PDA

View Full Version : PLSSS KAJETEE ;(



mininki
12-21-2006, 15:40
Pls molqvi kajete ako nqkoi znae kak se razbivat paroli v skype mnogo 6te sym vi blagodarna ujasno mnogo.Samo da ne e nqkakva mnogo slojna sistema blagodarq vi mnogo predvaritelno osobeno na tozi koito mi kaje.Naistina mn spe6no mi trqbva a ne znam kk molqvi pomognete kajete ako nqkoi znae PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS i znam 4e temata ne e za tuk no tuka vlizat nai mnogo hora i ima po golqma veroqtnost da se nameri nqkoi koito naistina znae mnogo se izvinqvam 4e temata ne e na pravilnoto mqsto blagodarq ..

12-21-2006, 15:58
Veroqtno ti trqbva za da sledi6 ne4ii 4at ili da 6pionira6 nqkogo.Hey,vzemi jivota si v ryce!I ne naru6avai li4noto prostranstvo na horata.Kak bi se po4uvstvala ako nqkoi ti vliza v skype i ti 4ete kakvo si si pisala s drugi hora?Ako nqma6 doverie na nqkogo,kaji mu go,ne go 6pionirai.Tova v posledstvie se prevry6ta v bolestno systoqnie,taka 4e vnimavai.

mininki
12-21-2006, 16:01
be q si gledaui rabotata be i izob6to ne e zatova kato ne znae6 ne govori mnogo bih kazala pyk az!!!! i molq nqkoi da mi kaje a ne nqkoi kato tebe da mi se prai na mnoo otvoren ..

mer4eto
12-21-2006, 16:39
dobre togava kaji za kakvo ti trqbva :) ako kajesh shte e po dobre nikoi nqma da ti se prai na odaren.kaji i moi da se nameri nekoi koito da ti pomogne

Mafiotkata_7200
12-21-2006, 16:44
Lele naistina li moje da razbere6 na nqkoi parolata
Nqkoi ako ima predstava po toq vypros da pi6a plssss [-o< [-o< [-o<

koalka
12-21-2006, 17:56
Питай някой хакер.

12-21-2006, 19:28
обикновено паролите за скайп аи си кю и тем подобни са различни от останалите... човек оикновено слага отделни пароли там... обаче ако познаваш човека можеш да се опиташ да му познаеш паса на мейла струва ми се по - лесно... след това се логваш с няква грешна парола в скайп и даваш забравена парола и я праща на мейла... искрено се надявам да не успееш... :!:

Lambo
12-21-2006, 19:34
Хахаха и тогава за кво и го написа като не искаш да успее?....мн зле... а иначе наистина е така при всякви регистрации било то в сайтове, ICQ, Skype и незнам си още къде се изпраща мейл с паролата и юзер нейма, така че ако знаеш мейла на човека и му уцелиш паролата... просто си 6 :)

12-22-2006, 15:50
обикновено паролите за скайп аи си кю и тем подобни са различни от останалите... човек оикновено слага отделни пароли там... обаче ако познаваш човека можеш да се опиташ да му познаеш паса на мейла струва ми се по - лесно... след това се логваш с няква грешна парола в скайп и даваш забравена парола и я праща на мейла... искрено се надявам да не успееш... :!:

Dotuk dobre, no parolata se prashta na maila napisan pri registraciq. Ako tq nqma kak da vleze tam, nqma da razbere. A choveky, chiito skype se opitva da shpionira :-D shte se useti. ;)