PDA

View Full Version : трябав ми код



BugnaT-non
12-20-2006, 09:15
имам си една игричка мн яка ама проблема е че след около 40 минути не иска повече да ми я пуска .. некъв trial или не6то такоа нз ..

че ко ми треа ... ако може некой да ми намери код или crack, license или некаква такоа глупост за да си я играя спокоино ... моля ви се възможно най-бързо .... 3D-drivig school е игричката .....


мерси предварително

naikki
12-20-2006, 11:26
имам си една игричка мн яка ама проблема е че след около 40 минути не иска повече да ми я пуска .. некъв trial или не6то такоа нз ..

че ко ми треа ... ако може некой да ми намери код или crack, license или некаква такоа глупост за да си я играя спокоино ... моля ви се възможно най-бързо .... 3D-drivig school е игричката .....


мерси предварително

Shitface, Играта ти е trial, и 200 крака да инсталираш - смисъл нема, некои serial ако намериш - може да стане, но не обещавам нищо.
В по големите тракери дет знам я потърсих но я няма.
Ровни и ти я потърси, размърдаи малко гъзъ, а не да викаш - намерете ми го колкото може по-бързо. Или потърси сериал в некои от warez сайтовете, там аз не е врем че влизат 6333 гадове в секунда на кашона.
Аре успех

Composure
12-20-2006, 20:44
Trzeba Wpisaж wyraz -- Clutch ---

това намерих в сериълс.вс ;/

12-22-2006, 06:25
имам си една игричка мн яка ама проблема е че след около 40 минути не иска повече да ми я пуска .. некъв trial или не6то такоа нз ..

че ко ми треа ... ако може некой да ми намери код или crack, license или некаква такоа глупост за да си я играя спокоино ... моля ви се възможно най-бързо .... 3D-drivig school е игричката .....


мерси предварително

Преди 4-5 месеца я бях дръпнал драйвинг скула, и не ми искаше нищо, нито триал беше нито нищо. За сериали мога да ти дам сайт обаче ако нямаш добра антивирусна по-добре недей влиза www.serial.ws все пак има и милиони други подобни сайтове но съвета на предишния да си я намериш на някой тракер ще те устрои най-добре!

12-22-2006, 06:30
имам си една игричка мн яка ама проблема е че след около 40 минути не иска повече да ми я пуска .. некъв trial или не6то такоа нз ..

че ко ми треа ... ако може некой да ми намери код или crack, license или некаква такоа глупост за да си я играя спокоино ... моля ви се възможно най-бързо .... 3D-drivig school е игричката .....


мерси предварително

Преди 4-5 месеца я бях дръпнал драйвинг скула, и не ми искаше нищо, нито триал беше нито нищо. За сериали мога да ти дам сайт обаче ако нямаш добра антивирусна по-добре недей влиза www.serial.ws все пак има и милиони други подобни сайтове но съвета на предишния да си я намериш на някой тракер ще те устрои най-добре!