PDA

View Full Version : the_destiny



PiLeto~UbieC
12-21-2006, 12:30
Molq tuk vseki edin koito q poznava da dade svoq glas i napi6e edin red za neq .... za da se vyrne vyv foruma

6te pomolq mneniqta koito ne sa po temata da bydat iztrivani ....
Ne si zaslujava edin ot nai- dobrite useri da napusne po nelep na4in ..... mersi

rusalkata_
12-21-2006, 12:54
не я познавам.вече нямам и много време да влизам редовно,но защо събираш тея гласове и кфо е станало,че не влиза вече? :-s :roll:

machoka
12-21-2006, 13:30
Я дай малко по-подробно?!

PiLeto~UbieC
12-21-2006, 13:38
mi zna4i the_destiny e re6ila da napusne saita zaradi pri4ini koito ne iska da spodelq s vas no sa mnoo glupavi i prosto i molq da mi pomognete kato i kajete 4e kakvo mislite za neq

MusicIsTheKey
12-21-2006, 13:39
Голям принос за нейното напускане има отвратителното отношение на повечето юзъри.Със нея си скъсахме гъза да търсим сериали,да ги съберем на едно място,да дадем линкове от много места.Смешно е на първа страница да има линк за Ориндж Каунти,а някой лигльо да ми пише в темата "tarsq parvi sezon na Oc" или да пуска нова тема.Дори се чудя -защо да не я последвам.Темата за Сериали наистина беше страхотна,направена със много труд,а нямаше един човек,който да оцени това...в замяна беше единствено ужасното отношение.Другите причини за напускането са и единствено между нас двете и не влизат във работата на никой съфорумник

Както тя ми каза в ICQ :
уважавай свободната воля на човек
Щом е решила да напусне - нищо не може да се направи.
Помолих я няколко пъти и я разбирам напълно за това нейно решение.

DoPye
12-21-2006, 13:45
само това ще кажа OMG

MusicIsTheKey
12-21-2006, 13:51
само това ще кажа OMG


Да,точно затова става въпрос.
Момичето си скъсва гъза да дава всякакви линкове,да бъде полезна,да ви улеснява със търсенето на сериали,филми и музика,а получава като отговор "ОМГ".Браво.Може от една страна да е детинско,но като във този форум никой не цени чуджия труд?Сигурна съм,че нямаш идея каква мъка е да търсиш толкова информация и да я събереш на едно място.Тя го прави за потребителите,не за себе си.

Както и да е - според мен няма какво повече да се каже по темата.

PiLeto~UbieC
12-21-2006, 13:51
da prava si .... no vij nqma smisul tq da napuska ..... nie imame nujda ot neq ...... tq mi e pomognala pove4e ot kolkoto sa mi pomognali temite . Bez neq foruma nqma da e su6tiq

PiLeto~UbieC
12-21-2006, 13:58
само това ще кажа OMG

Pomolih bez takiva tYpotii

No kakto i da e ... the_destiny napravi onaq tema za filmite za takiva kato teb neblagodarnici . Moje6 i sam da vidi6 kolko mnogo hora sa q videli tazi tema i 100% sa si isteglili ne6to , no za6to ne drasnat edin red - ei taka samo da se znae 4e sa blagodarni za ne6to podneseno im na tepsiq pred golemiq im gyz ?!?!??! ako obi4a6 pove4e ne pi6i tuk DoPye za6toto qvno ne razbira6 kakvo stava tuk . Pove4e nqma da obsujdam

DoPye
12-21-2006, 14:08
само това ще кажа OMG

Pomolih bez takiva tYpotii

No kakto i da e ... the_destiny napravi onaq tema za filmite za takiva kato teb neblagodarnici . Moje6 i sam da vidi6 kolko mnogo hora sa q videli tazi tema i 100% sa si isteglili ne6to , no za6to ne drasnat edin red - ei taka samo da se znae 4e sa blagodarni za ne6to podneseno im na tepsiq pred golemiq im gyz ?!?!??! ako obi4a6 pove4e ne pi6i tuk DoPye za6toto qvno ne razbira6 kakvo stava tuk . Pove4e nqma da obsujdam

Кирилицата не е желателна, тя е задължителна!

priti_kiti
12-21-2006, 14:24
^деба,като няма какво да кажеш,просто не пиши!

