PDA

View Full Version : ЗНАЧИ ХОРА МНОГО СЕ ДРАЗНЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



дразня се
12-21-2006, 11:20
Е може ли такова нещо? Кви са тия изказвания от рода "на бас,че авторката е на 13-14". Ми все пак тва е тийн сайт, има супер много форуми, в които пишат по-дъртите :D егати хората. аз съм на 14 и кво? малка съм, верно е, ама тва не ви дава право да си мислите, че светът е ваш!!! Кво ми пишат некви дъртаци, нормално е деца на нашата възраст да имат такива проблеми. Пууууууу ама начи...... :smt013

Smiley_Girl
12-21-2006, 11:55
Така е,гадно е,но когато попорастнеш,че ни влезеш в положението на "по-големите" :wink:
Просто проблемите на тази възраст наистина изглеждат смешни като порастнеш малко.Поне с мен е така.Но това не прави неприятностите на 14годишните маловажни.

Crafter
12-21-2006, 11:59
Цялата работа идва от контраста. Има 13-14 годишни 'лапетии, които нито пишат на български, нито могат да вържат две изречения на кръст, но има и обратните на тези - хора интелигентни за възрастта си, които изпъкват на фона на останалите си връстници. Това че проблемите им изглеждат маловажни също е вярно (в повчето случаи), но тук вече е важен подхода на останалите - на слушателите. Тъй че това е нещо, с което ще трябва да се примирят, докато не достигнат една определена възраст.

Axel_f
12-21-2006, 13:11
Хмм...а не си ли се замилсяла,че изказванията на по-големите са провокирани не толкова от това,че въпросните "проблеми" са на 12-13-14,а че може би са абсолютни,изключителни,тъп и и тн глупости??Щото половината теми са точно такива или пък някой си прави ебавки,или пък някой си въобразява,че във форума ще намери решение на проблема си.... [-X Сигурно и на теб не ти е особено приятно да четеш тъпи,безмислени теми,от сорта на "помощ!гаджето ме заеба" + още 2,3 изречения,написани на безобразен "майчин" език,от които не се разбира нищо конкретно :smt013 И в повечето от случаите тази помия се излива точно от въпросните 12-13-14 годишни.Не казвам,че няма и смислени теми,напротив даже,тъй че не се засягай :-)

machoka
12-21-2006, 13:29
Разликата между теб, и 20+ човек е, че той знае какво става около теб всъщност, а ти само си мислиш, че знаеш, но всъщност си много далеч от истината.

Дъртаците 'рулз' 8)

DetE-Idi0t
12-21-2006, 13:34
Има и такива и онакива...
При условие, че болшинството са разглезени кретенчета какви коментари очакваш? Малко са възпитаните и разумни на тези години, като при момчетата вобще отсъства "мислене" (личен опит).

Crafter
12-21-2006, 13:34
Разликата между теб, и 20+ човек е, че той знае какво става около теб всъщност, а ти само си мислиш, че знаеш, но всъщност си много далеч от истината.

Дъртаците 'рулз' 8)

:smt109

Neko_Dream
12-21-2006, 13:58
Ние уж гледаме от житейският опит, който сме извървяли на вашата възраст. Вие гледате как ние живем и ни имитирате, без да се питате от къде и защо така. Конфликти главно произхождат от преходната възраст, когато още не са заели дадена страна. Когато са объркани, когато си мислят, че занят всичко. Има една готина мисъл "не съм достатъчно млад, за да знам всичко". Също тема за конфликт, е промяната... преди 10 години не е същото, каквото е сега. 13 годишно момиче тогава си играеше с кукли, сега си играят с истински момчета и с истинскяит живот.
Да, живота е труден, за да е интересен и хората да продължават да си играят с него.

bulgarche
12-21-2006, 14:54
Ау, Боже, научи се и да пишеш. Пък и к'во те дразни? Тез "дъртофелници' да си пишат каквото си искат :)
А и какво разбираш под "по-дъртите" :?:

koalka
12-21-2006, 18:09
Има разлика между 14-годишни и 14-годишни...

jenny_e
12-22-2006, 10:06
Има разлика между 14-годишни и 14-годишни... Да така е. И аз съм на 14 и скоро се преместих в ново даскало. Водят го за най-елитното(не би трябвало да е такова, но това е друг въпрос). Разликата между новите ми познати и тези от старото даскало, което беше съвсем обикновено, е огромна. Новите не мислят само как ще се напият и как да изглеждат "по-яки" в очите на другите, което им помага да правят по-малко простотии и да не са като въпросните 14 годишни "злета"(според мен това е най-точната дума за тях)

rosskata
12-22-2006, 12:51
Макар че съм на 20, и аз се дразня като някой каже така... Имам познати на 14 с много повече акъл и житейски опит от някои "пикли" на 20 и повече... Всичко е до човека, а не до възрастта. А ако някой на 16-18 , дори 20 се мисли за по-зрял от тея на 14, от всички тях... Еми успех му желая :smt005

LunaTriCk
12-22-2006, 20:50
Пууууууу ама начи...... :smt013

:smt005 :smt005 :smt005
каза тя и млякото се разля :-D

teenkopele
12-22-2006, 23:03
Има разлика между 14-годишни и 14-годишни...

