PDA

View Full Version : PlS KaJETE KAK?



MQUUuuuUUU
12-21-2006, 15:37
Pls molqvi kajete ako nqkoi znae kak se razbivat paroli v skype mnogo 6te sym vi blagodarna ujasno mnogo.Samo da ne e nqkakva mnogo slojna sistema blagodarq vi mnogo predvaritelno osobeno na tozi koito mi kaje.Naistina mn spe6no mi trqbva a ne znam kk molqvi pomognete kajete ako nqkoi znae PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

naikki
12-21-2006, 22:47
Pls molqvi kajete ako nqkoi znae kak se razbivat paroli v skype mnogo 6te sym vi blagodarna ujasno mnogo.Samo da ne e nqkakva mnogo slojna sistema blagodarq vi mnogo predvaritelno osobeno na tozi koito mi kaje.Naistina mn spe6no mi trqbva a ne znam kk molqvi pomognete kajete ako nqkoi znae PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

То бива да си прост, тъп, ограничен, малоумен, смотан, глупав, нискоинтелигентен, миризлив тъпак, но ти момиче направо преля чашата!!! Знаеш ли колко лесно става, е там в темата за ботово на mail.bg съм постнал как се хаква всичко, вземи я прегледай.
Fucking retarded kids! ](*,)

ЛуДо_вЛюБеН
12-21-2006, 23:00
1. Смъкваш си програмата : "Кликни и влезни" от сайта http://www.zemi_toq_hack.bg

2. Изключваш компа, за да ти се покаже на десктопа

3. преди да пуснеш компа го удари три пъти с парен чук

4. Ако не се пусне компютъра се метни през балкона

:smt064

12-22-2006, 06:03
Pls molqvi kajete ako nqkoi znae kak se razbivat paroli v skype mnogo 6te sym vi blagodarna ujasno mnogo.Samo da ne e nqkakva mnogo slojna sistema blagodarq vi mnogo predvaritelno osobeno na tozi koito mi kaje.Naistina mn spe6no mi trqbva a ne znam kk molqvi pomognete kajete ako nqkoi znae PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Начинът е 1
Когато му дадеш десен бутон на твоя човек му излиза инфото, под снимката е неговата регистрация в скайп. Дотук е трудната част. Сега копираш регистрацията излизаш от профила си пействаш регистрацията му на поле ИМЕ, а на поле парола (тва е най лесната част ) :-D Започваш да пишеш всичко възможно, гледай да е нещо което много споменава и обича, нещо което не крие от теб, пробвай ЕГН имена, мисля че големината на буквите нямат значение. КЪСМИЕТЪ :mrgreen: :mrgreen: