PDA

View Full Version : Писал ли е някой на "Море от любов"



pampers
12-21-2006, 07:54
Седях и си мислех дали някой от вас е писал на това предаване...ако да какъв беше повода и какво стана? :lol: :lol:

koalka
12-21-2006, 08:14
Еми,не съм все още.

kofti_nick
12-21-2006, 08:18
Еми,не съм все още.

Ако се наложи ще пишеш ли ? :) :evil:

koalka
12-21-2006, 08:22
Еми,не съм все още.

Ако се наложи ще пишеш ли ? :) :evil: Ще пиша,естествено.

kofti_nick
12-21-2006, 08:52
Еми,не съм все още.

Ако се наложи ще пишеш ли ? :) :evil: Ще пиша,естествено.

Тва момиче е прекалено влюбено =D> =D> =D> =D> =D> =D>

koalka
12-21-2006, 09:03
Еми,не съм все още.

Ако се наложи ще пишеш ли ? :) :evil: Ще пиша,естествено.

Тва момиче е прекалено влюбено =D> =D> =D> =D> =D> =D> Хаха,знам.

MaXy_GiRL
12-21-2006, 09:09
As as li4no ne sam,no edna (Mnogo blizka) priqtelka be6e pisala,za6toto bqha s priqtelq si na raba i edva se ponasqha (no sa6tevremenno i se obi4aha mnogo) i iska6e da go iznenada priqtno. NO ot predavaneto ne i otgovoriha i tq si ostana s iskaneto.... :wink:

xOtkiSsSs
12-21-2006, 11:17
Абе и аз още не съм, ама винаги има 1-ви път :-D

mer4eto
12-21-2006, 11:21
ami ne sym vse oshte no i az bih pisala shtom e za lubim 4ovek

anonymous485803
12-21-2006, 12:23
Абе що се излагате бе? Това е най-идиотското предаване. Как не я е срам тая г-жа Н. Симеонова да трупа слава и дивиденти на гърба на нещастието на хората? А онея дето участват в предаването или са решили да участват, абе я се осъзнайте бе ей. Не се излагайте. Според мене всеки поне средно интелигентен и зрял човек е в състояние да си уреди взаимоотношенията с партньора и без намесата на телевизията. Дай му на народа Хляб и зрелище, знаете ли я тази поговорка? Случайно гледах последното предаване и съм просто възмутен. Един час ни занимаваха с някакъв циганин затворник и неговата бивша любов, доста симпатична и умна циганка, която на мен ми направи много добро впечатление. То не бяха сълзи, ревове, закани за убийство от страна на пандизчията, драма и т.н. Предположих обаче, че онези двамата май бяха студенти от НАТФИЗ. Просто резил.
И сега по темата. Познавам три момичета който са били героини в това кретенско предаване, чието име не искам да кажа за да не му правя реклама. Това което ме учуди е, че и трите споделиха, че в него наистина няма нищо нагласено. Даже героите нямало как да се видят преди ефира, влизали от различни места и т.н. И тримата които се допитаха до това предаване за да се опитат да си върнат изгубените завинаги половинки бяха меко казано много простовати личности. Единя твърдеше, че е DJ /а не знаеше какво е cue и bpm/ и има 1 000 000 диска. /за сравнение един апартамент не може да се напълни с толкова дискове, а Яската Петров имаше само 2000 преди да проникнат у тях, но това е друга тема./
Другия не можеше да се задържи на работа повече от две седмици, пропиваше всичките пари които има и приятелката му едвам го е издържала навремето с нейната добре платена за тогава работа, когато са били заедно. Третият пък побийваше редовно обекта на любов преди и след предаването в което отиде да реве, да разправя колко съжалява и да се излага пред цяла България. Добре, че след него това момиче срещна един доста по-възрастен човек и след поредния случай на насилие, “чичкото” му строши тъпата глава.Евалата, нещастникът го беше страх да излиза в квартала няколко месеца след това.
Така, че аз бих Ви посъветвал въобще да не стигате до това предаване. Забелязъл съм, че е белег на култура, зрялост и добро възпитание когато имаш проблеми с партньора това да не става достояние на никои и да разрешите проблема трезво на 4 очи. Всичките интелигентни двойки които познавам го правят така. Даже веднъж никой не подозираше, че моите приятели Б и Е са се разделили. Не ходете да хленчите пред цяла България, защото хората които ще Ви влезнат в положението ще бъдат много малко. Повечето ще въздъхнат с облекчение и ще си кажат, “О явно такива неща не се случват само на мен.” Ще бъдат щастливи, че не са единствени в страданията си.
Надявам се и други хора от тук да са на моето мнение!
Айде и със здраве!!!

