PDA

View Full Version : neznam kakvo da pravq?;[



Angun
12-20-2006, 17:35
hvah priqtelq mi che e spal s edno momiche nqkolko pyti i s edno drygo sa izlizali....taka de vidqhme se kazah my vsichko toq losho my stana nikoga ne sym mislila 4e moga taka da naredia nqkogo....ot togava vs den mi zvyni pishe mi.....az mnogo iskam da sym s nego ,no mislq che i ynijeniqta bqha mnogo kakvo da pravq????? :(

FiRe_LaDy
12-20-2006, 17:37
Nauchi se da pishish!
Taka po temata ... mi ne si struva da se vryshtash pri nego.Shtom go e napravil i to dva pyti .. nishto chudno pak da go naprai.

SUGAR_F
12-20-2006, 17:39
ne go ostavqi pak da te izmami!unijeniqta sa mnogo,vqrno no moje6 da mu dade6 posleden 6ans i ako se provali prosto qvno ne te zaslujava...vseki 4ovek gre6i za tova trqbva da se pro6tava!dai mu o6te edin 6ans 6tom iska6 da si s nego..uspeh!!!

koalka
12-20-2006, 17:47
Аз на твое място не бих била с него,при положение,че толкова пъти ми и е изневерявал.Може пак да го направи.

MaLka^Ta
12-20-2006, 18:16
ne badi tolkova zla kaji mu iskam da sum s tebe i ako shte mi izneverqvash iskam da mi kajesh ot nachaloto za da ne se poluchat nakraq gafove vij az sym v po losho polojenie no se mucha da ti pomogna ako iskash me poslushai nqma smisal da provalqsh vruzkata vi ne zabravqi che vujeto ne e samo edna nishka kakto i vruzkata vi taka che... ti reshavai...

Glezanka
12-20-2006, 18:25
Trqbva da ne si mn nared za da huknesh pak da budesh sys nego ...
Uvajenieto e dvustranen proces nali znaesh?! \:D/

ЛуДо_вЛюБеН
12-20-2006, 18:26
Шут у гъзО и зелен светофар!

Мани го тоя.. Не те заслужава ;)
По-добре го забрави и си намери твоята половинка!

IlLuSi0nS`
12-20-2006, 19:26
ами ако въпреки всичко все още го обичаш върни се при него.. макар че щом не е било само единичен случай а няколко пъти се съмнявам че той наистина иска да бъде с теб..

angel with broken wings
12-20-2006, 19:31
Trqbva da ne si mn nared za da huknesh pak da budesh sys nego ...
Uvajenieto e dvustranen proces nali znaesh?! \:D/

:-)

HopeLesss
12-20-2006, 20:22
Аз на твое място отдавна щях да му бия шута!!! :-({|=

Angun
12-20-2006, 21:18
emi az veche go ostavih ama toi mai ne shvana ko my kazah hahaha ;]]] no vse pak ne mi e lesno neznam i az ... :cry:

12-20-2006, 21:27
zadai si vaprosi...dali 6te se promeni,bi trqbvalo da poznavash 4ast ot nego pone...dali go iska6 naistina,pritegli +te i -te i re6i...no ako saberete trqbva da go darji6 mnogo iskaso,ne mu padai v krakata...ako se saberete toi trqbva da ti e dlajnik!

Th3WildAng3l
12-20-2006, 22:27
Фактът, че той те търси означава, че не си му безразлична. Още повече, че явно има кой да му пуска .. Щом при това положение те търси значи може да си по-специална за него. Въпросът е дали ти можеш да се пребориш със себе си и дали можеш да простиш подобно нещо и да бъдеш заедно с него. Но наистина от личен опит ти казвам, ако той прецака отново нещата между вас, ти ще страдаш адски много. Вторият път боли много повече. Помисли си много добре какво искаш и какво губиш ако си с него, какво губиш ако не си с него... какво печелиш като го губиш.

KisskilleRcHe
12-21-2006, 05:33
Значи аз ако бях на твое място нямаше да се върна при него, защото негова постъпка е много глупава.... Иначе много те разбирам отностно това, което изпитваш.......

white_chik
12-21-2006, 07:54
Лично за мен достойнствот е над всички.Той вече е предал доверието ти и нищо не му пречи пак да го направи.

pampers
12-21-2006, 08:02
зарязва6 го кво др 6те праи6...пък ако икса6 се върни при него...мога да ти кажа 4е по тоя на4ин единствено му пада6 под нивото..та той е спал няколко пъти с некфа и е излизал отделно с др..еми то е от ясно по ясно 4е към теб не изпитва ни6то.. [-X

Angun
12-21-2006, 13:04
Фактът, че той те търси означава, че не си му безразлична. Още повече, че явно има кой да му пуска .. Щом при това положение те търси значи може да си по-специална за него. Въпросът е дали ти можеш да се пребориш със себе си и дали можеш да простиш подобно нещо и да бъдеш заедно с него. Но наистина от личен опит ти казвам, ако той прецака отново нещата между вас, ти ще страдаш адски много. Вторият път боли много повече. Помисли си много добре какво искаш и какво губиш ако си с него, какво губиш ако не си с него... какво печелиш като го губиш.


Da i az si mislih za tova che moje da sym specialna za nego shtom me tyrsi oshte tyi kato kakto kaza i kakto se yverih ima koi da my pyska....mislq che trqbva da si pogovorq otnovo s nego....eto snoshti pak mi e pisal....trydno mi e prosto smqtam che tova symnenie nikoga nqma da se mahne dori i da opitam ,a shtom shte si mislq kade, kakvo s kogo postoqnno mai nqma smisyl :-k

Th3WildAng3l
12-21-2006, 21:59
Ммм така е .. доверие трудно се печели, още повече ако веднъж е загубено. Междудругото има ли някаква причина да ти изневери или ей така за спорта ??

Angun
12-30-2006, 16:16
estestrevno otgovora beshe "neznam zashto"...napravil go bil zashtoto vsqka predishan my go bila pravila na nego i toq yt reshil da se zastrahova neznam ama predi nasitian ne sym chyvala takiva raboti za nego neznam neznam....ima zashto da my vqrvam ama ima za zashto da ne my vqrvam

Agony
12-30-2006, 20:54
Дръж се! Не се връщай при него... Има някой неща който не трябва да се прощават... въпреки че разбирам че ти е трудно... трябва да го преживееш и да продължиш напред. Щом един път ти е изневерил отново рано или късно ще се случи. Момчета има много... Намери някой който те заслужава!