PDA

View Full Version : 2теми в една - КАК ДА СЕ ПООТПУСНА И 1СПИРАЛА НА MaxFactor:)



12-21-2006, 20:01
Takaм...първо първата тема...може да ви се стори тъпо, но за мен е важно, наистина :?
На дискотека съм ходила до сега и последния път си изкарах супер добре. Но със сегашното си гадже никога не сме ходили на диско...(не сме заедно от много отскоро)........и имам някакви странни притеснения :? :( Имам чувството, че не мога да танцувам, че нещо няма да се получи както трябва. Същата вечер на диското ще има едни момичета, които само като си помисля, че ще ги видя иии ми се разваля настроението :? :smt017 :smt012 пък тая вечер в важна за мен и не искам да си я провалям...въпреки всичко се здухвам...
Съвети....плссс

И другата тема...може ли снимчица на спирала на Макс Фактор - 200калории, но не синята, а една черна.
Благодаря :)

12-22-2006, 11:22
:( :( :(

BLaCk_LaDY_
12-22-2006, 16:19
Виж,мила,сама казваш,че вечерта е много важна за теб.Сещам се за цитат от една песен:Ще танцувам сякаш никой не ме гледа...Помни,че си с момчето,което харесваш и дай всичко от себе си.Дръж се естествено.Успех ти желая :wink: