PDA

View Full Version : Mnogo sym ot4aqna i vinovna :((( Help...



Samotna zvezda
12-20-2006, 19:30
Здравейте.Аз съм едно отчаяно и адски съгрешило момиче.Имах.. един човек в живота си който много обичах и обичам. 3 години бяхме заедно и преди 5 дена се разделихме. Аз немога да се примиря.Немога да живея нормално да спя нормално нищо вече не е същото.Измъчвам се страшно много и сърцето ми се къса :( Значи разделихме се по моя вина. Той прочете един чат с човек който съм си писала от 1 месец. В него имаше доста така интимни думи желание за срещи и така нататък. Съшо така бившата ми вече :( истинска любов ме е видял да излизам от дома на въпросния мъж с който съм чатила въпреки че не съм била сама той пак ме презира и мисли че съм му изневерила а тов ане е вярно!!! Как даму докажа :(никак той неиска и да чува за това. казва че го лъжа и че неможе да ми вярва вече и то най-вече заради това че и преди е имало разни издънки от моя страна но той тогава ми прости. Многоме боли и незнам как да си го върна. Той каза че съм почернила нашата приказка и неможе д абъде с мен повече. Всеки ден плача пуша пия от време на време от мъка и от грешката която направих да се занимавамс друг човек зад гърба на любовта на живота ми :( защо трябваше да се случва така. Искам да си бъда с него искам да бъдем заедно и да се обичаме завинаги. Как да си го върна какво да му кажа да му говоря или да действам. Да му докажа че съм се променила като той неиска да му говоря щото мисли че голъжа.МНого ми е мъчно много се съсипвам а си го искам искам искам как да си го върна помогнете ми много ми е тъжно много :( :( :( Благодаря ви.

ЛуДо_вЛюБеН
12-20-2006, 19:38
Хах...

Ами проблема ти се крие в това че той ти няма доверие! Трябва понякакъв начин да си върнеш доверието в него !

Докажи му че никога не си му изневерявала, че той е любовта на живота ти !

Ако неможеш да му го покажеш значи всичко е изгубено и че твърде късно си се осъзнала!

П.П> Лично мнение към темата: Аз ако съм на мястото на бившия ти, не бих ти простил прегрешенията, особено това че сте си уговаряли среща с оня клефур в чата и сте си интимничили...

П.П2> Хората са го казали много ясно:

Каквото си си надробил това ще сърбаш!

LSD^Lady
12-20-2006, 20:31
Хах...

Ами проблема ти се крие в това че той ти няма доверие! Трябва понякакъв начин да си върнеш доверието в него !

Докажи му че никога не си му изневерявала, че той е любовта на живота ти !

Ако неможеш да му го покажеш значи всичко е изгубено и че твърде късно си се осъзнала!

П.П> Лично мнение към темата: Аз ако съм на мястото на бившия ти, не бих ти простил прегрешенията, особено това че сте си уговаряли среща с оня клефур в чата и сте си интимничили...

П.П2> Хората са го казали много ясно:

Каквото си си надробил това ще сърбаш!


I az sum na tova mnenie

ElLy
12-20-2006, 20:48
Doverieto milichka se gradi cql jivot, a se gubi za 1 minuta. Izvinqvai neznam kakvo da ti kaja, no shtom ste hodili 3 godini .. nz zashto pravi taka ako naistina prez tezi godini ti e imal istinsko doverie sega nqmashe da e taka, no qvno ne e bil dosatychno siguren v teb :-k

OrientalecaStasy
12-20-2006, 21:54
doverie se gradi cql jivot ... a se gubi za mig.. ti si go zagubila.. moje6 da mu se moli6.. za shans-a 4rez koito da oprovergae6 sega6nata si glupost... uspeh i si vzemi pouka..

ps - a ti ima6 li ne6to kym onzi s koito si 4atila ?