Иначе.. дъ дестини от както се е регнала помага с каквото може,всички сме свидетели.. заедно със мюзик ис дъ кей помагат на всички потребители без изключение и то абсолютно изрядно.. евалата за темата за сериалите наистина,аз сигурно съм от малкото хора,които не гледат филми на компа и за това не съм писала в нея, но съм сигурна,че темата е била изкючително полезна на много хора! и този,който я е създал и е хвърлил толкова много труд за нея,само и само за да улесни хората,заслужава поне едно 'мерси'.. както и да е,то е повече от ясно,че тук няма да го получи :?

Ако мога да дам 'глас' или нещо,което може да я върне - правя го, но и аз да бях на нейно място не бих се върнала.. неблагодарниците са прекалено много.

12-21-2006, 15:07
И сега кво трябва да и се молим да се върне ли?

bulgarche
12-21-2006, 15:37
Ае "гласувайте тука...най-полезния потребител във форума, трябва да остане" дрън дрен че пляс. К'во ги пишеш тез глупости изобщо? "Има причини да се махне, ама няма да ви ги кажа"...баси глупоста, честно! Като няма да казваш, защо изобщо споменаваш някакви несъществуващи причини? Защо аз трябва да "помогна да се върне най-полезния човек във форума"? И...аз пък с какво мога да помогна?


Е хуу....аз съм овца => миличко...ти си много полезен потребител в нашето форумче и ще ни бъде много трудно без теб. Искам да се върнеш, моля те от все сърце :smt010

Dr. Kazimbutt
12-21-2006, 16:05
the_destiny, не мога да живея без форумното ти присъствие. Сега, когато ти не си пред моя поглед, свещта на живота ми постепенно догаря и смъртта наближава. Става ми студено. Звуците, които чувам, ми се струват адски далечни. Всичко започва да притъмнява пред очите ми... Умирам. Моля те, върни се, защото само твоята поява може да ме спаси от предстоящата ми гибел!

scion_of_Storm
12-21-2006, 16:28
Ъм, прави сте за тея ламери дето виждат тема с търсеното от тях, ама решават да правят нова до нея за същото нещо. Те си имат по един *** от мен, ама тва е друг въпрос. Ако иска да се върне, ще се върне, нейна си работа. Не знам трагедия или не, това си е нейна воля.

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-21-2006, 17:27
ne q poznavam.. no shte se radvam ako se vurne.. kakvoto i da ima da ne obrushta vnimanie na gluposti :P

skate_warrior
12-21-2006, 17:38
хахах кво ме ебе? още по-добре че се маха.. ай сиктир маа ти деа... :smt067 :smt097

skate_warrior
12-21-2006, 18:00
..недей така че ще се разплача... :smt010

koalka
12-21-2006, 18:04
Еми сигурно не е много приятно да получаваш един ***,всеки път,когато се опитваш да помогнеш...

skate_warrior
12-21-2006, 18:10
абе ква е тая.. майка Тереза..? #-o изкарахте я ебати мъченика... :lol: :lol:

XePouH
12-21-2006, 18:12
е тя ко иска извинително писмо,хубоу е че е помагала ама да иска да са молим да влиза тука щот някои са и казали нещо няма да стане [-(

Mo6no4
12-21-2006, 19:04
the_destiny, не мога да живея без форумното ти присъствие. Сега, когато ти не си пред моя поглед, свещта на живота ми постепенно догаря и смъртта наближава. Става ми студено. Звуците, които чувам, ми се струват адски далечни. Всичко започва да притъмнява пред очите ми... Умирам. Моля те, върни се, защото само твоята поява може да ме спаси от предстоящата ми гибел!
Малеее как се смях на това. Не е стина...

В интерес на истината е много лошо, ако някой\някои я е обидил с нещо. Самият аз преди време търсих помощ и тя отдлели доста време за мен, за което съм и благодарен. Но невиждам защо трябва сега да правим тема и да и се молим. Има си причини да си тръгне, тръгва си. Това е просто един форум. Лошо е ако причинита да си трягва е, че сме я обидили с нещо. Гадно е когато хората са неблагодарни като им помагаш. Аз лично и бях много благодарен за помоща, която ми даде и се надявам да го е разбрала.

