PDA

View Full Version : аборт



aMf1
12-20-2006, 12:17
нз дали темата е за тука но моля ви помогнете [-o< каже те ми нещо повече за подписа на родителя с който се разрешава аборта? трябва ли да се сверяват лични карти или знам ли да се доказва че това е твоя родител моля ви помогне те изяснете ми ги плс ](*,)

бля-бля
12-20-2006, 12:35
Лелееее, здравата си я закъсала! Няма как, ще трябва и родителите ти да разберат :cry: Няма как да ти се размине.Ами що не си внимавала бе, сладурче? ](*,)

deem
12-20-2006, 12:50
Помисли си добре преди да направиш най-голямата грешка в живота си.
Всчко заченато дете трябва да се роди.

vra4ka
12-20-2006, 18:15
Виж , съвета ми е въпреки всичко да кажеш на родителите ди!
Защото аборта не е безобидна процедура! Много трябва да се внимава, не ходи при случайни хора. Родителите могат да ти помогнат!
Ще има скандали, но заслужава ли си да си рискуваш здравето?

sladoled
12-20-2006, 18:30
Наистина трябва да кажеш на родителите си.Разбира се първо се увери, че наистина си бременна / не разбрах дали си сигурна/. Ако трябва се примири въпроси от рода на "защо не внимава" /сякъш можеш да върнеш нещата назад/ , "как можа да ни причиниш това" /това е манипулация- ако си причинила нещо, то си го причинила на себе си/, "ами ако хората разберат" /кой ли го е грижа/ и пр. Но като се поуспокоят вероятно ще ти осигурят добър лекар / повярвай, ако решите аборт, това е от много голямо значение/ Я си представи след време някой от родителите ти остарее и се разболее от нещо на дихателна система и ти да му кажеш "ами това е защотопушиш.Как можа да ми го причиниш". Сигурно няма да го кажеш. Освен това родителите трябва да са съпричастни с проблемите на децата си!
Най- важното е да се отърсиш от паниката.А колкото до това дали се сверяват карти, едва ли.То в личната карта не пише кой ти е родител и обратно.

deem
12-24-2006, 10:23
Наистина трябва да кажеш на родителите си.Разбира се първо се увери, че наистина си бременна / не разбрах дали си сигурна/. Ако трябва се примири въпроси от рода на "защо не внимава" /сякъш можеш да върнеш нещата назад/ , "как можа да ни причиниш това" /това е манипулация- ако си причинила нещо, то си го причинила на себе си/, "ами ако хората разберат" /кой ли го е грижа/ и пр. Но като се поуспокоят вероятно ще ти осигурят добър лекар / повярвай, ако решите аборт, това е от много голямо значение/ Я си представи след време някой от родителите ти остарее и се разболее от нещо на дихателна система и ти да му кажеш "ами това е защотопушиш.Как можа да ми го причиниш". Сигурно няма да го кажеш. Освен това родителите трябва да са съпричастни с проблемите на децата си!
Най- важното е да се отърсиш от паниката.А колкото до това дали се сверяват карти, едва ли.То в личната карта не пише кой ти е родител и обратно.


Извинявай,но не можеш по никакъв начин да сравняваш заболяването от пушене с бремеността.