PDA

View Full Version : kak da se sdobrim?



12-21-2006, 18:13
Priznavam 4e presedvah edno mom4e i znaeh 4e neme haresva, a az go obi4ah(malko silno no po4ti)! I tova pradalji 3 meseca.Znaeh kde jivee, kade u4i , kakvo pravi , znaeh mu i telefona dori!
Priznavam 4e se darjah yjasna i znam 4e mojeNIKOGA da ne mi prosti ,no ve4e ne go i haresvam (kato mom4e) ,no mi e guzno i gadni 4e se skarahme taka!!!
Dali ako mu se izvinq toi 6te mu prosti! Predi sedmica, mi kaza;
(ime) umri mraza te!
Kakvo da napravq i ima li kakvo da napravq izob6to?

F4ence
12-21-2006, 18:19
Ouu male mnogo si opleskala ne6tata, No ima nadejda ako mu se izvini6 i spre6 da go tormozi6[za6toto spored men da kaje tezi tejki dumi bi trqbvalo prekaleno mnogo da si go tormozila, i da mu e pisnalo na 4oveka]
Ako go ostavi6 1 sedmica pone na spokoistvie.... otdrupni6 se ot nego i toi go zabeleji tova, A posle otide6 i mu se izvini6 i mu kaje6 4e e bilo pone si bila vlubena v nego i taka natatak.. mislq 4e 6te priemi izvinenieto ti. No kogato se opravite naistina ne go sledi... i po malko go zanimavai... OStavi go da jivee jivota si. Dori i da go obi4a6[makar 4e kazva6 4e ne e taka] prosto tova da presledva6 nqkoi mnogo gadno- za6toto taka ti go zadu6ava6. Ako obi4a6 nqkoi pusni go "da si vyrvi".... itaka... Mnogo pisah ;) Sorry. nO uspeh ti jelaq se pak.