И все пак ако аз съм лично съм я обидил с нещо (включително и в този си пост) - Извинявай.

vra4ka
12-21-2006, 19:20
Правете добро без да очаквате благодарсност или добро!
Иначе рискувате само да се ядосвате!
А момичето, ако иска да пише, да пише никой не може да я принуди!
Да не животоспасяващо!? Има много други по-важни неща на този свят!

MusicIsTheKey
12-21-2006, 19:21
е тя ко иска извинително писмо,хубоу е че е помагала ама да иска да са молим да влиза тука щот някои са и казали нещо няма да стане [-(

Прочетете няколко пъти темата,докато разберете за какво става въпрос.Искам някой да ми покаже къде точно the_destiny е написала 'молете ми се,иначе няма да влезна'.Както виждам авторът на темата има съвсем друг ник,или аз съм сляпа?
Извъртате всичко по много смешен начин,опитвайки се да иронизирате .Тя дори не е прочела какво пише тук,гарантирам ви.


the_destiny нито е молила да бъде пусната такава тема,нито нищо.
Не и се нахвърляйте по този смешен и жалък начин.


Едит: machok,не е ли време за http://forums.data.bg:8080/templates/subTrail/images/topic_lock.gif :)

machoka
12-22-2006, 12:23
Я въпросното пиле да влезе във форума и да си чекне Inbox-а. Предай и ;)

Инак, с оглед на така протеклата тема я разбирам напълно.

Някои хора отново демонстрираха детински съждения и вяло поведение.

Това, колко си бил полезен за даден форум се измерва само тогава, когато видиш колко хора и КОИ точно ще съжалят поне малко за това, че си напуснал форума.

За какво аджеба, ако съм ъплоудер или 'линкър' като нея, да ми пука за мнението на спамери и други птички, пишещи само във Всичко тийн накуп и Фън разделите постове от типа 'хахахах, и аз съм съгласен ';)' За това по-важно е КОЙ точно ще съжали, а не колко. Това, показано от страна на друг такъв човек, какъвто е I-don't'give'a'fuck е много по-ценно от мнението на други - гравитиращи празнодумци.

Ето защо и да съжалявате, и да не съжалявате, на Дестини трябва да и пука на .. това дет'го няма, да си вдига главата и да продължава напред. Защото благодарността из нашия пиъринг е чуждо понятие.

Не заключвам темата, защото и давам възможност да се изкаже тук. Останалите празноглави постове, като някои горни отминавам с лека ехидна усмивка, дълго отработвана през годините които съм прекарал из пиъринга.

P.s.
Дай му на тийна подобен род 'скандалджийски' темички и гледай сеир. Всеки разисква ли разисква, обвинява, иронизира нещо, което не му влиза в работата - като старите баби по седянки. Never mind...

skate_warrior
12-22-2006, 14:40
И какъв е смисъла да се прави цяла тема? За да може всички да видят как the_destiny (или там каквато беше) няма да влиза повече..? Еми хубаво... разбрахме за нея колко е обидена и възмутена от юзърите... Сега публично извинение ли очаква? Да и дам 5 кинта? Или може би да й отворя спортен магазин... ?

MusicIsTheKey
12-22-2006, 14:51
skate_warrior пак не разбираш за к'во аджеба става въпрос тук.Изказваш се неподготвен за пореден път.Тя не очаква нищо,защото ТЯ дори не е видяла темата .Отново обяснявам,та да можеш да разбереш - темата е пусната от друг човек,а в случая the_destiny няма общо (със пускането,със молбите).Тя дори не е писала тук както виждаш.Защо всички я нападате?

Отново казвам - покажете ми къде точно тя е казала 'молете ми се,иначе няма да влезна',"извинявайте ми се" ,"Пуснете ми тема,та целия форум да разбере"

И продължаваш със смешното пубертетско държание, за което говорим аз и Мачока.
Всъщност не мога да очаквам друго във този форум.

skate_warrior
12-22-2006, 15:07
И какъв е смисъла да се прави цяла тема?

:-k


П.П. като не може да се очаква нищо друго от този форум - прережи си вените..

BLaCk_LaDY_
12-22-2006, 15:10
Благодаря на the_destiny за всичко.Помагала ми е адски много и съжалявам,че е напуснала форума.Но докато има неблагодарни хора ще е така...