OrientalecaStasy
12-20-2006, 21:55
Doverieto milichka se gradi cql jivot, a se gubi za 1 minuta. Izvinqvai neznam kakvo da ti kaja, no shtom ste hodili 3 godini .. nz zashto pravi taka ako naistina prez tezi godini ti e imal istinsko doverie sega nqmashe da e taka, no qvno ne e bil dosatychno siguren v teb :-k

xex i az kazah 1voto ot tvoq post bez da sam gledal .. mislim ednakfo :)

12-20-2006, 23:19
doverie se gradi cql jivot ... a se gubi za mig.. ti si go zagubila.. moje6 da mu se moli6.. za shans-a 4rez koito da oprovergae6 sega6nata si glupost... uspeh i si vzemi pouka..

ps - a ti ima6 li ne6to kym onzi s koito si 4atila ?

Имах едно привличане към него много особено. Но аз си обичам моя човек истински него обичам :( Кажете ми как да се боря.. тези които са на мненние че трябва да се боря :( Как да стане как кажете ми адски отчаяна съм просто сгреших............ и искам да си върна любимия човек на всяка цена. А дали не се заблуждавам че го обичам.. едва ли но са ми казвали че съществува такава вероятност.

sherry
12-21-2006, 03:56
Сбъркала си...
Излизала си от дома на друг човек, как да не си помисли, че е имало нещо между вас? :roll:
Опитай се да спечелиш отново дфоверието му, кажи му, че повече няма да повтаряш грешките си и че той е това, което искаш. Но не само приказки са нужни, трябва наистина да му покажеш по всякакви начини, че го обичаш и че няма повече да го лъжеш. Дано ти прости, много време сте ходили, но със сигурност е доста наранен.

koalka
12-21-2006, 08:17
Помоли го от все сърце за още един шанс,за да можеш да си върнеш доверието му.Трябва да му кажеш,че безумно много го обичаш и ще се постараеш да не правиш грешки.И недей повече с такива неща с други мъже...

_candy_girl_
12-21-2006, 11:27
щом си отишла при друг начи е имало нещо или не го обичаш достатачно ама ако на мен ми го напраят тоя номер и аз не бих простила,но все пак опитваи и опитваи да се оправите успех

iiirish
12-21-2006, 11:57
не съм съгласна с мненията на останалите, че трябва да спечелиш отново доверието му! доверие се печели тогава когато и двете страни искат да опитат отново, а при вас все още не е напълно ясно дали той желае това.
засега просто му показвай, че го обичаш, напомняй му за себе си дори когато не сте заедно - един смс винаги можеш да пратиш. но помни, че не трябва да се натрапваш, защото това дотяга [-X

12-21-2006, 23:40
Многоми е тежко :( :cry: Разбирате ли че съм попаднала в една много лоша ситуация. Аз съм сгрешила и искам да попражя грешката си как д аму докажа че го обичам още и че той е мъжа на живота ми ? Аз излизам и започвам да пия алкохол сама много зле :( И днес реших да му кажа къде съм и да дойде при мен. той дойде и каза да не върша повече такива неща и да не гоизнудвам. само че факта че дойде и ми помогна ме кара да си мисля че той все още има любов към мен но е твърде наранен за да се получи отвново нещо между нас :( толкова съм отчаяна помогнете ми моял ви. Нека пишат и мъжете какво мислят.

He3HauKa
12-22-2006, 07:26
Ами то оставаше и да ти има доверие.Като го обичаш защо му въртиш такива номера?Постави се на негово място,ти как би реагирала ако разбереш,че човекът с който си била 3 години те е лъгал ? Постъпила си глупаво ,сега ще си носиш последствията :---)

F4ence
12-22-2006, 08:39
Iz4akai o6te 1 sedmica da mu minat qdovete, sled tova sedni i pogovori s nego, obesni mu kak stoqt ne6tata. AKo naistina ne si bila sama pri syotvetnoto "4at mom4e" togava vzemi 4oveka s koito si bila za da mu dokaje6 4e e nqmalo ni6to. Kaji mu 4e irc e ni6to seriozno i e samo za bazika. Neznam spored men 3 godini ne sa malko vreme, i ako iska6 da si s nego prosto trqbva da si mu dosta vqrna, a ne da mu izneverqva6. NO prosto sednete pogovorete, izqsnete tazi sityaciq... kaji mu vsi4ko koeto si pravila, obqsni mu se otnovo v lubov.. i mislq 4e ako i toi te obi4a 6te te razbere. Osven ako tova ne ti e 4-5-6 ili 7 mi put kogato si go lugala. Uspeh vse pak. NO pogovorete;)

