на други лекарства...Но е тъпо някои да не признават такова лекарство, за да си печелят паричките :evil: Хората гинат по целия свят, а някои гледат само как да спечелят още пари...Както и да е, надявам се повече хора да разберат за това лекарство и да успеят някак си да намерят човека, който го е измислил...Може би ще им помогне.. :(

А какво ще рече прекалено евтино? Какво им пречи да го пуснат на 1000 лева блистерчето и да не бъде евтино? Никой не може да ги задължи да го продават на еди каква си цена, демек не можеш да кажеш, че е евтино или скъпо като не е почнало да се продава.

И ако наистина имаше такова лекарство то щеше да е завладяло целия свят. Я се заимслете дали няма най-голямата фармацевтична компания да предложи на човека който го е открил много пари, за да започне да го произвежда? И няма да имат печалба ако убият всичката конкуренция с това нещо? И станат абсолютни монополисти на пазара свързан с лечението на рак?
АХАХАХ яко сте зле, и знаете само да се жалвате и да вярвате на глупости!

Ако такова нещо съществуваше вече щяха да са изкарани пари от него, щеше да се разпространява. Защото да, наистина всички ги интересуват парите. А в това нещо има прекалено много пари за да не се възползват.

Angel_Girl
12-21-2006, 16:11
ЕВРЕЙ НЕЩАСТНИ - само това мога да кажа за тези който не искат да го разпространят из България
Аз съм на същото мнение. :evil: Заради мафиотски истории умират невинни хора без да имат право да се лекуват и да спасят живота си :!:

sherry
12-21-2006, 16:34
Дам, скоро с майка ми си говорихме за това...
Тя ми каза, че някакъв мъж от България още преди години е измислил ефикасно лекарство против рака. Но не са искали да го легализират, защото е прекалено евтино и наистина както казаха другите, това ще струва доста на производителите на други лекарства...Но е тъпо някои да не признават такова лекарство, за да си печелят паричките :evil: Хората гинат по целия свят, а някои гледат само как да спечелят още пари...Както и да е, надявам се повече хора да разберат за това лекарство и да успеят някак си да намерят човека, който го е измислил...Може би ще им помогне.. :(

А какво ще рече прекалено евтино? Какво им пречи да го пуснат на 1000 лева блистерчето и да не бъде евтино? Никой не може да ги задължи да го продават на еди каква си цена, демек не можеш да кажеш, че е евтино или скъпо като не е почнало да се продава.

И ако наистина имаше такова лекарство то щеше да е завладяло целия свят. Я се заимслете дали няма най-голямата фармацевтична компания да предложи на човека който го е открил много пари, за да започне да го произвежда? И няма да имат печалба ако убият всичката конкуренция с това нещо? И станат абсолютни монополисти на пазара свързан с лечението на рак?
АХАХАХ яко сте зле, и знаете само да се жалвате и да вярвате на глупости!

Ако такова нещо съществуваше вече щяха да са изкарани пари от него, щеше да се разпространява. Защото да, наистина всички ги интересуват парите. А в това нещо има прекалено много пари за да не се възползват.
Абе...Нали се сещаш, че Рак е толкова упорито заболяване, че куп лекарства и химеотерапии са нужни, за да се облекчат болките на един болен...Ако се създаде само едно, универсално лекарство, което да го лекува, това ще е голям проблем за много прозиводители. Някои може да съумеят да направят пари от него, но други ще загубят много. Аз знам, че има измислено такова лекарство от българин, интересувала съм се от това, защото съм имала роднина, който е бил болен от рак. Отдавна се чу за този мъж, който е измислил лекарството, многократно е правил опит да го патентова, но беузпешно. Това ще засегне много чужди интереси...Има хора, които са се излекували благодарение на лекарството, наистина има такова.

vra4ka
12-21-2006, 19:05
BornFromPain хич не сме зле.
Това е истината, лекарството е ефикасно, но не го допускат на пазара!
Добре че още не са убили доктора, който го е измислил!

Angel_Girl
12-21-2006, 22:44
BornFromPain хич не сме зле.
Това е истината, лекарството е ефикасно, но не го допускат на пазара!
Добре че още не са убили доктора, който го е измислил!
Дано с помоща на Господ това лекарство бъде патентовано и в България и да се спре този ужас :!:

teenkopele
12-22-2006, 06:37
Да си представим, че противораково лекарство излезе на пазара. Колкото и да струва, то ще бъде купувано, защото ще спасява животи, а те нямат цена.
BornFromPain, това което казваш, че могат да се направят много пари от подобно лекарство и, че дадена компания може да стане пълен монополист на пазара свързан с лечението на рак е така, но нека да помислим...колко фармацевтични компании, кои от кои по-развити, има по света- много. Всяка една би искала да произвежда лекарството. Състезанието за лиценза би било голямо. Ако дадена компания не получи възможността да го произвежда, тя би направила всичко възможно никой друг да не я получи...дори това да значи убийство . :wink:

kusmetka
02-06-2007, 18:21
Znam i az za takova lekarstvo Praveni sa opiti i mnogo hora sa izlekuvani po To6ovo vremne Tova bilo edna kiselina ,koito se nalivala vuv venite na horata Ne bila skupa i poneje mnogo hora iskali da se izkarat otkivateli i taka i ne se kazala togava formulata A sega vnukut na tozi pi4 durji formulata ,no nima koi da mu se vurje da proizvejda ,a i bolnitsa kudeto da se provejdat le4eniata taka 4e...Vnukut e BG jurnalist sega Gledah go po TV i kaza ,4e niama zainteresovana farmatsefti4na kompania ,za6toto struvalo ni6to pari ,a i se zasiagali mnogo interesi