PDA

View Full Version : тъпият ми баща



vignete
12-20-2006, 13:05
Вчера звъня на няккаъв приятел да се съберат за нова година в средец и като първопричина да се съберат е да могат дъщерите му да се пооженят малко...това е адски тъпо. Досега не съм разговаряла с него по никакви причини, защото е адски невъзпитан и смотан...вечно прави някви просташки препратки към това, че където и да отида, отивам за да се е'а..извинявам се за гнусния израз. За всичко това разбирам от майка ми, която адски разбрана жена...обичам я. Винаги онова говедо й лази по нервите..вечно тя е виновна за всичко, тя ни настройлава, мен и сестра ми, срещу тоя кретен. Пък аз не съм чак дотолкова ттпа, че да не разбирам, че той не ме има за нищо повече от някаква пачавра и ме обижда с тая цялата помия. А как мога да уважавам, дори не да го обичам, а най-елементарното - да го уважавам, след като той обижда както майка ми, така и мен и сестра ми?
Всички ми казват, че ще оценя баща си истински, ама ще е прекалено късно. Не е вярно...
А как сега да му представя приятеля си, след като за самият ми баща няма любов, а само физически контакт, и то от най-низките и гнусни.
Не че съм много набожна, но заради него вече съм престъпила една от божиите заповеди - "уважавай родителите си" или беше нещо такоа!!!! :-k
Много се разписах...ако някой може да ми каже рецепта за нормален живот без да те тормозят - плс, нека сподели.

12-20-2006, 17:17
nqma takava za sajalenie. I moq ba6ta se misli za gospod ama ...

techCandy
12-20-2006, 17:46
Момента в който ще заживееш нормално, ще бъде момента, в който се
изнесеш от вас... явно. На колко си години? То няма и какво да те посъветвам, пък и да се изнсеш от вас, пак никои няма да може да ти даде гаранция за нормален живот, общо взето както си го направиш, но след това, понякога има обстоятелства срещу, които няма какво да направиш....мисли за бъдещето си...

vignete
12-20-2006, 20:26
Danke schon. Момента когато се изнеса идва бавно, но сигурно...на 17 съм и отдавна ми е писнало да се гаврят с мен. Да не съм някой олигофрен. Благодаря за писаното...явно наистина ще заживея пълноценно далеч от онова изчадие, ако не изкукам дотогава..
и пак страшно много благодаря 8-[

machoka
12-21-2006, 08:59
ако някой може да ми каже рецепта за нормален живот без да те тормозят - плс, нека сподели.

Ако имаше такава, светът щеше да е една утопия ;)

На 17 все още нищо не можеш да направиш, затова стой под крилото на родителите си и мисли в перспектива - как би могла сама да изкарваш хляба си в бъдеще. Защото и този момент ще дойде, а при теб най-вероятно по-скоро.

vignete
12-21-2006, 19:37
Aми ако образно всеки от родителите ми има по едно крило, аз бих могла да се чувставм сигурна смао под крилото на майка ми, щот под другото направо ще ме смажат. Ясно, че не съм много възрастна и още нищо не съм видяла, ама там за въпроса да бачкам - от две години вече си работя по него. Друг е въпроса, че определена част от обкръжението ми изобщо не иска да работя, за да мога колкото е възможно по - дълго време да се чувствам зависима и без права, "защото съм МУ дъщеря".

skate-more
12-27-2006, 08:46
бащата пък работи толкова горкия че едва гледа и само кат се напие малко се праи на важен ама не злорадства, обаче кат стана и му вкарам един шамар и мълчи
а да и баща ми е по однесен и от мен.. това е доста
никога немоо разчитам на него исках му инструменти и още неща тои вика добре щи донеса прибира се в нас даже забраил да си земе телефона..

naikki
12-27-2006, 09:42
Вчера звъня на няккаъв приятел да се съберат за нова година в средец и като първопричина да се съберат е да могат дъщерите му да се пооженят малко...това е адски тъпо. Досега не съм разговаряла с него по никакви причини, защото е адски невъзпитан и смотан...вечно прави някви просташки препратки към това, че където и да отида, отивам за да се е'а..извинявам се за гнусния израз. За всичко това разбирам от майка ми, която адски разбрана жена...обичам я. Винаги онова говедо й лази по нервите..вечно тя е виновна за всичко, тя ни настройлава, мен и сестра ми, срещу тоя кретен. Пък аз не съм чак дотолкова ттпа, че да не разбирам, че той не ме има за нищо повече от някаква пачавра и ме обижда с тая цялата помия. А как мога да уважавам, дори не да го обичам, а най-елементарното - да го уважавам, след като той обижда както майка ми, така и мен и сестра ми?
Всички ми казват, че ще оценя баща си истински, ама ще е прекалено късно. Не е вярно...
А как сега да му представя приятеля си, след като за самият ми баща няма любов, а само физически контакт, и то от най-низките и гнусни.
Не че съм много набожна, но заради него вече съм престъпила една от божиите заповеди - "уважавай родителите си" или беше нещо такоа!!!! :-k
Много се разписах...ако някой може да ми каже рецепта за нормален живот без да те тормозят - плс, нека сподели.

