PDA

View Full Version : VAKANCIQ



12-21-2006, 18:21
hora predlagam pone za 2 sedmici da abravim u4ili6tnite temi i da se nasladim na praznicite... neka za tozi period sekciqta da se prevarne v samo ''priqteli'' bez ''u4ili6te''
ai veseli praznici

12-21-2006, 18:29
съгласна съм! \:D/

priti_kiti
12-21-2006, 18:48
хъх,съмнявам се,че ще стане :Р
то по тая логика през лятото въобще не трябва да фигурира думата 'училище' тука.. а все пак това е тийн форум за деца,които ходят на училище и все ще им е нужно нещо :) а и име на раздел не се модва току така.. :-k

meri88
12-22-2006, 08:14
хъх,съмнявам се,че ще стане :Р
то по тая логика през лятото въобще не трябва да фигурира думата 'училище' тука.. а все пак това е тийн форум за деца,които ходят на училище и все ще им е нужно нещо :) а и име на раздел не се модва току така.. :-k

saglasna sam edna li pone az 6te zabravq za u4ili6te de,4e kat znam kolko temi imam da u4a.. [-X

HopeLesss
12-22-2006, 08:53
хъх,съмнявам се,че ще стане :Р
то по тая логика през лятото въобще не трябва да фигурира думата 'училище' тука.. а все пак това е тийн форум за деца,които ходят на училище и все ще им е нужно нещо :) а и име на раздел не се модва току така.. :-k

saglasna sam edna li pone az 6te zabravq za u4ili6te de,4e kat znam kolko temi imam da u4a.. [-X

Същата история е и при мен! Ваканцията ми е единствената надежда, че ще мога да науча някоя и друга тема, но да видим какво ще излезе от цялата работа... :roll:

Тудор
12-22-2006, 11:38
На мен почивката тази ваканция е точно 4 (четири) дни. За Бъдни вечер, Коледа, деня преди и след Нова година. През останалото време продължавам самоподготовката за кандидатстване. Просто би било глупаво да похабя две седмици току-така. И без това, когато съм на училище, трудно ми остава време за повече учене (обикновено късно вечерта, защото съм втора смяна), затова сега ще е жестокото наваксване.

^ Това горе, разбира се, си е мой избор. Вие сами си преценявате дали желаете да се занимавате с подобни неща. Все пак някои от вас вероятно са доста по-уморени и сега е подходящият момент за малко почивка и забавление.

meri88
12-22-2006, 16:50
хъх,съмнявам се,че ще стане :Р
то по тая логика през лятото въобще не трябва да фигурира думата 'училище' тука.. а все пак това е тийн форум за деца,които ходят на училище и все ще им е нужно нещо :) а и име на раздел не се модва току така.. :-k

saglasna sam edna li pone az 6te zabravq za u4ili6te de,4e kat znam kolko temi imam da u4a.. [-X

Същата история е и при мен! Ваканцията ми е единствената надежда, че ще мога да науча някоя и друга тема, но да видим какво ще излезе от цялата работа... :roll:


s kakvo 6te kandidatstva6?

HopeLesss
12-24-2006, 21:20
Мери, мисля да се пробвам с история, пък ще видим какво ще излезе от цялата работа :D ти?

NaDuFcHe
12-25-2006, 05:07
Mmmm az sum zabravila za uchilishteto mnoogo otdavna :smt005 :smt005

Master_88
12-25-2006, 11:00
Предполагам,че доста хора имат поставени задачи за през ваканцията,или пък ще учат през нея за да си поправят оценките. Така че едва ли ще е възможно :) Иначе е добре като идея

lori
12-25-2006, 13:41
Добра идея, но от моя гледна точка....

12-27-2006, 07:52
tve e dobra ideq, 6tot ve4e mi se nadu glavata ot tez ocenki, kontrolni i tem podobni!!!