PDA

View Full Version : Moderated:Заеквам, дали това ще попречи да си имам гадже?!



12-20-2006, 17:10
Здравейте.Аз съм на 15 години съм и заеквам.Може да ви се стори глупав въпроса но досега съм нямам гадже.Искам да ви попитам това че заеквам ще попречели с нещо да имам гадже ?Аз съм момче.Благодаря ви :)



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Crafter
12-20-2006, 17:13
Глупости. Момичета много ги харесват тези работи. Дори напротив - ще имаш повече обожателки. За тях това е много "сладко".

iiirish
12-20-2006, 17:15
аз имам такъв съученик, който заеква и честно да ти кажа се заглеждаш в такива хора едва когато ги опознаеш и когато започнеш да общуваш по-често с тях. въпреки това говора не е дефект, който може да ти попречи на евентуална връзка. може би при такива хора трябва малко повече време, отделено на общуването

koalka
12-20-2006, 17:16
За някои сигурно ще е проблем,но иначе-не мисля.

12-20-2006, 17:17
Проблема е че сме 28 момчета в клас и нямаме нито едно момиче и нз от каде мога да се запозная с такова.Страхувам се че могат да кажат оставиго тоя глопак или нещо от рода си.Аз смятам че съм добър и здържан човек

sherry
12-20-2006, 17:31
Хич да не ти пука, ако си точно момче и симпатичен, това няма да ти е проблем.

12-20-2006, 17:36
Благодаря на всички които писаха.Искам да задам въпрос към момичетата дали ще се хванат със заекващо момче?

Krem4eto
12-21-2006, 16:28
Не мисля че това ще е проблем за момиче,което те е харесало!!!

mer4eto
12-21-2006, 16:58
ami az li4no bih se zahvanala s takova mom4e :) za men ne e vajno dali zakefa dali e hubaf i takiva . za men e vajno da e dobar i da e krasiv otvatre. :) . mnoo mrazq takiva momi4eta koito gledat samo krasotata na 4ovek a ne dyshata az li4no gledam dyshata.sq sym haresala edno mom4e koety e s u4ila :) no na men izobshto ne mi pre4i daje tova mu predava mnoo qk 4ar. :smt019 zatova ne mi pre4i

F4ence
12-21-2006, 19:16
Ouu tova e mnogo sladko... ;)) Kogao se opitva nqkoi da kaje nqkoq duma a nemoje mnogo me kefi i mi e nqkakvo takova mili4ko. MIslq 4e tova e nai malkiq ti problem, taka 4e spokoino ;))) Prosto si nameri na4in da pokaje6 svoite hubavi ka4esva...

BUBU_to4ka_TO
12-21-2006, 19:20
bih se hvanala s grozno, sakato , zaekva6to ili kakvoto i da e drugo mom4e stiga da mi haresa kato harakter i privli4aneto da e vzaimno

12-21-2006, 19:30
ami az li4no bih se zahvanala s takova mom4e :) za men ne e vajno dali zakefa dali e hubaf i takiva . za men e vajno da e dobar i da e krasiv otvatre. :) . mnoo mrazq takiva momi4eta koito gledat samo krasotata na 4ovek a ne dyshata az li4no gledam dyshata.sq sym haresala edno mom4e koety e s u4ila :) no na men izobshto ne mi pre4i daje tova mu predava mnoo qk 4ar. :smt019 zatova ne mi pre4i
що не са и другите като тебе.. ахехах евала наистина =D>

vvs_go
12-22-2006, 14:55
vij pi4 nqq da te lyja istinskata lubov se sre6ta trudno i tq opredeleno pro6tava takiva ne6ta no obiknovenite momi4eta mogat da go priemat za defekt moq syvet otdelqi po edin 4as dnevno ot dnes natatyk i se my4i da si podobri6 govora hodi na logoped ti si znae6 kak stava nomera az ne razbiram povqrvai mi ako se starae6 sled izvestno vreme 6te ima o4erovatelen defekt

12-22-2006, 16:33
Отделяи време за това,но не заради някои,а заради себеси защото 4овек винаги трябва да се стреми към съвършенство! :!:

NaSkO_
12-22-2006, 18:18
Spoko pi4 az imam edin priqtel koito zaekva i ne strada ot lipsa na momi4eta.Prosto ne trqbva da se kompleksirash i tva e. :wink:

