PDA

View Full Version : Poreden vupros za...:)



..::MoNi4ka::..
12-20-2006, 21:06
Hora,imam 1-2 vuproscheta kum vas..znachii dosega vinagi djasta-prasta teglq brusnacha na triugulnika ili puk s epilatora,ama nego go zarqzah zaradi gadnite podkojni kosmi,deto posle stavat na sinio-sivkavi petna :-s
ta vuprosut mi e sledniq..veche sum pusnala arsenala da raste :lol: ...nooo ako dakajem dnes(chetvurtuk) se opraskam s kola maska..daliii shte sum gladichka do NG,zastoto s priqtelq mi i s negovi friends shte hodim na hija v planinata,puk tehnite taq nedelq gi nqma iii....taa dotogava(NG) shte e prokaralo,nali :lol: ?vuprosut mi e seriozen,ama mi e malko smeshno,dokato go zadavam,za koeto se izvinqvam!merci za otgovorite!!

P.S. MOLQ nqkoi da mi dade koordinati na kozmetik nqkude v centura na Sf,primerno ime na studio i tel(ako razpolagate s tavuk de) i kakva e cenata,povtarqm,za kola maska na triugulnika!vie ste..

12-20-2006, 21:17
mi spored men 6te izbyi 'gustata rastitelnost' do novata godina.moje bi e po-dobre da se obrusnesh za taq subota i drygata sedmica da hodi6 na kozmetik za da te 'opravi' za nova godina.abe ne znam 4esno kazano,vij i drugite kvo 6ti kajat.ae \/