MusicIsTheKey
12-22-2006, 15:15
П.П. като не може да се очаква нищо друго от този форум - прережи си вените..

Това ли е единственото нещо,което успя да измислиш?Наистина жалко за теб.
Относно темата - не като твоята "Различни начини за навързване на връзки",ама става ;-)


И какъв е смисъла да се прави цяла тема?

Ужас !Цяла една тема,която е много по-смислена от повечето тук,които обикновенно са "Ебах прахосмукачката,ще родя ли"
Нямам никакво намерение да спря със теб,просто не си заслужава.

skate_warrior
12-22-2006, 15:55
Моята тема може да е тъпа, но има някакъв смисъл в нея.. докато в твоята смисъла е, че няма смисъл ;)

PiLeto~UbieC
12-22-2006, 16:42
Знаете ли какво ?!? Аз пуснах тая тема без въпросната да знае , но както помолих в началото без тъпи мнения ... НО ЯВНО НЯКОИ НЕ ЧЕТАТ !!! skate_warrior съветвам те да не пишеш повече защото се излагаш че нямаш какво да кажеш .....

P.S. Чудя се кои ти помага да напишеш "великите мисли" :-k :-k :-k

skate_warrior
12-22-2006, 17:03
иначе какво ще стане ако пиша.. а? :roll: 8)

scion_of_Storm
12-22-2006, 18:10
Скейт мастър дъ грейт про ъф олмайти култ ст00пидити, като не искаш да има такава тема и бла бла бла, тип Аз Съм По-Як от Вас Да Го Духате Щото Съм Куул Копеле, не пиши бе. Така само я разрастваш. Мачока и МюзикИсДъКий написаха едни наистина добри мнения. Евала им правя, ама те са доста над нивото на по-голямата част от потребителите де. Темата вече наистина е за ключ, не че искам да се меся на модовете. Просто няма какво повече да се напише.

skate_warrior
12-22-2006, 18:50
йо шит ес ю сей мадафакъ ай джъст уона тел ю дет ю ар вери вери стюпед иф ю ноу уат ай мийн ;)

12-22-2006, 18:54
С мненията и постовете някои хора отново доказаха умствения си капацитет. В резултат с темата не се стигна до никъде и беше просто загуба на време и обида към момичето, за което се отнася. За жалост тя не е тук, за да се защити или да даде сама обяснение и отзивите са ясни и предвидими в този случай. Единственото, което мога да кажа е, че ми е жал за това момиче и напълно разбирам мотивите му, но както някой беше казал по-горе това си е право на личен избор.

По темата ще кажа само, че не познавам the_destiny, нито това, което е правила, но щом е била способна и полезна, трябва доста хора да се замислят над постъпката й. И да разбираме кой държи на нас и кой ни уважава, само при такива случаи...

rusalkata_
12-22-2006, 19:08
браво на нея и на MusikIsTheKey за хубавата тема за сериалите и филмите,които направиха.the_destiny даваше много от линкчетата.само дето знаете ли колко много стари юзери не влизат вече,а за тях няма нито една тема???нямам нищо против нея,напротив.просто явно това си нейно решение.

PiLeto~UbieC
12-22-2006, 19:31
Знам , че има още много юзъри , извинявам се че не им обръщаме внимание ..... Вижте , аз пуснах тая тема ... защото само това ми остана . Опитах всички начини да върна the_destiny , защото тя ми е приятелка и моето мнение има значение за нея .... Просто исках да и покажа че има благодарност . ОК тя така и така не я е видяла все още тази тема нямам нищо против някой модератор да я заключи или изтрие ....

machoka
12-22-2006, 22:47
2 часа в събота сутринта е, студена декемврийска нощ, поглеждам през малко процепче на щорите от приятно затоплената си стаичка и виждам студена и тъмна нощ, навяваща сняг по запустялата улица, осветявана единствено от рехавата мъждукаща светлинка на уличните лампи. Подтискащо тихо е, като злокобната тишина се разкъсва единствено от звука на минаващия леден вятър през прозорците със специфичен скърцащ звук, убедително пресъздаващ човешки стон.

Питам се, защо аджеба кисна в тийнпроблем?!

Темата приключва с този пост.

Пс. Описаната елегия и катинара нямат общо по между си.

machoka