PDA

View Full Version : shtastie li e?



Nadelina
12-20-2006, 13:49
Forumci.. iskam da vi se pohvalq... Vednyj i az da se pohvalq... :) Ne znam dali pomnite.. predi polovin godina bqh pravila opit za samoubiistvo.. i glAvnata prichina beshe che Toi ne me obicha (typo naistina).. Pisala sym i dr temi za nego.. i problemite mi s nego.. Pisah vi kak se dyrja s men na rojdenia mi den.. tolkova brutalno :( Obicham go.... I znaete li kakvo stana snoshti.. Iskashe da govorim.. Kaza mi che syjalqva.. che se izvinqva za vsichko.. che e osaznal kolko grubo i ostro se e dyrjal s men.. che ne e bil prav.. che iska da zapochnem otnachalo... Dali da mu vqrvam? Ne znam.. Dali govori taka samo zashtoto mu se pravi sex? Ne znam...no v momenta nqma po shtastliva ot men....

Talisman
12-20-2006, 13:51
V momenta nqma po - 6tastliva ot teb ? Am sled nqkolko meseca da ne stane pak t1ka da iska6 da se samoubiva6 ?

Nadelina
12-20-2006, 13:56
Zashto go kazvash? Basi kak mrazq takiva hora.. vseedno ne mojesh da kajesh edno "Radvam se za teb" .. sqkash jelanieto ti e da razbiesh vsichko.. a dori ne me poznavash.. Nedei da otgovarqsh na tova... ne shta da se karam s teb...

HopeLesss
12-20-2006, 14:26
Ти само това ли искаш да чуеш: "Радвам се за теб!" [-( Ми така да е, само че внимавай да не се опариш отново... Иначе със сигурност си щастлива, щом си получила това, което искаш... Не забравяй обаче, че щастието е нещо много моментно и както така бързо е дошло, така и си отива. Т.е радвай се на мига :wink:

Ekita
12-20-2006, 14:31
Ти за какво пишеш тема-за да се хвалиш и да получиш браво ли?Или за да разбереш чуждото мнение.Ами това е нейното.И от части моето.Хубаво,че човекът се е извинил и че ще получите още един шанс,но се замисли над това колко си лабилна и зависима от настроенията му,щом чак до самоубийство се е стигало.Трябва да се научиш да обичаш себе си.

GalleNo_MoMi4eNce
12-20-2006, 14:49
Znam kak se chuvstvash i az sam bila taka i prostooo Super e!

Nadelina
12-20-2006, 14:52
Ти за какво пишеш тема-за да се хвалиш и да получиш браво ли?Или за да разбереш чуждото мнение.Ами това е нейното.И от части моето.Хубаво,че човекът се е извинил и че ще получите още един шанс,но се замисли над това колко си лабилна и зависима от настроенията му,щом чак до самоубийство се е стигало.Трябва да се научиш да обичаш себе си.

Syglasna sym s teb! :) Tnx..

Barbie
12-20-2006, 15:24
Ами, мила, нормално е хората да те съветват да внимаваш и да ти напомнят какво би могло да стане. Аз няма да го правя, защото знам, че в случай, че преживяваш подобно нещо по начин, близък до този, по който го преживявам аз (а на мен точно това ми се случва от известно време), то много добре знаеш какви рискове поемаш и въпреки че си безумно щастлива, сърцето, корема и всичко друго ти е свито на топка, от страх, че може нещата да се обърнат, да се повтарят и отново да бъдеш наранена. Поне аз така се чувствам...щастлива...но и уплашена. И на мен не ми харесва да ми напомнят колко много може да пострадам, защото ми се ще тази вероятност да не съществува и да бъда...просто щастлива. Радвай се на момента, а ние ще стискаме палци той да продължи много, много дълго :-)
Успех :wink:

iiirish
12-20-2006, 16:07
след всичко, което ти е причинил ще е абсурдно и глупаво да се върнеш при него! така само ще му докажеш, че щом той щракне с пръсти ти веднага ще притичкаш при него!
моят съвет е: не падай под достойнството си! вдигни глава и просто отмини това "щастие", защото утре то може отново да те доведе до самоубийство! а дори и той наистина да се разкайва... смятам, че след всичко е твърде късно за прошка...

vvs_go
12-20-2006, 16:42
ne mu vqrvai!

koalka
12-20-2006, 17:08
Това е супер,надеждата умира последна,както се казва.Много добре си спомням темата ти.Аз бих му дала шанс да се поправи.