PDA

View Full Version : Za podar1ka na moito milo:P



KeTt_Mi6i:pPp
12-20-2006, 21:03
pRivet na vsichki :smt026 kakto znaete,idva koleda,super mn go obicham tova vreme,moje da zvuchi banalno,no naistina vqrvam v kolednite chudesa,v chudesata izobshto :smt059 i nai golqmoto v1lshebstvo e da se vlybish :smt060 :smt054 :smt057 i da obichash..e da ne se otplesvam,znachi v1pros1t mi e sledniqt :smt044 ,dnes kupih na priqtelqt mi podar1k za koleda :smt111 ,podar1k1t e kitara :smt035 ,obache e vtora r1ka i iskam malko da q postegna..moga da risuvam dobre :smt038 i iskam da q narisuvam,samo,che nqmam ideq kakvo da izobrazq,molq :smt100 ..hihi:P,a i da vi pitam,lepenkite,koito sa po princip na kitarite s kakvo mogad da se mahnat,che tazi ima,no e leko izlyshtena i stoi groznichko :smt118 ..a za risunkata,ako ima nqkoi linkove da mi pratite :wink: misi na vsichki..i veseli praznici!! :smt031

KeTt_Mi6i:pPp
12-20-2006, 21:30
Taка. Рисуването върху китара изисква много време. Трябва да се сваля лак, да се пребоядисва, да се лакира наново и т.н. :) По-добре му я дай така както е!


Супер подарък. ;) :smt010

Dr. Kazimbutt
12-20-2006, 21:33
Ако боите са някакви акрилни, май не е задължително да се маха лакът... Така че можеш верно да нарисуваш нещо върху китарата. Не мога да ти кажа какво, затова си използвай въображението си. Успех!

П.П. Подаръкът е много як. Ако на мене някое момиче ми подари китара (при това нарисувана от самата нея), аз ще пощурея от кеф. Сериозно. Много добро попадение.

KeTt_Mi6i:pPp
12-20-2006, 21:40
Спокойно де. ;) Нищо не ти пречи да му нарисуваш нещо на листче! :D a po princip,kato e lakirana ne stava li? i kak da izchistq tazi lepenka,koqto si e s proizvodstvoto..che e iuiu

KeTt_Mi6i:pPp
12-20-2006, 21:44
ee,mersi mn ste milichki :smt008 i boite sa akrilni \:D/

KeTt_Mi6i:pPp
12-20-2006, 21:46
Спокойно де. ;) Нищо не ти пречи да му нарисуваш нещо на листче! :D a po princip,kato e lakirana ne stava li? i kak da izchistq tazi lepenka,koqto si e s proizvodstvoto..che e iuiu Лепенката ... със спирт. А каква е китарата? Модел, марка? spirta moje li da q povredi?a za markata..boje,ideq nqmam,kazaha mi che nova e 250 kinta i e ot d1rvo,ne ot fornir..haha golqmo info :lol:

Neko_Dream
12-20-2006, 21:53
Баси щастливото копеле е :)

Ми за рисуването, ти най-добре ще занеш, какво харесва. Не е нужно да е някоя негова любима група или някаква щуротия, а да е нещо от теб. Това ще я направи безценна :)

ПП: И сега гледаш, след 3-4 часа ни поства снимка и го е нарисувала 1 към 1 :)

KeTt_Mi6i:pPp
12-20-2006, 21:58
Баси щастливото копеле е :)

Ми за рисуването, ти най-добре ще занеш, какво харесва. Не е нужно да е някоя негова любима група или някаква щуротия, а да е нещо от теб. Това ще я направи безценна :)

ПП: И сега гледаш, след 3-4 часа ни поства снимка и го е нарисувала 1 към 1 :) hehe..nadceni me :smt016

Dr. Kazimbutt
12-20-2006, 22:00
Един съвет - не прерисувай каквото и да било. Нека това, което ще краси китарата, бъде нещо твое.

KeTt_Mi6i:pPp
12-20-2006, 22:04
Един съвет - не прерисувай каквото и да било. Нека това, което ще краси китарата, бъде нещо твое. da,estestveno,prosto da obmenq malko ideiki :-D az shte si lqgam,leka nosht na vs,utre da mi stiskate palci,che imam klasno :smt009 ..i mn vi blagodarq za komentarite,nqkoi ako ima nqkoe predlojenie za risunka da pishe..i ne s1m sigurna,spirt1t moje li da q povredi :smt017 ..leka nosht O:)

Dr. Kazimbutt
12-20-2006, 22:24
Лискаш смело спирт и драскаш клечката. Ще стане като с китарата на дядо ни Хендрикс през далечната 1967 година... Разбира се, това го казах в кръга на шегата.

Neko_Dream
12-20-2006, 22:28
точно, само ако излееш 3 литра спирт и после я запалиш, може да и стане нещо. Смело търкай, па ако стане нещо, винаги имаш опцията да използваш свободно място за рисуване.

Joey Tempest
12-20-2006, 23:15
Супер подарък. =D> Сега се сещам, че една от любимите ми китари, с която съм неразделен всеки ден, става на две години тази Коледа. :D :-D
Няма да е лошо да я дадеш на някой, който разбира, да я погледне дали случайно няма нужда от смяна на струните и да я настрои. Успех и весело изкарване на празниците. :) :)