PDA

View Full Version : Това е 1-вата коледа без ...



ObI4Am_Te
12-21-2006, 14:32
Zdraveite iskam da vi kaja kakwo me izmu4va i to e towa e 1-vata koleda i nowa godina bez maika mi :(( Mn mi e gadno i nz kakwo da napravq .. V nqkoi slu4ei sam iskala da se samoobiq v dr da izbqgam ot nas .. :( no nz iskam nai mn sega po praznicite da umra :(((( Mn mi lipsva znam 4e nqma kak da vurna vremeto na zad za da q vurna no nz .. ve4e nqmam jelanie za jivot :( :smt010 :smt010 :smt010

XaKePa
12-21-2006, 14:42
Ня трябва да се депресираш, а още повече да самоубиваш, това НЕ Е НИКАКЪВ НАЧИН за решение на проблемите ти. По-добре се постарай да изкараш колкото се може по-добре с приятели баща ти роднини, и се радвай на майка си която си имала досега, някой хора и това са нямали....

kati_0513
12-21-2006, 15:03
Ня трябва да се депресираш, а още повече да самоубиваш, това НЕ Е НИКАКЪВ НАЧИН за решение на проблемите ти. По-добре се постарай да изкараш колкото се може по-добре с приятели баща ти роднини, и се радвай на майка си която си имала досега, някой хора и това са нямали....

Така е...
аз щах да прекарам Бъдни вечер и Коледа без майка си, заради работата и, сега ще прекарам Нова година без баща си, защото се пада на работа...
Не плачи и вдигни глава, живота за теб продължава,... дори нея да я няма, все пак тя е около теб... O:)

12-21-2006, 20:02
em..i az po sashtiq nachin za 1va godina shte bada bez roditelite si te sa v chujbina i nqma nachin da sme zaedno.. :( i na men ponqkoga mi se e sluchvalo da iskam da se samoubiq no ne tova e nachina! samo ne pravi gluposti,zashtoto ima hora koito te obichat... :smt010 takav e jivota!

niGGa
12-21-2006, 20:58
Самоубийството е възможно най-смешното нещо :twisted:
по-добре ходи на психолог..

Rimi
12-22-2006, 00:36
Чувството ми е напълно познато. Първата ми коледа без тати беше ужасно болезнена, но после човек свиква. По празниците обаче още ми е зле и се сдухвам.
Но иманно заради тея трябва да продължиш. Сигурна съм че тя би дала живото си за теб, не го пропилявай така безрасъдно.

BunnYY_f
12-22-2006, 14:30
Много тъжно! :cry: Ти обаче трябва да вдигнеш глава и да занеш че тя винаги ще бъде до теб! Заради нея трябва да продължиш напред!едва ли иска детето и да страда!

mon4eto
12-22-2006, 14:30
Nedei da pribqgva6 do takiva krainosti...s vremeto vsi4ko 6te se opravi :-)

kobrichka
12-22-2006, 14:45
миличка наистина е много гадно на такива семейни празници родителите ти да ги няма.Но помисли че те са добре имам предвид живи и здрави са,докато има деца които не познават родителите си и никога не са прекарвали истинаска Коледа-с цялото семейство събрало се около трапезата.Има деца които това никога не са го изживявали не са имали топлината на семейството.Не се отчаиваи а помни че макар и в чужбина имаш рдители които те обичат и правят всичко за твое добро убедена съм в това.

IKisseDAGirL
12-22-2006, 15:50
аз съм по същия начин... само че сестра ми също я няма:{
по принцип не ми е голям проблем, знам че са добре, но по празници просто мн ми липсват...обикновено винаги сме си били цялото семейство и за първи път ще съм толкова далеч от тях точно на Коледа :roll: :? :x

ама никога не съм се опитвала да се самоубивам де :lol:

XXX_f
12-24-2006, 08:49
Много тъжно! :cry: Ти обаче трябва да вдигнеш глава и да занеш че тя винаги ще бъде до теб! Заради нея трябва да продължиш напред!едва ли иска детето и да страда!
i az mislq taka...napravi koledata si hubava zaradi maika si tq shte iska tova

MeTaLcHeNcE
12-24-2006, 10:36
Neee tq ne e v 4ujbina .. :( maika i e po4inala ....

evil_lady_in_black
12-26-2006, 07:16
Много съжалявам че ще си без майка ти , но това не е голяма причина да се депресираш . Живота си тече неможе да го оставиш да си отиде ей така

LO6IQ
12-31-2006, 22:18
На мен с родителите да карам специално Нова година ми е изключително тъпо ... по добре да се събера с приятели а те да са някъде нагости - но на следващия ден да са си у дома :mrgreen:

no_name_123
02-24-2007, 17:31
az karah nova godina bez baba mi, koqto po4ina na nova godina predi 1 godina i misleh 4e 6te e ujasno, no si prekarah dobre

Excu
02-26-2007, 10:47
Една нова година беЗ майка-си МОЛЯ ТИ СЕ come on ! Аз 5 години съм карал нова година беЗ баща ми,даже една година когато бях на 14 (преди една година) я карах сам шот бях във тъпата норвегия :smt013 във един прост хотел ядох киви и играх на pc-to със някви китайци ](*,)
И си легнах да спа във 00:30 щото беше супер тъпо..

Cheesy
03-10-2007, 13:01
Ама какво е станало с майка ти?Нещо не разбрах..Но е кофти да я няма на Нова година...ти на колко си?

ThePainIsReaL
03-11-2007, 12:11
Човекът поняся всичко .. всякаква болка . И на мен ми беше гадно , когато прекарах първата си Нова Година без най-добрия ми приятел , но няма неща , с които не се свиква .
П.П. Сори , че правя съпоставка м/у майка и приятел , но това момче ми беше като брат :/Той винаги ще си е моят по-голям брат , винаги ще го обичам безумно много и ще ми липсва . :/ Всеки 21 декември мен сърцето ме боли .. и след това идват празници .. него го няма , знам колко е ужасно . Никога няма да го има физически до мен , но той е до мен , знам го .. кофтито е , че вървя по същия път , както и той .. и дано не ми се случи същото . :/