PDA

View Full Version : Moderated:Влюбена съм в едно момче от моя клас...



ObicHkaM_GoShKo_
12-20-2006, 17:27
Здравейте.Аз съм в 11 клас и наскоро се влюбих в едно момче от класа ми.Наскоро реших да му призная чувствата си и го направих.Той до скоро имаше приятелка 2 години по-малка от него,но от както му признах какво изпитвам към него охладня към нея и до 1 седмица вече бяха скъсали.Вече се дьржи някак по-различно с мен.Усмихва ми се с прекрасната си усмивка по-често от преди.Не знам дали имам някакъв шанс,не знам и какво мисли той или защо е скъсал с въпросното момиче.Знам само колко много го обичам и колко държа на него :( Отчаяна съм :cry:



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

iiirish
12-20-2006, 17:31
моят съвет е да оставиш нещата да протекат сами. ти вече си направила една крачка към него, а сега е негов ред да го направи. щом се е разделил с въпросното момиче това ти дава надежда ;) дано е оправдана ;)

12-20-2006, 17:32
Защо си отчаяна? Нали сама казваш, че има разлика в поведението му... даже е скъсал с приятелката си... може и да не е заради теб, но е вероятно.. изчакай малко... ако проявява интерес ще те покани някъде... ако той не те покани покани го ти... :) ае успех

FiRe_LaDy
12-20-2006, 17:34
Obadi mu se i izlezte samo dvamata i mu kaji tova,koeto mislish.Zashtoto e glupavo da si davash sama prazni nadejdi.I az bqh kato teb predi vreme.Haresvah edno momche i mu go pokazah i skoro razbrah che e skysal s priqtelkata si i se dyrjeshe super qko s men,obache shtom reshih che iskam da sym s nego .. me otrqza.Ne ti pojelvama tvoq sluchei da zavyrshi kato moq.Stiskam palci da bydesh s nego.No za tova govori s nego. :wink: Uspeh

koalka
12-20-2006, 17:49
Еми мисля,че трябва да седнете и да поговорите за вас,да се изясните.Все пак той не знае колко много го обичаш или знае,но все пак ти му го припомни.

ObicHkaM_GoShKo_
12-20-2006, 18:09
Знам,че трябва да поговоря с него,за да се разясним,но много ме е срам.А и когато стоим на една маса само ми се усмихва и нищо не ми казва.Не знам ... :cry:

ObicHkaM_GoShKo_
12-20-2006, 18:53
Благодаря ви,че ми отговорихте.Това значи много за мен :wink: Но,ако още някой може да ми даде съвет...ще съм много благодарна :)

ЛуДо_вЛюБеН
12-20-2006, 18:57
Платоничната любов е много кратка... но все пак се възползвай ;) Всяко нещо има изключения :)

Изчакай той да направи стъпката, но за да го направи трябва да му дадеш някакви сигнали... Показвай му че ти пука за него и му загатвай с поведението си че изпитваш нещо към него... Рано или късно, ако не е некой кУхар, ще те потърси \:D/