PDA

View Full Version : какво означава това- че е курва ли?



sk8r
12-21-2006, 16:19
ми така става в един момент, че всеки от нас се оказва прецакан :( момичето което обича само мен (това наистина е така), ми съобщи преди време че е правила секс с друго момче,но то не било от чувства (тогава ние не ходихме все още, но тя ме обичаше и тогава,поне така казва вече и аз незнам).когато ми го каза бях втрещен целия свят ми причерня за секунда.... а тя спокойно ми обясни че "просто станало" обаче страшно много ме обичала ...НЕЗНАМ АЗ ЛИ НЕ СЪМ ВРЕД ИЛИ ТОВА Е ПЪЛНА ПРОСТОТИЯ?

Atika
12-21-2006, 16:22
Нали не сте били заедно, била е свободна да прави каквото си поиска, това че те е обичала не значи , че трябва да ти е вярна и да те чака, живеела си е жидота и толкоз...И не , не е курва, всеки си има минало и е правел грешки..

HopeLesss
12-21-2006, 16:25
Така е! Не е била с теб и не е била задължена да те чака цяла вечност. Това, че те е обичала, не значи че не може да се впусне в някои други неща. Това, че е спала с някой не я прави курва! [-(

mer4eto
12-21-2006, 16:36
Нали не сте били заедно, била е свободна да прави каквото си поиска, това че те е обичала не значи , че трябва да ти е вярна и да те чака, живеела си е жидота и толкоз...И не , не е курва, всеки си има минало и е правел грешки..

napulno vqrno syglasna sum
to4no kazano :P

sk8r
12-21-2006, 16:42
ами там е въпроса че това ми дойде като гръм от ясно небе...щото някой да ти се врича и така нататък а в същото време ...вижте,нз дали съм по консервативен или какво обаче за мене секса е висш израз на любовта,разбирате ли ме ? доста съм объркан ,нз какво да правя по нататък ... :(

real-girl
12-21-2006, 16:50
Mi ti taka razbira6 ne6tata,i az nap1lno shva6tam kakvo ima6 predvid. Momi4eto ti ne e kurva,sigurno i tq e bila togava ob1rkana i sled kato ne e bilo s 4uvstva..ne e predstavlqvalo ne6to osobeno,qvno si e jivqla za miga,bez da i puka osobeno ,ama tq ne e bila s tebe togava,ni6to,4e duhovno ti e prinadlejala..vajnoto e dali bi go storila,dokato e s teb,ama na men mi izglejda,4e ne..spokoino,a i ti si q poznava6 nai-dobre. ->Ti znae6 otgovora!

12-21-2006, 17:45
тя би могла да ти спести тази подробност...обаче е решила да ти го сподели, което е израз на доверие и...де да знам, ние момичетата казваме толкова лични неща на момче, с което ходим, само ако имаме сериозни отношения /и чувства/, просто при такава ситуация чувстваш че не е редно да криеш нещо. А да споделиш подобно нещо си е риск- не е знаела как ще реагираш, как ще се отрази на връзката ви... и все пак е имала смелостта да ти каже. Според мен няма лошо, нали още не сте били заедно тогава? А и да не мислиш че цял живот ще бъдеш все с девствени- колкото по-големи са момичетата, толкова по-дълга "история" имат. Но щем сега е с ТЕБ, а не с друг, това трябва нещо да ти говори. Обаче ако разбере, че я смяташ за курва, понеже е спала с едно момче- направо повече няма да ти проговори според мен. Айде успех и вместо да питаш по форумите иди поговори с гаджето си...

koalka
12-21-2006, 17:53
Да,не е била с него,не му е била длъжна,но ако го обича ще прави ли такова нещо,просто ей така?Това е,което ми е странното.Е,не е курва.

IlLuSi0nS`
12-21-2006, 18:04
след като все още не е била с теб кфо те вълнува какфо е правила преди това.. съвсем е нормално да е имала други преди теб.. хах

Amayo
12-21-2006, 18:06
Батее тва че ти не ебеш не значи че и другите не се ебът.

F4ence
12-21-2006, 19:10
HmMm tova spored men e napulno normalno. Vie ne ste hodili po tova vreme i kolkoto i da te e obi4ala[ a qvno i v momenta e taka] 4ovek si ima fizi4eski nujdi ... Taka 4e ne moje6 da q vini6 kakvo e pravila predi. NO spored men tova e napulno normalno. Vse pak ne si bil do neq 4e da pravi sex s teb... teb te e nqmalo .. i bez 4ustva a samo za sex-a go e napravila s nqkoi. Teb tova ne trqbva da te burka ;) 8) Ne q sydi tolkova strogo. Ni6to mu nqma na momi4eto.

nasty_f
12-21-2006, 20:31
Ми,още по-добре като ти е казала,не после ако се хванете да тръгнат клюки...А и няма да те чака цял живот.Ти като не си с нея не означава,че не трябва да си задоволява нуждите!!! :evil: ...Не мислиш правилно..А ако сте били заедно това е друг въпрос вече,НО не сте така че....ТРАЙ СЕ!

malkata_
12-21-2006, 20:35
добре е че ти е казала....ама ти сам си каза тогава не сте били заедно...била е свободна да прави каквото си иска....не би следвало да се сърдиш или нещо такова...квото е станало..станало сега неможе да върнеш времето [-X и не бива да се вайкаш за това...защото незначи че не те обича... :mrgreen: 8-[


п.п: и тва не я прави курва...кучка и квато още обидна дума ти дойде на акъла...както мъжете се потдавате на страстите си...така и ние жените...само дето ние после сме к***и а вие сте се ангелчета......сори ама кво ти пука кво е станало тогава мисли за настоящето не за миналото :roll: :wink: :-D ](*,)

