PDA

View Full Version : ..parene pri pishkane..



i`need`love
12-20-2006, 20:40
zdraveite...
zna4i imam problem..
ot 2-3 meseca 4uvstvam leko parene kato pishkam(mn malko) oba4e sled tova zapo4va povechko da mi ..pari..Hodih na lekar i mi kazaha 4e e cistit (kakto az togava predpolagah) predpisaha mi antibiotik uj za nqkolko dni se opravih ama pak se poqvi.Sega v mn po lek..stadii ;)
hodq po-4esto da pishkam ot predi... i 4ak me navejda na misalta 4e e vazmojno da imam gubi4ki.oba4e nito me surbi nito ni6to...samo tova parene kato pishkam i sled tova...Pisha vi zashtoto mi omruzna i iskam veche da se oturva ot tova nepriqtno parene ;| nadqvam se vie da dadete dobar savet i da mi pomognete po nqkakuv na4in..Mersi predvaritelno na dobronamerenite i iz4erpatelni otgovoti :)

a~n~i~t~y
12-20-2006, 20:51
ami ti samata kaza 4e sig pak e cistit no v mn po leka forma...moje bi trqbva da otidesh pri li4nata si lekarka da te posavetva i/ili da ti izpishe nqkakvi lekarstva...ne 4akai taka ot samosebe si da mine za6toto moje da stane po lo6o i da se razvie 4ak do babrecite adi uspeh :)

12-20-2006, 20:54
Нали си ходила на лекар той най добре ще те информира,отиди пак!
ако са гъбички те са много упорити ,изчезват после пак се появяват и така,трудно ще се отървеш от тях ако си имала вече.Напремер една позната имаше гъбички лекуваше ги с антибиотик ,изчезваха и след седмици пак се появяваха така се лекуваше 1 година подред
Не е нужно непременно да те сърби при всеки е различно .
Аз ти предложих пак да посетиш лекар ,и с времето ще се оправиш,неможе да се излекуваш от 1 път при повечето хора е така ,неприятно е но се случва..

GiRl^of^PriStOn
12-24-2006, 22:37
Otidi na lekar , a ne se chudi,za da ne stana kysno.Kolkoto po-rano tlkova po-dobre!

-DeliciouS-
12-24-2006, 23:51
Ами цистит е пак, дори в по-лек стадии, докато не се излекува напълно ще се появява, дори и на 2-3 месеца.Само лекар може да ти помогне,а не някакъф форум!

Kitana
12-25-2006, 10:01
Ами цистит е пак, дори в по-лек стадии, докато не се излекува напълно ще се появява, дори и на 2-3 месеца.Само лекар може да ти помогне,а не някакъф форум! да и аз мисля 4е е цистит отиди на лекар задължително

bungle
12-25-2006, 11:28
Цистит празник....
Лекувай се, че е много опасно. Аз миналата година си имах големи проблеми.