IKisseDAGirL
12-22-2006, 10:46
а дали е така? променила ли си се наистина?
замисли се, защото ако отговорът не е положителен, просто тогава няма какво да му показваш :roll:
при положение, че и преди си правила грешки и не си си взела поука, защо този път да е различно? ти сама на себе си можеш ли да имаш вяра и можеш ли със сигурност да кажеш, че ако пак се съберете, тези грешки ще си останат в миналото и никога няма да ги правиш отново? :-k
да те предупредя, че "никога" е доста силна дума, а и когато човек иска да си върне нещо, винаги започва да обещава и да се зарича в неща, които може би няма да успее да изпълни :?

12-22-2006, 14:35
Съжалявам момиченце, но ти си си виновна. Кво е тва нещо? Ходиш при други, пък искаш твоя да ти вярва?! Е, не може. Момичета, нямате ли поне някаква съвест? Или обичате един и не се занимавате с други, или въобще не ни наранявайте!

12-23-2006, 00:14
Но аз много съжелявам и наистина ме боли, съссипвам се от болка. Знаете ли какви лоши неша прав със себе си :( Много е зле положението помогнете ми наистина ще се побъркам. Искам да върна мъжа на мечтите си. Пишете ми аз чета постоянно, дано има полза. Господи.. зашо трябваше да погубвам всичко ](*,) Той сега ми казва че ще ходи с други жени нарочно и аз умирам от тъга и яд :cry: Какво д аму кажаа каквоо ;( да му пиша ли смсчета и да го поканя удома насаме? Да говорим.. но той ще ми задава въпроси много лоши въпроси. В беда съм.

Samotna Zvezda
12-23-2006, 14:50
Този пост предния е от мене. Про4етете го моля ви и дайте мнение :( :cry: :cry: :cry:

{Sweety_f}
12-23-2006, 15:08
ми вярно е че ти си виновна и не искам да се отчйваш още повече,но направи всичко възможно говори с него а ако нищо не се получава нз....успех:)

{Sweety_f}
12-23-2006, 15:10
ми вярно е че ти си виновна и не искам да се отчйваш още повече,но направи всичко възможно говори с него а ако нищо не се получава нз....успех:)

12-25-2006, 23:44
Каквато попара си надробиш, такава ще си я ядеш. Явно нещо ти е липсвало с бившия та подсъзнателно дори съзнателно си търсила да се начешеш с другия.

12-25-2006, 23:45
Вече имаш свободно поле за изява, какво му е лошото? Това си искала? Ех, ама си егоистка.

12-25-2006, 23:46
Да допълня, може след около година да се пробваш да го излъжеш (както и себе си), че ще се промениш, ама няма да е за дълго и пак всичко ще е постаро му.

Samotna Zvezda
01-12-2007, 22:29
Има ли нови мнения по моя проблем :( :( :( как се кара един мъж да си върне отново вярата в една жена? Искам д аме разбере че наистина мога да се променя или само аз така си мисля? Едва лииии аз го обичам.Нали не е само привързаност и че съм свикнала с него.Мисля че не е.Мисля че е любов. Прочетете ми първото мнение и ми давайте съвети.. мили хора. Надявам се ... ](*,)

