PDA

View Full Version : gsm



12-20-2006, 18:59
hora, kajete nqkav gsm do 250lv, koito mtel predlaga. az gledah v saita im, oba4e nz 6to ne mi se otvarq palnata cenova lista i samo promocionalnite izlizat... thx predvartelno :wink:

Sladkata_Nansi
12-20-2006, 19:30
Za6to po-dobre ne otide6 v niakoi magazin na Mtel i tam hem 6te ogleda6 sam modelite,hem prodava4ite 6te ti dadat nasoka ;)

12-20-2006, 21:33
emi az i tva 6te go napravq, no iskah parvo da si imam nqkva ideq, 6toto moga da propusna ne6to taka samo kato raz4itam na prodava4ite

Forslor
12-20-2006, 21:48
emi az i tva 6te go napravq, no iskah parvo da si imam nqkva ideq, 6toto moga da propusna ne6to taka samo kato raz4itam na prodava4ite
Eми значи като заначало продавачите ще фърлят на най скъпия телефон.
Гледай марката да е NOKIA или SonyEricsson (без да ми се обиждат притежателите на други марки телефони)
-Да има слот за memory card
-Да възпроизвежда mp3/mp4
-Дисплея да не е под 128 *160 или 128 ,цветен разбирасе
-Да има блутуут ,може да минеш и без инфра ред .
-Да прави що-годе добри снимки ... може да ги накраш да свалят снимките правени от телефона на пс за да сравниш качество .
-Да не е слайд модел
-Батерията също е от значение ....


Ми т'ва е най основното. :)

Sladkata_Nansi
12-21-2006, 09:54
Abe NOKIA e nai-dobrata marka,no do 250lv edva li 6te nameri6 takava,koiato da ima vsi4ki extri ;) Samsung sa6to e dobra marka ;)

Nightwish_fen
12-21-2006, 13:04
[quote=Анонимко]
-Да не е слайд модел
Защо пък не

naikki
12-21-2006, 14:00
hora, kajete nqkav gsm do 250lv, koito mtel predlaga. az gledah v saita im, oba4e nz 6to ne mi se otvarq palnata cenova lista i samo promocionalnite izlizat... thx predvartelno :wink:

Ебати тъпия въпрос - заклевам се! Ти маи си се чудил в кои раздел да постнеш некоя глупост и си избрал тоя...
Влизаш в магазина, харесваш си телефон - взимаш го и това е всичко, ако все пак ти е трудно мога да ти напиша указание.
Не знам кво толкова ги избирате 1,2,3 месеца преди да ги вземете тея телефони, имаш парите - отиваш и го взимаш, консултантите там не са "ебани копелета" дето ще гледат да те набутат, а хора разбиращи малко повече от теб и готови да ти покажат телефона които ще ти върши най-добра работа...
Другия път може да питаш тука каква кола да си вземеш Pepsi или Coca-Cola.

Forslor
12-21-2006, 20:16
hora, kajete nqkav gsm do 250lv, koito mtel predlaga. az gledah v saita im, oba4e nz 6to ne mi se otvarq palnata cenova lista i samo promocionalnite izlizat... thx predvartelno :wink:

Ебати тъпия въпрос - заклевам се! Ти маи си се чудил в кои раздел да постнеш некоя глупост и си избрал тоя...
Влизаш в магазина, харесваш си телефон - взимаш го и това е всичко, ако все пак ти е трудно мога да ти напиша указание.
Не знам кво толкова ги избирате 1,2,3 месеца преди да ги вземете тея телефони, имаш парите - отиваш и го взимаш, консултантите там не са "ебани копелета" дето ще гледат да те набутат, а хора разбиращи малко повече от теб и готови да ти покажат телефона които ще ти върши най-добра работа...
Другия път може да питаш тука каква кола да си вземеш Pepsi или Coca-Cola.
Аз пък мога да ти кажа , че по голямата част от така наречените консултанти са "ебани копелета" .

Това ,че теб не те е*е какво купуваш(къде си фърляш парите) и дали си заслужава е отделен въпрос.
Също така няма какво да критикуваш човека къде постнал тематa, защото логично e да го направи тук , а не в раздел "Любов..." .

naikki
12-21-2006, 23:32
hora, kajete nqkav gsm do 250lv, koito mtel predlaga. az gledah v saita im, oba4e nz 6to ne mi se otvarq palnata cenova lista i samo promocionalnite izlizat... thx predvartelno :wink:

Ебати тъпия въпрос - заклевам се! Ти маи си се чудил в кои раздел да постнеш некоя глупост и си избрал тоя...
Влизаш в магазина, харесваш си телефон - взимаш го и това е всичко, ако все пак ти е трудно мога да ти напиша указание.
Не знам кво толкова ги избирате 1,2,3 месеца преди да ги вземете тея телефони, имаш парите - отиваш и го взимаш, консултантите там не са "ебани копелета" дето ще гледат да те набутат, а хора разбиращи малко повече от теб и готови да ти покажат телефона които ще ти върши най-добра работа...
Другия път може да питаш тука каква кола да си вземеш Pepsi или Coca-Cola.
Аз пък мога да ти кажа , че по голямата част от така наречените консултанти са "ебани копелета" .

