PDA

View Full Version : da go bade li ili ne



??!?
12-20-2006, 21:22
S moqta priqtelka,s koqto sam ot 3 meseca skasaxme v4era...tapoto e 4e sam mnogo razdvoen...ot edna strana tq e mnogo dobra,mila,nejna i me obi4a mnogo,a ot druga kato harakteri sme totalno razli4ni,interesi i t.n ne savpadat...az nqkolko pati do sega iskax da skasame,no vse ne namirax sili...sega kato go napravix na neq i e mnogo ma4no,kakto i na men...kakvo 6te me posavetvate...vednaj kato si se otrekal ot 1 4ovek mislq 4e ne trqbva pove4e s nego...tq sa6to se kolebae dali nqma da se opravim pak...

HopeLesss
12-20-2006, 21:33
Аз по принцип за да взема такова решение, значи съм сигурна в себе си. Ти обаче щом се колебаеш, вземи да помислиш малко и да оправиш нещата, докато е още време...

SlaDkO_KoTe{P}
12-20-2006, 21:36
s moq priqtel istoriqta e sashtata savsem na skoro bqhme skasali, za6toto i nie sme adski razli4ni... i vse pak reshihme da si dadem vtori shans i da vidim dali vse pak 6te se polu4i ...savetvam vi i vie da napravite taka , za6toto nali znae6 protivopolojnostite se privli4at :) aide i uspeh :-D

12-20-2006, 21:40
e,uspqvate li kato se sabraxte pak?

BrokenInnocence
12-20-2006, 21:48
На мен ми се струва малко тъпо да я харесваш и да скъсаш с нея само защото сте различни по характер... Както някой по- горе каза, противоположностите са привличат.

12-20-2006, 21:51
da,no ne e normalno da obsajda6 samo kak e minal denq ti za okolo 10-15 min,sled koeto da si govorite mili ne6ta i da se natiskate prez pove4eto vreme,ako gre6a-popravete me

12-20-2006, 22:09
daite mi savet,molq... ](*,) [-o< :smt010

Crafter
12-20-2006, 22:40
Това с противоположностите са пълни глупости, мили другарчета, пълни глупости!

Лингвист и пънкарка, хейтър скинар и детска учителка, юристка и комунист (смях), патриот и пацифистка - не става! Не може мирогледа на двама души да е "противоположен" и те да се привличат.
Мога ли аз да споря със закоравял металист, че класическата музика е началото на това изкувство? Колко време бихте могли да издържите с човек, който винаги се противопоставя на вашето мнение(нали все пак сте противоположни) ?
Хайде преди да ги ръсите тези "лафчета" да мислите малко. Привличали се били... ц-ц-ц

pampers
12-21-2006, 08:09
а бе мом4е мн си зле..за какво си скъсал с нея като я харесва6 заради 6ибаните характери...еми от двете страни като има компромиси си4ко 6те е ок :mrgreen:

koalka
12-21-2006, 08:14
Според мен в една връзка трябва да се правят компромиси,а не всеки да е инат и да си прави каквото си иска.Така връзката няма много големи шансове.Ти си раздвоен,не си сигурен в себе си-мисля,че трябва да се съберете,но поговорете относно различията в характерите ви...

LSD^Lady
12-21-2006, 13:15
s moq priqtel istoriqta e sashtata savsem na skoro bqhme skasali, za6toto i nie sme adski razli4ni... i vse pak reshihme da si dadem vtori shans i da vidim dali vse pak 6te se polu4i ...savetvam vi i vie da napravite taka , za6toto nali znae6 protivopolojnostite se prevli4at :) aide i uspeh :-D

Az su6to bqh taka no eto ve4e po4ti 9 meseca sme zaedno i si4ko e tip top ! uspeh

12-21-2006, 13:58
mi i az bqh v takova polojenie---->imah biv6o gadje obi4ah me se no bqhme razli4ni iskah da skasam s nego,ne namirah smelost i kogato go napravih sajalqvah....mina mn vreme i ve4e se opravih i ne sajalqvam za postapkata si...v tvoq sly4ei 6te te posavetvam da poslu6a6 sarceto si no ako 6te pravi6 ne6to pobarzai da ne stane prekaleno kasno :lol: uspeh

iiirish
12-21-2006, 14:03
като цяло използваш прекалено силни думи. не вярвам да си се "отрекъл" от нея в буквалния смисъл! ти просто си взел едно решение над което си мислил не веднъж и именно заради това смятам, че твоето е не колебание, а по-скоро тъга, че вече нямаш човек до себе си. защото ако го беше решил от раз тогава можеше да се говори за известно колебание, но ти си го осмислян много повече пъти и просто няма място за раздвоение. тя просто ти липсва

LP_girl_14
12-21-2006, 15:35
Това че сте с различни характери едва ли би било причина да се разде;ляте!Н е евъпроса в това какви сте поотделно,а какви сте като двойка!Разбирате ли се,карате ли се,има ли тръпка,допълвате ли се..вървят ли нещата или не!Ти говориш само за това как тя те обича,но не казваш че и ти я обичаш!И као наистина я обичаше ти никога не си помили да се разделиш с нея.Нека мине време,поживейте малко поотделно и тогава ако усетиш че искаш да си с нея-съберете се !НО не от съжаление,а от чувства1мноу по гадно еда си с неякой без да му отвръщаш със същото!И тва за отричането..определено силни думи! Наистина много хора сА на принципа че веднъж като отсекат нещо и тва е !НО тва не значи че ако и двамата искате да сте заедно няма да се съберете само защото веднъж сте се "отрекли" един от друг!Човек винаги може да поправи грешките,стига да разбира какво е направил...

vvs_go
12-22-2006, 15:04
vry6tai se pri mackata