Именно. :wink:

на'14'съм
12-23-2006, 11:50
Цялата работа идва от контраста. Има 13-14 годишни 'лапетии, които нито пишат на български, нито могат да вържат две изречения на кръст, но има и обратните на тези - хора интелигентни за възрастта си, които изпъкват на фона на останалите си връстници. Това че проблемите им изглеждат маловажни също е вярно (в повчето случаи), но тук вече е важен подхода на останалите - на слушателите. Тъй че това е нещо, с което ще трябва да се примирят, докато не достигнат една определена възраст.
Искаш да кажеш че трябва да се примиря и да търпя да ме мислят за тъпа пикла само заради някоя си 13 годишна курветка ??? Е сори ама това с примиряването беше глупаво! Имам си ясно съзнание , искам да уча (не съм "зубър :-D ) и , повярвайте ми - девствена съм!!! Та при всичко това искаш да се примиря с етикета "пикла" ?! Не става! Ако на моята възраст някой няма мозък в главата си или не го използва , не искам да се сравнявам с него в никакъв случай!!! Искам с по умните от мен , с тези от които мога да се уча... помислете си друг път преди да изтърсите "А,13-14 годишна" , щтото това се е превърнало в обида вече май.. от което много ме боли, наистина гадно е ! Възрастта не определя всичко , хора , мислете!!!

JoeBanana
12-23-2006, 12:27
спокойно, ше ти мине :mrgreen:

scion_of_Storm
12-23-2006, 14:46
Да така е. И аз съм на 14 и скоро се преместих в ново даскало. Водят го за най-елитното(не би трябвало да е такова, но това е друг въпрос). Разликата между новите ми познати и тези от старото даскало, което беше съвсем обикновено, е огромна. Новите не мислят само как ще се напият и как да изглеждат "по-яки" в очите на другите, което им помага да правят по-малко простотии и да не са като въпросните 14 годишни "злета"(според мен това е най-точната дума за тях
Почакай малко и ако твоите съученици и съкурсници не се попроменят ще се плесна няколко пъти. Опознай и околните класове, ще намериш голяма част идиоти. Но като цяло си права, в Немската са доста свестните хора, доста повече от огромна част от другите училища. За това доколко учители и тн са "елитни" няма да говоря, защото и да кажа нещо няма да помогне.
Проблемите на 13-14 годишните не са особено по-различни от тези на 15-16 годишните. И все пак всичко си е и до човека. Просто има някои прекалени идиотщини.

rosskata
12-23-2006, 14:50
14-20 Е такава възраст, в която развитието си е строго индивидуално. Проблемите на 14 годишните в голямата си част са проблеми и на 18-годишните. Всеки човек си е уникален и различен, и затова е супер тъпо да се съди по възрастта...
А тва за елитните учлища е вярно- има олигофрени колкото си искаш, но има и по-сериозни хорица...

LunaTriCk
12-23-2006, 16:14
Много малко са свестните 14 годишни за да оправдаят болшинството...

reason
12-23-2006, 16:19
Много малко са свестните 14 годишни за да оправдаят болшинството...
Да ама това не значи,че всички трябва да се слагат под общ знаменател!

LunaTriCk
12-23-2006, 16:27
Е да. И аз това казвам. :-D

Ice_Queen
12-23-2006, 17:09
Апф...защо ли викаме "пикли " на повечето 13-14 годишни ли? Ами например защото все повече са онези,който на 12-13 си продупчват билетчето,пушат,правят се на газарки и т.н....има хиляди теми (не ебавки) със заглавия от рода "Духах,празни ми се в устата-бременна ли съм??!?" (13-14 автор) или :Абе оня батко се изпразни в мен,мина седмица,да взимам ли тест?" ...... не че и аз не съм била на 13-14 ,но определено не съм била от онези "пикли" ...та ако ти не си такава - евала!Но истината е че си 1 от малкото на тази възраст в днешно време която е така... ](*,) :-k

In4iTu_
12-23-2006, 18:45
[b][i]Не мисля, че трябва да се засягаш...На 14 съм и нямам притеснения да го кажа, всеки е различен и, ако някоя ***** без капка мозък е писала всякакви тъпизми, това не е мой проблем. Смятам се за достатъчно интелигентна, според възрастта си и не се дразня от това, че някой си е нарекъл 13-14-годишните "лапета" и т.н.