PDA

View Full Version : Zavravq li se pyrvata Istinska lubov???



Clara_
12-20-2006, 09:19
Kak spored vas moje nai byrzo da se zabravi edno mom4e, ili edna lubov...no ne kakva da e lubov, a pyrvata istinska koqto ste izpitvali do sega...ili izob6to moje li da se zabravi, ili kolkoto i vreme da mine, vse pak ostavat malki iskri????

HopeLesss
12-20-2006, 09:41
Защо ти е да я забравяш? Никога не съм разбирала как така хората искат да забравят нещо хубаво, което им се е случило... :roll: Аз пазя много красиви спомени от моята първа любов и не бих си простила, ако я забравя... [-(

koalka
12-20-2006, 10:02
Не мисля.

mer4eto
12-20-2006, 10:19
ami ISTINSKATA Lubov nikoga ne se zabravq. :( tova e mn gadno

NaDuFcHe
12-20-2006, 10:25
Poprincip vsqka lubov se zabravq s nova..v msiusl chustvata ohladnqvat i tn..No nikoga nemojesh da zabravish 100% za edin chovk koito si obichala...vinagi shte se seshtash za nego i shte ti stava malko gadnichko che vsichko veche e svurshilo...

12-20-2006, 10:29
spored men ne. tq e edinstvena za sebe si, a i o6te pove4e tq e parvata ti lubov.taka 4e po dobre ne misli za neq (kolkoto moje6)

kofti_nick
12-20-2006, 11:06
Лесно се забравя. :) Спокс :) ::: ::: :::

12-20-2006, 11:31
Не се забравя,никога никога! Дори и да намериш нова по-силна и красива любов,винаги се помни първата!

strange__
12-20-2006, 12:36
Не се забравя :!: И до днес,когато видя това момче се усмихвам и си спомням колко много значеше той за мен! Всъщност той продължава да е много важен човек в живота ми,но при нас ситуацията е малко сложна :wink: Не бих казала,че още го обичам така както преди 1 година,но го обичам :? Ако сега му се обадя и му кажа,че искам да дойде,защото имам проблем,съм убедена,че ще е тук след максимално кратък период от време!!! Най-точното момче,което познавам! Не изпитвам онези чувства,но знам че дълбоко в мен (толкова дълбоко,че дори не го забелязвам) още живее надеждата,че някой ден ще бъдем заедно...може би след години....никога няма да го забравя и честно казано не искам това да се случва :idea:

Talisman
12-20-2006, 12:36
P1rvata istinska liubov nikoga ne se zabravq. Kakvoto i da napravi6 nqma da moje6 da q zabravi6 povqrvai mi.. Spomenite , krasivite momenti te prosto jiveqt v teb.. :wink:

sexy_dizzy
12-20-2006, 12:51
Не съм забравила първата истинска любов, не съм забравила и втората.Макар да имам и трета...съм оставила отворена вратичка.
Истинската любов не се забравя.

He3HauKa
12-20-2006, 12:54
С времето всичко отминава.Ако човек обича исктински, е нужно наистина мн време ,но спомена винаги остава.Първата истинска любов се помни цял живот :mrgreen:

MoHuTo
12-20-2006, 13:41
Poprincip vsqka lubov se zabravq s nova..v msiusl chustvata ohladnqvat i tn..No nikoga nemojesh da zabravish 100% za edin chovk koito si obichala...vinagi shte se seshtash za nego i shte ti stava malko gadnichko che vsichko veche e svurshilo...

lost_girl
12-20-2006, 13:45
аз лично никога не бих забравила 1-вата си любов,която тряеше цели 6 години,но за жалост не беше споделене и никога няма да забравя мъката,сълзите самотата

12-20-2006, 13:49
и все пак доста хора казват,че човек веднъж обича истински всичко друго е ...

malone
12-20-2006, 14:08
Зависи от обстоятелствата ако съм изпитвал силни чувства едва ли ще я забравя дори ако ме наранила ужасно много.

strange__
12-20-2006, 14:15
Защо ти е да я забравяш? Никога не съм разбирала как така хората искат да забравят нещо хубаво, което им се е случило... :roll: Аз пазя много красиви спомени от моята първа любов и не бих си простила, ако я забравя... [-(
Между другото си много права...и аз винаги съм се чудела защо всички се опитват да забравят нещо толкова красиво?! Не случайно първата любов почти винаги (да не казвам винаги) е именно в тиинейджърските (100% не съм го написала правилно..) години :!: Всичко е така истинско,така откровено и така по детски красиво!! После нещата се променят и никога няма да изпиташ това чувство отново...когато те налегнат хилядите други грижи (пари,храна,сметки..),колкот и да обичаш някой,все ще се намери нещо,което да помрачи щастието ви. А в крайна сметка именно спомените правят човека това,което е и ако ги забравиш-забравяш себе си :idea:

12-20-2006, 15:05
"аз винаги съм се чудела защо всички се опитват да забравят нещо толкова красиво?!" - za6toto mnogo boli, kogato nqmash shansove ve4e da budesh s tozi 4ovek, zatova, za6toto svetat se sriva pod krakata ti, bez da mojesh da reagirash \trezvo\.......i pak boli, za6toto edinstveniq nas4ih da prodaljish da jiveesh e kato zabravish. Zatova!!

strange__
12-20-2006, 16:16
Моят свят се е сривал, срина се за 1 минута и не можех нищо да направя!!! Само плачех.Хиляди сълзи на разочарование,болка,срам и страх....никога не се получи нищо между мен и "първата ми любов" (име няма да кажа) и когато осъзнах къде е грешката-намразих себе си повече от всеки друг :!: Страдах повече,от колкото бях предполагала,че мога...живеех,за да видя очите му,усмивката му-НЕГО!Отправях стотици молби това да не е реалност,но уви...той беше с нея!
Познато ми е чувството да ги гледам колко са щастливи заедно,а в мен надеждата да не угасва...познат ми е също погледът му,който казва-"Защо не изрече онези думи,когато трябваше?"....и прегръдките,за които живеех! И ето я моята първа и незабравима ( :!: ) любов...
Така,че не ми говори за мъка и болка,защото знам какво е :idea: Макар и най-болезнения ми спомен,това момче е и най-прекрасния.Защото,дори и в най-мъчителната ситуация, има поне един момент,заради кой си заслужава завинаги да я запомниш. И не бих заменила нито една отронена сълза за стотици усмивки...защото сред сълзите е и онзи момент,който и до днес ме кара да се усмихвам :idea:

HopeLesss
12-20-2006, 18:10
Моят свят се е сривал, срина се за 1 минута и не можех нищо да направя!!! Само плачех.Хиляди сълзи на разочарование,болка,срам и страх....никога не се получи нищо между мен и "първата ми любов" (име няма да кажа) и когато осъзнах къде е грешката-намразих себе си повече от всеки друг :!: Страдах повече,от колкото бях предполагала,че мога...живеех,за да видя очите му,усмивката му-НЕГО!Отправях стотици молби това да не е реалност,но уви...той беше с нея!
Познато ми е чувството да ги гледам колко са щастливи заедно,а в мен надеждата да не угасва...познат ми е също погледът му,който казва-"Защо не изрече онези думи,когато трябваше?"....и прегръдките,за които живеех! И ето я моята първа и незабравима ( :!: ) любов...
Така,че не ми говори за мъка и болка,защото знам какво е :idea: Макар и най-болезнения ми спомен,това момче е и най-прекрасния.Защото,дори и в най-мъчителната ситуация, има поне един момент,заради кой си заслужава завинаги да я запомниш. И не бих заменила нито една отронена сълза за стотици усмивки...защото сред сълзите е и онзи момент,който и до днес ме кара да се усмихвам :idea:

=D>

Възхищавам се на хора като теб, които успяват да превъзмогнат болката и въпреки всичко да извлекат най-хубавите моменти!!! Някой беше казал: "По-добре да си обичал и загубил, отколкото никога да не си обичал!

12-20-2006, 18:16
ne moga da q zabravq..

ma
12-20-2006, 18:28
Е искри може и да не се появят отново, но 100% не се забравя и си присъства умилението, че някога с този човек си имал общо. + Това първите неща винаги се помнят :) => и първата любов :)

ЛуДо_вЛюБеН
12-20-2006, 18:31
Първа любов не се забравя!
В моя случай още не е угаснала за да я забравя...

:smt049 :smt055

miloto_girl_4e
12-20-2006, 19:02
Не, такова нещо не се забравя..
А и защо ти е да забравяш такъв красив и истински спомен?!
Помни си го.., може да ти носи болка, но..

LP_girl_14
12-21-2006, 14:55
Трудно..Много много трудно!
Ще мине време през което спомените ще нахлуват в съзнанието ти,ще изпадаш в различни настроения..след време може би пак ще се влюбиш в друг човек,НО ПЪРВАта ЛЮбоВ Не мОже Да Се заБраВИ НИкоГа!