PDA

View Full Version : Проблем,тежащ на сърцето ми!



12-20-2006, 11:42
Исках да споделя с някой за,тези мои чувства към едно момиче,и да ми кажете какво да направя...
Значи познаваме се още от осми клас,но започнахме да се опознаваме по-добре чааак в 9клас. Говорехме много,започнахме да ставаме все по-добри и по-добри приятели. Но виж ти,аз започнах да я приемам не просто като приятелка(сещате се)! Веднъж тя ми призна,че съм й най-добрия приятел и незнае какво ще прави,ако ме няма...
Понеже чувствата толкова напираха в мен,реших да й кажа, че съм влюбен в нея,както и всичко останало,което чувствам! А тя ми каза,че й трябва време...
Но вече с всеки изминал ден сякаш любовта ми става по-силна от предишния.Когато съм далеч от нея не съм същия! Искам да ми обръща внимание,но понякога стават гафчета и просто незнам какво да правя!Когато отношенията ни не са на 100%(макар,че не сме се карали) почва да ме боли толкова много,сякаш някой е стоварил 2 тона върху гърдите ми! Постоянно съм в страх един ден как ще ми отговори,страх ме е за мн неща!
Опитвам се по всякакъв начин да й покажа,колко много значи за мен(бихте се учудили какви) !
Моля кажете как да се справя с това...

12-20-2006, 12:04
Otidi pri neq pogledni q v o4ite i q celuni
Uspeh :mrgreen:

CekC_Cbc_Tpyn
12-20-2006, 12:19
Значи....разходка насаме..романтика..звезди..и коледно настроение,разбира се! :) Иии следва едно такова неловко мълчание...и ти й се усмихваш...погалваш я по лицето,докосваш я по брадичката,придърпваш я към себе си иииииии... :roll: оставям на фантазията ти да завърши всичко. :mrgreen: Успех!Имай вяра.На Коледа стават чудеса.. :) :smt008 :smt007 :smt006

12-20-2006, 12:26
Колко ли пъти я каня някъде,но все изниква нещо!
И много ме е страх,ако направя нещо такова,да не се отдръпне от мен ...

angel with broken wings
12-20-2006, 12:30
Колко ли пъти я каня някъде,но все изниква нещо!
И много ме е страх,ако направя нещо такова,да не се отдръпне от мен ...
ми ако не опиташ не знам дали скоро ще разбереш за чувствата й,ако се отдръпне ще знаеш,че не те харесва \:D/
а и CekC_Cbc_Tpyn е прав-по Коледа стават чудеса, стига да повярваш в тях ! успех :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Talisman
12-20-2006, 12:31
Hm :-k :-k Nameri na4in da se vidi6 s neq... pomoli q da izlezete i togava prosto q pregarni i i kaji , 4e q obi4a6... spored men tova mn ste q trogne.. :roll: Nqma ni6to po milo i sladko ot tova da 4ue6 4e nqkoi te obi4a :roll: Uspeh ;-)

12-20-2006, 12:41
Колко ли пъти я каня някъде,но все изниква нещо!
И много ме е страх,ако направя нещо такова,да не се отдръпне от мен ...
ми ако не опиташ не знам дали скоро ще разбереш за чувствата й,ако се отдръпне ще знаеш,че не те харесва \:D/
а и CekC_Cbc_Tpyn е прав-по Коледа стават чудеса, стига да повярваш в тях ! успех :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:Понякога аз съм единствения който вярва в това,и не спирам да го правя ...

12-20-2006, 12:43
Hm :-k :-k Nameri na4in da se vidi6 s neq... pomoli q da izlezete i togava prosto q pregarni i i kaji , 4e q obi4a6... spored men tova mn ste q trogne.. :roll: Nqma ni6to po milo i sladko ot tova da 4ue6 4e nqkoi te obi4a :roll: Uspeh ;-) Това наистина е супер и ти благодаря мн за съвета,но все пак ме е страх как ще реагира!
Написах нещо като стихотворение за нея,и започнах да й го пращам в картички(и то какви)! Казва,че са мн хубави и всичко е супер, но ...

IKisseDAGirL
12-20-2006, 13:39
според мен пък излишно я обсебваш.. то че е хубаво човек да изразява чувствата си - да, но твоето като че ли е в повече и може би до някъде я задушаваш :? остави я малко намира, недей постоянно да й натякваш по всевъзмжни начини какво изпитваш, тя и без това си е наясно, след като си й го казвал и показвал многократно... просто ставаш прекалено достъпен, когато тя вижда, че все се стараеш да привлечеш вниманието й :roll:

Nadelina
12-20-2006, 13:43
Nedei da q pritiskash.. tova e moq syvet... A ti samia nedei da bqgash ot lubovta.. tq e tolkova krasiva.. tq e vylshebna..

lost_girl
12-20-2006, 13:44
браво,това че си и казал какво чустваш към нея е мн правилно,и ако наистина те има за фр защо да не тръгнете,а и както казах другите отиди при нея погледни я в очите и я целуни!
успех

12-20-2006, 13:46
Nedei da q pritiskash.. tova e moq syvet... A ti samia nedei da bqgash ot lubovta.. tq e tolkova krasiva.. tq e vylshebna..
Тя не е наясно с чувствата си и затова не бързам да правя каквото и дае!

vvs_go
12-20-2006, 13:47
tva problem li e?

iiirish
12-20-2006, 16:20
единствено ти остава да чакаш и да се надяваш, че в последствие тя ще ти отговори положително! но през времето в което я чакаш постарай се да се подготвиш и за евентуален отказ за да няма накрая неприятно изненадани!

SlaDkO_KoTe{P}
12-20-2006, 16:40
spored men 6te e dobre da i dade6 vreme za6toto do sega te e priemala samo za priqtel i ti izvednaj i kazva6 4e q obi4a6...mislq 4e i trqbva vreme da osaznae i da spre da te priema samo kato priqtel ,a kato ne6to pove4e...Kasmet!!! :D

koalka
12-20-2006, 17:12
Като гледам изпитваш доста силна любов!Дано нещата станат.

12-20-2006, 18:56
единствено ти остава да чакаш и да се надяваш, че в последствие тя ще ти отговори положително! но през времето в което я чакаш постарай се да се подготвиш и за евентуален отказ за да няма накрая неприятно изненадани!въпроса е,че не искам да оставям всичко на произвола на съдбата,а искам да повлияя някак си на положителния изход от ситуацията! просто немога да си представя да не съм с нея,никога не съм се чувствал така...

12-20-2006, 18:58
Като гледам изпитваш доста силна любов!Дано нещата станат.Права си,никога не съм изпитвал нещо толкова силно

12-23-2006, 04:53
Благодаря за всички съвети,които ми дадохте,наистина съм ви благодарен !