PDA

View Full Version : Въпрос за Google Earth



Google Earth
12-20-2006, 10:49
Моля ако някой от вас има тази програмка (Google Earth безплатната версия) нека ми каже как да разглеждам градовете, защото аз току що я инсталирах, а виждам само некви зелени площи.

HaCkO
12-20-2006, 11:22
ima mn raoti za naglasqne dolu v lqvo tam trqbva da cakne6 na bildings trqbva da ima6 otmetki i tama o6te raoti ima6e ama zabrai6 ama ina4e e qka programka

naikki
12-20-2006, 12:17
Моля ако някой от вас има тази програмка (Google Earth безплатната версия) нека ми каже как да разглеждам градовете, защото аз току що я инсталирах, а виждам само некви зелени площи.

Като за начало вземи разучи програмата, после задавай тъпи въпроси, най е лесо на кажеш - не стааа, има едно нещо което се нарича user manual - това не е някаква тъпа глупости дет никои няма време да чете, а указание как да използваш програмата, но има го и момента дет скпания google продукт не работи, тогава пробвай www.maps.google.com - същото е само че е online и не иска никаква инсталация и темподобни простотий.
Have fun

Forslor
12-20-2006, 17:45
Моля ако някой от вас има тази програмка (Google Earth безплатната версия) нека ми каже как да разглеждам градовете, защото аз току що я инсталирах, а виждам само некви зелени площи.
Не всички градове са картографирани и снимани детайлно.
Например: Виж София ... имай си напредвид ,че изображението се зарежда бавно или бързо в зависимост от скоростта на твоята интернет връзка.
Възможно е още от началото да ти дава грешка от типа : Няма връзка към сървъра или нещо подобно.