И моя е копиле, но не съм го виждал от 2 години :-)
Няколко пъти ме потърси да ми иска пари :? Като се изнесеш ще заживееш супер, не ми липсва повярвай ми и на теб няма да ти липсва, това дет хората говорят е глупост :-)
Успех и скорошно изнасяне

lori
12-27-2006, 15:34
ми аз честно да ти кажа......кажи на майка си да се разведат с баща ти. Е, естествено ако той тормози и нея. Но иначе, потърпи още малко. Ще дойде времето да се изнесеш...

black_boy
12-27-2006, 18:17
Ne go predstavqi na ba6ta si!Ako e takyv kakvo si mislq nai-mnogo da te izloji s ne6to pred gadjeto ti.Ako pyk nqma kak da ne stane tova nz...Za razvod nqkoi pi6e6e-nqma da stane.20 godini brak i razvod-nqma da stane ako maika ti e svqstna sigurno se my4i zaradi vas s ba6ta ti i ne se razvejda zaradi vas kolkoto i iztyrkano da zvu4i.Spoko 6te se iznese6 nqkoi den a do togava ne mu se qdosvai!ZA6to da se qdosva6 na nqkoi kogoto ne uvajava6?

Amayo
12-27-2006, 19:20
Е айде признай си че е прав де. :-D Сто процента съм сигурен че не ходиш да "спиш у приятелки" :lol: :smt005

evil_lady_in_black
12-28-2006, 07:04
Ами ако и ти и сестра ти и майка ти се обърнете срещу него ще може да го изритате от вас ( съжалявам че говоря така ) Това е много глупаво аз никога не позволявам на баща ми да ми повиши тон даже . Тропни му с крак . Ако си така мирна душичка ще ти се качи на главата накрая

shawnna
01-03-2007, 18:16
познатооооо....

единствения ми съвет е следния, вече има закон за домашното насилие, където е написано и за психологическия тормоз, всъщност, проблема, е че вероятно трябва да помолиш и близките ти да те подкрепят, тоест да свидетелстват в твоя полза, това в случай, че искаш вече да предприемеш нещо сериозно, като жалба в районното или в съда.
НЕ ПОДЦЕНЯВАЙ ВЛИЯНИЕТО НА ПСИХОЛОГИЧЕСКИЯ ТОРМОЗ ВЪРХУ ЖИВОТА И ЗДРАВЕТО СИ!!!
виж тук:
http://www.animusassociation.org/
има горещ телефон 24/7
също и безплатни психологически консултации, а също така и консултации с адвокати, ако не се лъжа...
\също така ако има физическо посегателство, веднага при лекар и после в съдебна медицина, вадиш си медицинско, и събираш доказателства за последващо дело, също така задължително жалба в полицията\
и забрави за простотията, че ще се осъзнаеш някога и ще съжаляваш, за това, че си се обърнала срещу родителя си....
нема да стане, значи той ще ти сере в душата, сори за израза, а ти понеже си му дете, ша трайш, а стига бе...
действай и тва е...
о, и малко послепис, просто не си представяш като го запознаеш с приятеля си, колко мазно ще се държи, просто няма да го разпознаеш, копелето, просто това са шибаните комплекси да нападнеш беззащитен и зависим човек, а с чуждите да се държиш суперподлизурски... /поне аз така си мисля, щото баща ми е същото лайно, но се прави на голям мъж само вкъщи, комплексаря му с комплексар.../

Lorraine
01-16-2007, 07:28
ми аз честно да ти кажа......кажи на майка си да се разведат с баща ти. Е, естествено ако той тормози и нея. Но иначе, потърпи още малко. Ще дойде времето да се изнесеш...

LO6IQ
01-30-2007, 16:56
ОФФ ! Знам го аз моя баща ,че е проклето говедо.
Сега нарочно му викам : ,,Отивам на дискотека''
На 14 години съм . Ето какво ми отговори той :
,, Ще отидеш наказан на гардероба, ако още ми се правиш на хамав.''
Аз : ,, Е какво толкова другите ги пускат !?''
Баща ми: ,,Другите ко щат в на майка си путките да отидат . Ти ме интересуваш мене '' - КОМЕНТАР ОТ МЕН : ДА БЕ !!! не му пука !
Аз : ,, Искам и аз да отида пък на дискотека ''
Баща ми : Я си отивай в стаята да не те метна ей сега и да стойш до гардероба цяла вечер и да четеш ... И МЪЛЧИ ТАМ !! " и ме гледа така :smt093
:?
:?
Ето го мобилния му номер : 0896327943
Ако може някой да му се обади и да го напсува ! Ще го черпя ! :o