PDA

View Full Version : Момчета, едно въпросче относно подаръци



charmer
12-21-2006, 09:44
Така не знам дали темата е точно за тук, но не знаех къде да я пусна :? Въпроса ми е към момчетата(а може и към момичетата които познават вкуса на момчетата) - Обръщате ли внимание на опаковката на подаръка?Решила съм да подаря на приятеля ми парфюм, който вече е купен.Та чудя се как да го опаковам.В София има безброй много магазини за опаковане на подаръци, но искам да знам дали това прави впечатление на момчето.Знам че зависи от вкуса на приятеля ми, но ако може да ми кажете каква предпочитате да е тя?По класическа или нещо по оригинално?

Amayo
12-21-2006, 09:50
Изобщо няма да забележа. Некво пликче там с панделка от 12 ст

RoyTheReaper
12-21-2006, 09:53
ако искаш моето лично мнение, то е че опаковката няма никакво значение. дори е излишна според мен. за какво да хабиш усилия и средства за нещо което после ще се разкъса и ще се изхвърли?

ако все пак държиш на това, между класическа или оригинална - класическа. пак мое мнение.

не съм се замислял по този въпрос за момчетата като цяло, но смятам че повечето мислят като мен.

и все пак си зависи от вкуса на човека.

koalka
12-21-2006, 09:57
Ами отиди,ако искаш на този магазин на спирката на тролеите на НДК срещу пиците.Там има май за опаковане.

Amayo
12-21-2006, 10:03
Ами отиди,ако искаш на този магазин на спирката на тролеите на НДК срещу пиците.Там има май за опаковане.
Къде видя някой да пита къде има магазин за опаковане #-o ?

rali4ka91
12-21-2006, 10:04
Е колкото и да е , не мисля че няма въобще да не и обърне внимание.И все пак за тях това май не е най важното.Ако решиш да го опаковаш заложи на нещо по-класическо.Ако отидеш даже в правилния магазин продавачката ще ти помогне много в избора на опаковката.Успех ;)

{Poison}
12-21-2006, 10:58
Важното е ,че има подарък,опаковката не е чак толкова важна,но трябва да я има.

12-28-2006, 23:40
зависи от човека,но ми е направило впечатление,че повечето гледат и опаковката.пък и това само може да го изненада приятно;)
иначе правилно,при НДК има опаковачни магазини,с доста богат асортимент от хартия и тн
успех ;)

Sladkata_Nansi
12-30-2006, 09:51
Az pak mislia,4e originalnata opakovka i interesnia na4in na opakovane 6te napraviat podaraka dosta po-interesen i po-gotin ;)

SINDEL
12-30-2006, 09:53
Моми4етата по бихме се впе4атлили от няква оригинална опаковка, Вси4ки мом4ета които познавам гледат подаръка, плик4ето в което е сложен се къса и хвърля веднага