He3HauKa
12-22-2006, 07:30
Нямаш никакво право да я наричаш курва,нито да и сърдиш.Не сте били заедно,така че в това което е направила не виждам нищо лошо :wink:

12-22-2006, 07:57
ми така става в един момент, че всеки от нас се оказва прецакан :( момичето което обича само мен (това наистина е така), ми съобщи преди време че е правила секс с друго момче,но то не било от чувства (тогава ние не ходихме все още, но тя ме обичаше и тогава,поне така казва вече и аз незнам).когато ми го каза бях втрещен целия свят ми причерня за секунда.... а тя спокойно ми обясни че "просто станало" обаче страшно много ме обичала ...НЕЗНАМ АЗ ЛИ НЕ СЪМ ВРЕД ИЛИ ТОВА Е ПЪЛНА ПРОСТОТИЯ?

emi pulna prostotiq e, jenite sa prosti, kvo o4akva6?

sk8r
12-22-2006, 10:19
незнам, то вие не можете да го видите от моето положение естествено, обаче доста шибано преиграва понякога... нз вече кога ше ми писне от такива мръсни истории и ше и покажа "изхода" от тая история

IKisseDAGirL
12-22-2006, 10:27
курва не се става ей така изведнъж..като е спала един път с някой, с който не са заедно, и айде, директно й лепваме етикета :shock: кви са тия глупости #-o
кво толкова е станало вече, прекалено го взимаш под внимание [-( вие не сте били заедно и тя е била свободна да прави каквото си иска :!:

отпусни се малко, имаш прекалено мн предразсъдъци, които ти пречат :lol:

12-22-2006, 14:38
Пич, подкрепям те. И на мен би ми пречерняло. Докато не ходехме с моята и ако съгрешах да целуна едно момиче (впрочем, което много харесвах и това няма да се промени) веднага наставаше една сръдня, цупня и хукваше по други момчета. Казвам ти това жените са някаква особена порода, само гледат как да ни изневерят и по този начин да ни наранят ;(

bungle
12-22-2006, 14:43
Ооооу,многострадалец..
Горките мъже..
Живи да ви оплачем...
Ние жените сме ви виновни за всичко..
Да ви се не знае и келешите. :smt005

sk8r
12-22-2006, 18:17
виж ся :lol: по малко нерви и не наричай мене и хората от тоя topic които ме подкрепят келеши или т.н. , исках просто мнение ти изказа своето за което благодаря 8) само че не се вживавай толкова...:) в тая тема май взеха участие 4 момчета(и доста момичета) и само едното не ме подкрепи (хейтърче вероятно), тва не треа ли да ти говори че понякога вие сте виновни с необмислените си постъпки. шото ей ся ако аз спя с друго момиче, сигурно тя няма да е вред дълго време (в тва в добрия случай), ама иначе като стане така ние треа да търпим?:) после като и кажа че я обичам едва ли ше и стане по ведро ;-) ма както и да е :) благодаря за мненията ви, не че те имат голямо значение, просто исках да видя как биха помислили напълно непознати хора :)

bungle
12-22-2006, 18:31
Хахаха,нерви казваш...на мен ми е смешно какви сте ми дечица.
К'во бе, аз съм мъжемразка. :twisted:

PY_MACKA
12-22-2006, 18:37
ми така става в един момент, че всеки от нас се оказва прецакан :( момичето което обича само мен (това наистина е така), ми съобщи преди време че е правила секс с друго момче,но то не било от чувства (тогава ние не ходихме все още, но тя ме обичаше и тогава,поне така казва вече и аз незнам).когато ми го каза бях втрещен целия свят ми причерня за секунда.... а тя спокойно ми обясни че "просто станало" обаче страшно много ме обичала ...НЕЗНАМ АЗ ЛИ НЕ СЪМ ВРЕД ИЛИ ТОВА Е ПЪЛНА ПРОСТОТИЯ?

zna4i ako ti se be6e ebal s nekva predi da hodite (one day stand)i to bez 4uvstva tizna4i 6te6e da si kurva li- не мисля
писна ми от комплексари--бати моми4ето ти казва 4е те оби4а и просто ти споделя 4е преди се е ебала с некав,а ти веднага курва
може
виж го от тази страна -тя ти е разкрила не6то явно мн ли4но, с риск да я сметне6 за лека, и ти е имала доверие, 4е няма6 предрасъдъци и я познава6 одстатъ4но добре, което о4евидно ти не оправдава6

замисли се над думите ми

Bobysoft
12-22-2006, 18:43
Имам една идея :idea:
Вземи и ти изчукай някоя труга, че да сте квит.После и кажи за това и пак като нея и кажи че я обичаш.:smt019
Или наеби нея.Нали "те обича". :twisted:

sk8r
12-22-2006, 18:53
hahahahhaha Bobysoft leleeeeeeee ne ti e leko na tebe gledam.... :lol:

Bobysoft(offline;))
12-22-2006, 19:57
hahahahhaha Bobysoft leleeeeeeee ne ti e leko na tebe gledam.... Laughing
Не знам къде гледаш,но мисля че трябва да се изразяваш малко по-ясно.:wink:
БТВ надявам се че това не е някаква проверка от твоя страна,щото ми е писнало.

steel_f
12-26-2006, 01:14
4e tq ne e hodila o6te s teb togava kakvo se vpe4atlqva6! mn navartre gi priemate ne6tata. naebala se e golqma rabota nali o6te ne se ebe s toz ?