PDA

View Full Version : Moderated:Единият ми тестит е по-голям,има около него и буца



ElMoooo
12-21-2006, 19:27
o6te ot malku ediniq testis mi e po golqm i okolo testisa edno mi e kato an buci li kato nz kvo ne6to kato veni vutre mnogo gadno e no si4ko drugo si e normalno kakvo moje da e nqkoi zn



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

12-22-2006, 08:10
->УРОЛОГ

12-22-2006, 14:17
o6te ot malku ediniq testis mi e po golqm i okolo testisa edno mi e kato an buci li kato nz kvo ne6to kato veni vutre mnogo gadno e no si4ko drugo si e normalno kakvo moje da e nqkoi zn



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
Пич и при мен е така.Ако си ходил при уролог вече кажи какво ти каза.Или някой друг ако е ходил при уролог със същият проблем да каже какво точно са му казали.

DrSmurph
12-27-2006, 12:45
o6te ot malku ediniq testis mi e po golqm i okolo testisa edno mi e kato an buci li kato nz kvo ne6to kato veni vutre mnogo gadno e no si4ko drugo si e normalno kakvo moje da e nqkoi zn



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Щом е по-голям и е "подозрителен" предполагам си ходл при уролог!?
Може да бъде както варикоцеле така и хидроцеле. Не може да ти се помогне през интернет нужен си е реален преглед!
Ако ти е от малък така - предполагам Вашите знаят за какво се касае и ако има проблем биха те насочили към правилния специалист. Ако проблема е козметичен - по-добре си стой така!

ElMoooo
12-28-2006, 07:08
ot maluk m i e taka ne sum hodil na urnlog do sq ne mi e suzdavl problemi ne mi pre4i prosto e gadno

Lorraine
01-02-2007, 15:51
Еми както казаха другите-иди на уролог ;-)

01-04-2007, 00:56
Elmoo, не само твоите топки са несъизмерни. Моите също не са, но това не е проблем. По принцип едната топка(обикновенно лявата) се намира по- надолу от другата(затова като бягаш не се блъскат една в друга).

А това, което е около топката ти са вените и каналите, по които минават сперматозоидите, нали не си мислиш, ч тя стои там просто ей така? ;)

Според мен няма за какво да се притесняваш

am
01-04-2007, 01:03
Това си е 80% варикоцеле. Иди на уролог, ако е това ще ти направят малка операция. Не се притеснявай, на мен са ми правили, на същия ден си отиваш. Но все пак иди на уролог не стой така.

alkobalko
01-04-2007, 10:48
Отиваш на лекар!

luketoooo11
12-10-2014, 22:55
Може ли да попитам след операция от ходроцеле след колко време мога да правя секс ... благодаря предварително