f1s714e70
01-12-2007, 23:18
ppff mn t1pa postapka,sled kato naistina tolkova mn go obi4a6 za6to sa bili teq zaribqvki s dr :smt017 ....predi 2-3 meseca i moq priqtel be6e izgubil doverie v men,za6toto misle6e 4e sam se svalqla s edno mom4e dokato toi be6e na po4ifka,a az naistina ne sam pravila ni6ty s nego :cry: ...neznam za6to re6i da prodaljim da sme zaedno,be6e mn razo4arovan ot men vsi4ki koito go zaobikalqxa go savetvaxa da me zareje no toi ne go napravi... :D i mi dade o6te edin 6ans da mu dokaja 4e darja na nego,4e go obi4am i da spe4elq doverieto mu,sigurno sam uspqla sled kato o6te sme zaedno :P i sega za da go spe4eli6 otnovo trqbva da po4aka6.Spri vsqkakvi kontakti s toq pich i misli samo za priqtelq si,toi te e obi4al i ti e imal doverie aa ti si postapila mn gadnu obadi mu se da pogovorite sled kato mine izvestno vreme i ako se saglasi idete na mqsto na koeto predi ste imali mn hubavi momenti zaedno,mojebi tova 4e si se zaribqvala s dr ti e pomognalo da razbere6 4e obi4a6 edinstveno nego..kaji mu go pripomni mu hubavite vi momenti...vse pak vsi4ki sme xora i vsi4ki gre6im VSIK4KI imame pravo na o6te edin 6ans :) dano da se upravite

ANGEL4E
01-12-2007, 23:29
sorry 4e ti go kazvam oba4e v jivota ne vsi4ko stava taka kakto go iska6...napravila si mnogo golqma gre6ka i mnogo si go naranila po tozi na4in...no ako i toi izpitva sa6toto kam teb togava toi sam 6te doide pri teb no ako ne go napravi...nqma da ti kazvam 4e toi ne te zaslujava ili 4e ne te e ocenil...prosto ako ne stane tova koeto iska6 6te ti se naloji da se primiri6...
vsi4ki se borim za tova koeto iskame no ponqkoga se izmorqvame ot tazi borba i se nalaga da se primirim...

BuBi008
01-13-2007, 02:36
Az lichno imah podoben problem no na men mi prostiha samo za 1 pyt... lichno ako bqh na mqstoto na tvoqt priqtel ne bih ti prostila! A za tova che si s epromenila ne te poznavam ne moga da kaja ss sigurnost no izkazvam mnenie che ti sled celi 3 godina i pak budish samnenie v negu emi izvinqvai mnogo znachi ima neshtu greshno v tebe ... to dobre edin pyt ama kak taka shte si pishehs intimni neshta s edin i shte hodish v tqh ei taka bez prichina ... i posle ochakvash toi da razbere i da ti kaje emi dobre ... Emi ako ti beshe na negovo mqsto kak bi se pochuvstvala a pak shtom se sluchva za vtori pyt edvali shte spre da se sluchva lichno mnenie. Spored men edinstvenotot koeto mojesh d anpravish e da spresh da se pravish na naranenata v tazi istoriq i da se vzemesh v ruce i da se opitash d amu pokajesh kolko go obichash no ne s alkohol ili kakvo li drugo samo za da te sajali...taka nqma da stane daje moje da te namrazi... Stqgai se i ako naistina si go vurnesh gledai d ane go naranish pak zashtoto gorkoto momche... izvinqvam se che te obvinqvam no mislq che sym prava . A do kolkoto dali ima chuvstav emi estestfno che ima dori nai malkoto uvajenie ima ... to 3 godini da ne bi taka lesno da se zabravqt

sexiiiii
01-13-2007, 05:05
а дали е така? променила ли си се наистина?
замисли се, защото ако отговорът не е положителен, просто тогава няма какво да му показваш :roll:
при положение, че и преди си правила грешки и не си си взела поука, защо този път да е различно? ти сама на себе си можеш ли да имаш вяра и можеш ли със сигурност да кажеш, че ако пак се съберете, тези грешки ще си останат в миналото и никога няма да ги правиш отново? :-k
да те предупредя, че "никога" е доста силна дума, а и когато човек иска да си върне нещо, винаги започва да обещава и да се зарича в неща, които може би няма да успее да изпълни :?

Nap1lno s1m saglasna.Ako ima6 6ans da si pogovorite :smt018 vnimavai kakvo mu kazva6,za da ne sajelqva6 nqkoi den [-X
Uspeh !