Това ,че теб не те е*е какво купуваш(къде си фърляш парите) и дали си заслужава е отделен въпрос.
Също така няма какво да критикуваш човека къде постнал тематa, защото логично e да го направи тук , а не в раздел "Любов..." .

Shitface, Ти моите пари не гледай, най-горния пост е глупав, защото всеки има различно мнение за моделите телефони, ти например си му да "съвет" да не си взима Слайд модел..ЗАЩO? Защо питам аз да не си взима Слайд? Аз съм имал няколко слайда сега не се сещам точно колко но към 5-6 и с нито един от тях не съм имал проблем (exept Nokia 6111 - Shit) Мен слайда ме кефи - теб не, дръгия пък иска модел "мида" другия на майка си п***ата и т.н. това е въпрос на личен избор, никой не може да му даде точен отговор, ти му каза Nokia и SE, Аз пък питам - Защо SE? SE за мен е боклук! Никога няма да си взема пак SE и т.н. и тук започва един безкраен спор и се получава поредната спамерска тема която завършва със желания за полови снушения със родители и т.н. :-) предполагам разбираш какво имам предвид.
И да не забравяме че това е само 1 тъп телефон, главната му цел служи за водене на разговори (което не се отнася за днешните тийнейджъри - те искат всичко, ако може и да е сас Symbian - още по добре и да има всичките боклуци на света макар и никому ненужни - пример - програма против комари......но това е съвсем друга тема).
Драги ми гост-е, моя съвет към тебе е да идеш и да се гръмнеш вместо да пускаш такива тъпи теми следващия път.

Forslor
12-22-2006, 17:53
naikki Мой човек ко да ти кажа въри си упражнявай английския другаде ... научил си 2 думи браво.
Аз си дадох мението за избора на телефон,а пък вече човека какъвто иска такъв да си земе има глава на раменете.
Обичаш да се заяждаш за всичко и да са прайш на п*тка ... ама ако си мислиш ,че ме дразниш с нещо сгрешил си . Даже като видя ,че си постнал някъде и си викам еее добре ,че е найчето тука са посмея на шитните му...хем да видим пак зако са е заял / настървил като мастията ,питбула де на аватара си.
:smt005 комплимент ти прая да не мислиш,че те обиждам нещо.

naikki
12-22-2006, 21:36
naikki Мой човек ко да ти кажа въри си упражнявай английския другаде ... научил си 2 думи браво.
Аз си дадох мението за избора на телефон,а пък вече човека какъвто иска такъв да си земе има глава на раменете.
Обичаш да се заяждаш за всичко и да са прайш на п*тка ... ама ако си мислиш ,че ме дразниш с нещо сгрешил си . Даже като видя ,че си постнал някъде и си викам еее добре ,че е найчето тука са посмея на шитните му...хем да видим пак зако са е заял / настървил като мастията ,питбула де на аватара си.
:smt005 комплимент ти прая да не мислиш,че те обиждам нещо.

Смотан, далеч си от истината
Не обичам да се заяждам, но ме дразнят постове от типа на: "24 часа ли да си купя или "Труд" ? Сеш се? Тоя квото и да му кажеш нема да те послуша или ще го забрави след 10 мин. Добре е че пишеш постове и отговаряш на такива теми, ма няма смисал баце.
Отностно английския :-) емм за 2-те фрази - към всеки се обръщам с фразата - Shitface или Smartass (не го казвам в лошия смисъл), ако съм обидил някого - съжелявам! А да го опражнявам - няма нужда повярвай ми :-)
Също не съм целил да те дразня (тва пък от къде го измисли), но щом си останал с такова впечатление - ОК
На путка съм се правил, ала бала - тва нема да го кометирам :-)
За аватара - кефи си ме много (твоя не ме кефи), за тва съм си го сложил.
Аре мъжки - PEASE от мене, криво си ме разбрал явно, но не мое ти помогнем.
Auf Wiedersehen :-) (аре пък на немски) :smt016

Forslor
12-23-2006, 13:25
Браво naiki напрао ми стопли сърцето с тоя пост ти казвам :smt037

ае PEACE \/