PDA

View Full Version : Dali sum bremenna i ot pnevmoniata li sym kachila kg?



Pritesnenata
12-21-2006, 12:11
Zdraveite!
Pravih sex sys edno momche bez prezervativ i toi kaza che e svyrshil vytre i sekundi sled tova se izprazni vyrhu koremcheto mi!Vyzmojno li e po 2 pati za tolkova malko vreme?Sled tova mi kaza che se e izbazikal za tova,da ne se pritesnqvam,no vse pak az si imam svoite pritesnenia.Tova beshe predi 1 mesec!Sled kato spah s nego,spah i sys drugo momche i togava imashe kryv na charshafa.T.e. moje bi vtoroto me e otvorilo li kak da si mislq neznam..
Minalata sedmica bqh vyv bolnica poneje imah pnevmonia i kato se vyrnah bqh kachila 2-3 kilca.
Ta vaprosa mi e moje li da sym bremenna?Ot pnevmoniata debelee li se?Molq vi otgovorete mi speshno!Na 17 sum(ako ima nqkakvo znachenie)
Blagodarq vi predvaritelno

techCandy
12-21-2006, 12:29
Добре, и кажи ми, защо просто не си направиш един тест за бременност,
вместо 1 месец да седиш и да умуваш? Отиди до най- близката аптека и си вземи един, към 3-4 кинта мисля, че бяха. Не знам дали от пневмония се качват кила, обаче от едноседмично лежене + ядене 100% се качват, може би дори и от антибиотиците, недей да се спичаш така. Пък и защо не пи един пустинор дуо след изцепката, просто за да си сигурна? Хах, девойко, прави безопасен секс, за да нямаш повече такива проблеми...

Пепи Пекторалиса
12-21-2006, 12:35
За 1 месец бебето е станало 3 кила, до деветия очакваме 27кг бебе. :lol: