PDA

View Full Version : Problem s mp3



Sladkata_Nansi
12-21-2006, 20:10
Minalia den probvah da ka4a niakoi pesni4ki na mp3 na priatelia mi,no taka i ne uspiah :? Vkarvam kabel4eto v USB-to i na mp3-to izpisva "Ready",koeto zna4i 4e triabva da zapo4na da prehvarliam pesnite,no ne znam otkade na kompa da vlezna :? Ne mi izliza nikakvo ustroistvo,otkadeto da vlezna i da po4na da si svaliam pesni4ki!Ne znam ot kakvo e...Pls niakoi ako znae da mi pomogne [-o<

XaKePa
12-21-2006, 20:33
След като го вкараш влизаш в : Mycomputer и избираш Removable Disc трябва да има поне един. :) Иначе се работи все едно с хард диск, няма разлика.

12-21-2006, 20:57
Ха извинявам се че не е по темата ама...
Нанси ако това си ти на снимката страшно ми преличаш на тая Самър от сериала ОС

PhoenixXx
12-21-2006, 21:23
Sladkata_Nansi с какъв windows си ? ако е нещо по старо като 98 95 трябва да сложиш драйвери а XP би трябвало само да го разпознае

Sladkata_Nansi
12-21-2006, 21:32
Ха извинявам се че не е по темата ама...
Нанси ако това си ти на снимката страшно ми преличаш на тая Самър от сериала ОС
Ami da tova na snimkata sam az :D

Sladkata_Nansi
12-21-2006, 21:32
Sladkata_Nansi с какъв windows си ? ако е нещо по старо като 98 95 трябва да сложиш драйвери а XP би трябвало само да го разпознае
Ami da s 98 sam :? A kakvi draiveri da sloja i kak po-to4no da gi sloja :? :-k

PhoenixXx
12-21-2006, 21:47
ми би трябвало да идват с mp3-то - диск, дискета , ако няма може да е написано в инструкциите за ползване откаде да се изтеглят ( поне на моя е така )

Sladkata_Nansi
12-21-2006, 21:59
AMi to po princip tva mp3 ne e moe,no s nego niama nikakav disk,nito upatvane :? no mn blagodaria za mneniata,pone znam ot kakvo e!

naikki
12-21-2006, 23:42
AMi to po princip tva mp3 ne e moe,no s nego niama nikakav disk,nito upatvane :? no mn blagodaria za mneniata,pone znam ot kakvo e!

Sweetface, намери на Player-a точния модел (група безмислени цифри и букви) и влизаш в сайта производител (например ако е Creative, влизаш в сайта на Creative и търсиш Driver-и за модела) другия вариант ако е некоя куча марка, пак намираш точния модел и отиваш при чичкo Google, там пишеш модела и до него напиши driver и все в некои сайт трябва да ги има, сваляш ги, инсталираш ги и ти си човека. И яко хаус да качваш :::
Сега ми дължиш 29 целувки :smt008

Sladkata_Nansi
12-22-2006, 00:39
AMi to po princip tva mp3 ne e moe,no s nego niama nikakav disk,nito upatvane :? no mn blagodaria za mneniata,pone znam ot kakvo e!

Sweetface, намери на Player-a точния модел (група безмислени цифри и букви) и влизаш в сайта производител (например ако е Creative, влизаш в сайта на Creative и търсиш Driver-и за модела) другия вариант ако е некоя куча марка, пак намираш точния модел и отиваш при чичкo Google, там пишеш модела и до него напиши driver и все в некои сайт трябва да ги има, сваляш ги, инсталираш ги и ти си човека. И яко хаус да качваш :::
Сега ми дължиш 29 целувки :smt008
Hm problema e 4e nqma takiva extri na playera :-k pi6e ne6to si "USB-music stick 130"...nqma drugo-markata kat gledam mai e nqkva TrekStor ako ne s elaja :? mdaaa mai e tva :cry:

Sladkata_Nansi
12-22-2006, 00:40
I mejdu drugoto az to4no za house go praq tva cqloto ne6to-6tot az si imam nekvi pesni ka4eni,ama ne sa house :(

12-22-2006, 06:52
Тфа е много кофти проблем свързан най- вече със самия уиндоус а не толкова със самия мп3. Не съм виждал ЮСБ на комп с уин 98 но явно вече има. Ако си качиш уин ХП няма да имаш абсолютно никакви проблеми. Единия пич беше обяснил че като влезеш в май компютър ти излиза портабъл девайс. Тва ми е съвета, да си качиш ХП че на уин 98 мнооооооооооого рядко тръгват автоматично и самите дискове. Последния вариянт е да го потърсиш през Комад Промпт ако си запозната обаче ще е голяма мъка докато откриеш името на устройството. Ами тва е

PhoenixXx
12-22-2006, 08:25
Sladkata_Nansi огледай го отсякаде за някакъв модел - виж там и под капачето за батериите ии каквото намериш google.bg илии нов windows ...

Sladkata_Nansi
12-22-2006, 10:09
Ami kompa ne mi e mnogo mo6ten i 6te e trudno da si instaliram XP - za tova sam s 98!Abe mai nqma da stane rabotata za sajalenie :(

PhoenixXx
12-22-2006, 16:25
ми драйвер от някаде ... амаа като не знаеш модела незнам ...

12-23-2006, 06:44
Ето ти ена оферта - http://www.trekstor.de/en/products/mp3.php

Тва е официалния сайт на твоя мп3. има снимки и архив ако го скиваш някъде цъкаш на него и после на Download там има драйвери програми всичко. Ай късмет