kobrichka
12-21-2006, 13:06
Не съм,а и нямам никакво намерение да пиша

aP0kAlIpSiS
12-21-2006, 14:49
донякъде съм съгласна с vladi81- когато имаш проблем не е нужно да занимаваш всички с това.. има си и други начини..да отидеш и да говориш с човека..като стане-стане,като не- ами че не е единствения човек на тоя свят..нещата не се оправят след като си притиснат пред цяла България и от един/една ревящи пред тебе бивши...И тъй като в нашата страна доста хора си мислят,че живота е като сапунка-щом си се разкаял- всичко ти е простено, все ще има някой който да те нарече
куч*а

NightFairy
12-21-2006, 15:48
хахахахаха :mrgreen: ............да,писахме целия клас с помощта на една учителка,искахме да изненадаме госпожата,която ни преподаваше от 1 до 4 клас,според мен тва беше много тъпо (не знам защо така реших) :smt005 ,но както и да е - не ни се обадиха и си остана така :roll:

HopeLesss
12-21-2006, 16:05
Не съм писала, но са ми правили "Море от любов"... беше едно от най-ужасните ми преживявания. А тая Наталия Симеонова е по-грозна дори от смъртта ](*,)

Atika
12-21-2006, 16:19
Не съм писала, но са ми правили "Море от любов"... беше едно от най-ужасните ми преживявания. А тая Наталия Симеонова е по-грозна дори от смъртта ](*,)

ахаха горката .. подариха ли ти шампоанче ?? 8-[

HopeLesss
12-21-2006, 16:29
Не съм писала, но са ми правили "Море от любов"... беше едно от най-ужасните ми преживявания. А тая Наталия Симеонова е по-грозна дори от смъртта ](*,)

ахаха горката .. подариха ли ти шампоанче ?? 8-[

Ооо, да! :lol: Дори кучето си не бих изкъпала с тази помия :smt011

IlLuSi0nS`
12-21-2006, 18:11
това е най-тъпото и ужасно нещо което според мен може да се случи на един човек.. бахти.. като имаш проблеми си ги решавай увас.. грозно е и противно да занимаваш цяла Б-я с твойте си проблеми и да ревеш за някой пред хора?!!?!? че аз ако рева се крия да не ме види никой те ми тръгнали да се излагат по тв.. за мен тфа е пълна простотия и ако някой ми направи такова нещо след това сигурно ще го измъчвам супер мн.. бахти тъпотоята тфа предаване..

Amayo
12-21-2006, 18:21
Бе не съм писал ама веднъж ши-баният им бус ме подгони бе и добре че са ми здрави крачката та драснах бързо и вазирах. В една уличка се шмукнах прескочих оградата обаче буса пак след мене, аз развивих нечовешка скорост и им се измъкнах. :-$

miloto_girl_4e
12-21-2006, 19:05
Не, не съм, но нещо и не ме влече да го направя...

BUBU_to4ka_TO
12-21-2006, 19:14
Абе що се излагате бе? Това е най-идиотското предаване. Как не я е срам тая г-жа Н. Симеонова да трупа слава и дивиденти на гърба на нещастието на хората? А онея дето участват в предаването или са решили да участват, абе я се осъзнайте бе ей. Не се излагайте. Според мене всеки поне средно интелигентен и зрял човек е в състояние да си уреди взаимоотношенията с партньора и без намесата на телевизията. Дай му на народа Хляб и зрелище, знаете ли я тази поговорка? Случайно гледах последното предаване и съм просто възмутен. Един час ни занимаваха с някакъв циганин затворник и неговата бивша любов, доста симпатична и умна циганка, която на мен ми направи много добро впечатление. То не бяха сълзи, ревове, закани за убийство от страна на пандизчията, драма и т.н. Предположих обаче, че онези двамата май бяха студенти от НАТФИЗ. Просто резил.
И сега по темата. Познавам три момичета който са били героини в това кретенско предаване, чието име не искам да кажа за да не му правя реклама. Това което ме учуди е, че и трите споделиха, че в него наистина няма нищо нагласено. Даже героите нямало как да се видят преди ефира, влизали от различни места и т.н. И тримата които се допитаха до това предаване за да се опитат да си върнат изгубените завинаги половинки бяха меко казано много простовати личности. Единя твърдеше, че е DJ /а не знаеше какво е cue и bpm/ и има 1 000 000 диска. /за сравнение един апартамент не може да се напълни с толкова дискове, а Яската Петров имаше само 2000 преди да проникнат у тях, но това е друга тема./
Другия не можеше да се задържи на работа повече от две седмици, пропиваше всичките пари които има и приятелката му едвам го е издържала навремето с нейната добре платена за тогава работа, когато са били заедно. Третият пък побийваше редовно обекта на любов преди и след предаването в което отиде да реве, да разправя колко съжалява и да се излага пред цяла България. Добре, че след него това момиче срещна един доста по-възрастен човек и след поредния случай на насилие, “чичкото” му строши тъпата глава.Евалата, нещастникът го беше страх да излиза в квартала няколко месеца след това.
Така, че аз бих Ви посъветвал въобще да не стигате до това предаване. Забелязъл съм, че е белег на култура, зрялост и добро възпитание когато имаш проблеми с партньора това да не става достояние на никои и да разрешите проблема трезво на 4 очи. Всичките интелигентни двойки които познавам го правят така. Даже веднъж никой не подозираше, че моите приятели Б и Е са се разделили. Не ходете да хленчите пред цяла България, защото хората които ще Ви влезнат в положението ще бъдат много малко. Повечето ще въздъхнат с облекчение и ще си кажат, “О явно такива неща не се случват само на мен.” Ще бъдат щастливи, че не са единствени в страданията си.
Надявам се и други хора от тук да са на моето мнение!
Айде и със здраве!!!

vladi81 не те познавам, но наистина спечели уважението ми (даже специално за теб пиша на кирилица!!!!)
а по темата -> съгласна съм на 200% с всичко написано от vladi81

nasty_f
12-21-2006, 20:21
Според мен няма смисъл от това предаване,пред цяла България да си казваш проблемите...Кой го е грижа,малко проблеми и те си имат!Ако искаш прошка от някой,или искаш да му кажеш по някакъв начин,че го обичаш...Та има много други по-хубави начини,от това предаване няма смисъл и никога не бих писала!!!

He3HauKa
12-22-2006, 07:35
И аз съм на мнение ,че ако имаш проблем не трябва да го правиш одостояние пред цяла България и да ставаш за резил.А ако искаш да зарадваш любим човек има къде къде по-оригинални начини :lol:

anonymous485803
05-31-2007, 06:49
Вижте какви са интелектуалните възможности на някой хора които имат желание да учавстват в предавенето "Море от любов".

http://img45.imagevenue.com/loc1081/th_94474_Do_Natalia_123_1081lo.jpg (http://img45.imagevenue.com/img.php?image=94474_Do_Natalia_123_1081lo.jpg)

HYPE
05-31-2007, 07:01
Вижте какви са интелектуалните възможности на някой хора които имат желание да учавстват в предавенето "Море от любов".

http://img45.imagevenue.com/loc1081/th_94474_Do_Natalia_123_1081lo.jpg (http://img45.imagevenue.com/img.php?image=94474_Do_Natalia_123_1081lo.jpg)

тва е ебавка ве пич :-D

Poredniq
05-31-2007, 07:05
като исакте да опрайте нещата с някого-не е начина да му се натрапите с едно предаване дет половин българия ще ви види проблемите

radito
05-31-2007, 07:55
Абе що се излагате бе? Това е най-идиотското предаване. Как не я е срам тая г-жа Н. Симеонова да трупа слава и дивиденти на гърба на нещастието на хората? А онея дето участват в предаването или са решили да участват, абе я се осъзнайте бе ей. Не се излагайте. Според мене всеки поне средно интелигентен и зрял човек е в състояние да си уреди взаимоотношенията с партньора и без намесата на телевизията. Дай му на народа Хляб и зрелище, знаете ли я тази поговорка? Случайно гледах последното предаване и съм просто възмутен. Един час ни занимаваха с някакъв циганин затворник и неговата бивша любов, доста симпатична и умна циганка, която на мен ми направи много добро впечатление. То не бяха сълзи, ревове, закани за убийство от страна на пандизчията, драма и т.н. Предположих обаче, че онези двамата май бяха студенти от НАТФИЗ. Просто резил.
И сега по темата. Познавам три момичета който са били героини в това кретенско предаване, чието име не искам да кажа за да не му правя реклама. Това което ме учуди е, че и трите споделиха, че в него наистина няма нищо нагласено. Даже героите нямало как да се видят преди ефира, влизали от различни места и т.н. И тримата които се допитаха до това предаване за да се опитат да си върнат изгубените завинаги половинки бяха меко казано много простовати личности. Единя твърдеше, че е DJ /а не знаеше какво е cue и bpm/ и има 1 000 000 диска. /за сравнение един апартамент не може да се напълни с толкова дискове, а Яската Петров имаше само 2000 преди да проникнат у тях, но това е друга тема./
Другия не можеше да се задържи на работа повече от две седмици, пропиваше всичките пари които има и приятелката му едвам го е издържала навремето с нейната добре платена за тогава работа, когато са били заедно. Третият пък побийваше редовно обекта на любов преди и след предаването в което отиде да реве, да разправя колко съжалява и да се излага пред цяла България. Добре, че след него това момиче срещна един доста по-възрастен човек и след поредния случай на насилие, “чичкото” му строши тъпата глава.Евалата, нещастникът го беше страх да излиза в квартала няколко месеца след това.
Така, че аз бих Ви посъветвал въобще да не стигате до това предаване. Забелязъл съм, че е белег на култура, зрялост и добро възпитание когато имаш проблеми с партньора това да не става достояние на никои и да разрешите проблема трезво на 4 очи. Всичките интелигентни двойки които познавам го правят така. Даже веднъж никой не подозираше, че моите приятели Б и Е са се разделили. Не ходете да хленчите пред цяла България, защото хората които ще Ви влезнат в положението ще бъдат много малко. Повечето ще въздъхнат с облекчение и ще си кажат, “О явно такива неща не се случват само на мен.” Ще бъдат щастливи, че не са единствени в страданията си.
Надявам се и други хора от тук да са на моето мнение!
Айде и със здраве!!!
=D> Съгласна съм

LilitoO
05-31-2007, 08:44
аз не съм но и нямам намерение...според мен е мн тъпо имам мн начини да покажеш на някой че го обичаш или ако сте скарани да се сдобрите...но не и в някво тъпо предаване и всички да гледат сеиир на нещастието ви (ако сте скарани)

Shadowscape
05-31-2007, 10:54
Съгласен съм, че не е там мястото да се разрешават най-личните проблеми на хората, но от друга страна пък зависи от повода и от човека. Виждал съм много хора да плачат от щастие в това предаване - влюбени двойки, учители, приятели, родители. Ако знам, че това ще направи щастлив някой човек, на когото държа - да, защо да не се обадя. В противен случай не бих.