KisskilleRcHe
12-22-2006, 18:38
А бе ти луд ми си бе фен.... Много ясно, че не ...... Как пук това ще ти попречи:)

emociika:)
12-22-2006, 19:11
Ами не смятам, че би ти попречило. Това е нищо. С къде по-големи дефекти хора си намират човек, който да ги обича. Ще дойде и твоят ред, спокс. Само не трябва да ти пука :-)

Bobysoft
12-22-2006, 19:23
И така-ето обобщен отговор:Ако си мислиш че заекването ще ти е проблем и няма да те харесват,то ще стане точно така.Ако мислиш че това няма значение,наистина няма да има значение!
Ето част от пост на slayer, който много добре описва проблема:

Нека ти дам пример с мен. Макар и да не може да се прави сравнение м/у моя и твоя случай - аз от някъде 7-ми клас нося очила... И преди години ми беше голям комплекс - с ръка на сърцето си го признавам. И знаеш ли - тъй като аз вътрешно го правех на проблем - то ставаше и проблем за другите. Купих си лещи и всичко беше на 6. След някоя и друга година - когато вече запончах да калибрирам алфа поведение /макар и тогава изобщо да не съм знаел тази дума - а и не думата е важната/ изобщо не ми пукаше - редовно почнах да си ходя по купончета, по дискотеки, на срещи, на запознанства и с очилата. И изненада - след като вече на мен не ми пукаше и комплекса беше изчезнал - то никой сякаш и не забелязваше, че нося очила... Даже много често на срещи с девойки са ми казвали - много са ти яки очилата - много ме кефят - представяш ли си??? моя бивш комплекс ги кефеше...
Мисълта ми е - майната му на недъга. Изобщо не си го слагай на сърцето - даже се базикай с него - ако девойката нещо подхвърли. По никой начин не позволявай да те съжаляват...

Аз смятам че съм добър и здържан човек
Ето тук идва истинския проблем.Заекването ти пречи само с 1/100 отколкото вътрешната обърканост или стеснителността.Добрите и сдържани момчета не са толкова харесвани, колкото лошите и необуздани.Просто е ненатурално.
Започни да мислиш какво искаш ти и да не се съобразяваш със социалните условности и прищевките на другите

БТВ мерчето, какво ли имаш предвид под "dobar i da e krasiv otvatre"?
Мисля че това е поведението на лошото момче,което я държи в неопределеност.Който може да я защити.Който да я доминира...
[/u]

Iowa
12-23-2006, 00:19
Дано не прозвучи много гадно,но аз никога не бих тръгнала с момче,което заеква..
Най-важното за мен са разговорите с един човек,начина му на изразяване..комуникацията..

И все пак..
Не се притеснявай,че си на 15 години и нямаш още гадже..
Както майка ми казва.. "От любовта не можеш да се скриеш.."
Някой ден ще се появи и товето момиче.. :D

Bobysoft(offline)
12-25-2006, 02:07
Дано не прозвучи много гадно,но аз никога не бих тръгнала с момче,което заеква..
Най-важното за мен са разговорите с един човек,начина му на изразяване..комуникацията..
Именно!Но не съвсем-говорът е само част от езика на тялото.Доста по-важни са излъчването и позата.
Не говори така щото някой ден ще си намериш "майстора".
Пък и винаги може да си оптимизира гласа така че да звучи приятно, загадъчно и интересно.
За всеки, който каже че това е голям проблем - :smt075

BeBencEto
12-25-2006, 07:20
според мен е много сладко...и не виждам,защо да ти пречи..

malkata_
12-25-2006, 10:02
и аз мисля че няма да имаш проблем...даже го намирам за сладко... :mrgreen: аз пък немога да казвам "Р"...и на мене ми звучи смешно...ама другите казват че е благо...не се комплексирай бе пич!!! :wink: :lol: :mrgreen:

12-25-2006, 11:13
ne , tve e ne e problem, daje naprotiv O:) . Az sam momi4e i moga da ti kaja 4e e mnogo sladko :smt055

Kar4eto
12-25-2006, 11:36
Не мисля,че заекването трябва да те притеснява!Брат ми има проблем със заекването и вярвай какво ли не са опитали нашите,но така и не се е оправил напълно - понякога се подобрява,но...не напълно.Това обаче изобщо не го смущава,той е много ведър човек без комплекси и мисля,че затова е и чаровен.Честно казано не знам как ще е с момичетата,щото още не го е чатнала съчмата да си търси гадже(все пак е на 13):mrgreen: Не се притеснявай и всичко ще се нареди - както някои момичета казаха това може да бъде в различни случаи много сладко :wink:

XXX_f
12-25-2006, 11:42
За някои сигурно ще е проблем,но иначе-не мисля.