PDA

View Full Version : За учителите и любовта



HopeLesss
12-20-2006, 14:47
От скоро ходя с един съученик. Вече сме 12 клас и все се намира някоя даскалка да ни направи някоя тъпа забележка. Нито сме се налегнали в час, нито нищо. Веднъж той си сложи ръката на крака ми и г-жата по литература вика: "Лъчезаре, виждам всичко, дори без да искам". Същата идва при нас и вика: "Целувката е нещо много хубаво, но когато се прави в училищния двор, се губи цялата магия". Та на вас случвало ли ви се е да ви правят забележки за това нещо. От една страна предполагам, че са прави, но от друга ние не правим нищо нередно :D

12-20-2006, 15:24
И да ви правят забележка пука ли ти? нека си мрънкат не им обръщай внимание пък ако почнеш да им обръщаш в училище се дръж сякаш сте просто приятели...

n0 CoNnEc7i0n =)
12-20-2006, 15:34
знаеш ли колко често ми се е случвало? Няколко пъти даже викат и наще...Остави ги да си злобеят, а ти си прави кефа, да не ти пука от някфа съсухрена спрънджа...

totev
12-20-2006, 15:55
ами постоянно ме мъмрят че сме се натискали с приятелката ми, а всъщност нищо нередно не сме правили... просто прегръдка, целувка... голямата работа станала... ама не ме вълнува особено де :P

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-20-2006, 16:29
slu4vashe mi se min god.. nqkakuv sluh be6e stignal do gospojata po risuvane 4e hodq s mom4e ot drugiq klas... i tq ne vqrvashe :lol: kato ni vidq edva si zatvori ustata :lol: :lol: :lol: :lol: e ni6to ne kaza.. tazi po himiq ni vidq kak se gushvame vednuj v koridora i vidqh kak mi se usmihna :P tq si be6e gotina nqmam ni6to protiv neq.. i kapaka na vsi4ko be6e u4itelkata po Nemski... vidq me 4e mu pla4a v rucete i doide i po4na nqkakvi "auuu gulub4etata .. " mrun mrun 10 min lekciq i na sledvashtiq den izportila vsi4ko pred negoviq klas :smt013

simemel
12-20-2006, 19:42
hahahaha daskalite gi e qd 4e se obi4ate ! tolkova sa tupi gorkite... :D hi4 da ne vi puka OBI4AITE SI SE :smt008 :smt008 :smt008 :D

strange__
12-20-2006, 20:00
Не са ни правили забележки,но една даскалка му беше казала,че съм му изпила мозъка и не учел вече :shock: :lol:

HopeLesss
12-20-2006, 20:26
Не са ни правили забележки,но една даскалка му беше казала,че съм му изпила мозъка и не учел вече :shock: :lol:

Хехе, на мен пък ми казаха, че му влияя много добре. Сега поне идва на даскало, преди хич не се вясваше. На мен не ми пука изобщо, но ми е странно дали и при вас правят такива коментари :wink:

koalka
12-21-2006, 08:31
Еми най-добре да не им обръщате внимание.Леле,късметлийка си ти,че приятелят ти е от училище!

pampers
12-21-2006, 08:38
а бе те просто завиждат по тяхното време не е имало такива работи..и за тва не могат да ги приемат ама ко те ебе бее тегли им по една ..да на мен ми се е слу4вало миналата годиан така аз се гу6кам с гаджето и после в 4аса даскалката ми по литература..през вси4ки каза 4е тва дет правя не било хубаво и 4е той ми е завладял мозъка и ся съм си намалила успеха а у...а бе ко ги ебе тях тва не моа разбера мн се нервя ](*,) ](*,)

Jessika_MG
12-21-2006, 18:45
Забележки, коментари, глупости, .. Дори да не прариш нищо пак ще намерят за какво да ти правят проблеми. В природата им е :-k