PDA

View Full Version : Опитва ли ли сте?



masturbate f
12-21-2006, 21:01
моми4енца искам да знам дали сте пробвали да мастурбирате като си вдигате праш4иците нагоре,не е ли готино ааа да ви се впиват в путето :) и харесва ли ви? как по др на4ин се самозадоволявате? искам д знам за девствените моми4ета как го праят нека пишат такива кефи ли ви да си търкате путето в стената или да намажете няква повърхност със сапун и пак да се търкате..,мм? пишете кво оби4ате...обяснете по-подробно.

c0ca1na
12-21-2006, 21:08
моми4енца искам да знам дали сте пробвали да мастурбирате като си вдигате праш4иците нагоре,не е ли готино ааа да ви се впиват в путето :) и харесва ли ви? как по др на4ин се самозадоволявате? искам д знам за девствените моми4ета как го праят нека пишат такива кефи ли ви да си търкате путето в стената или да намажете няква повърхност със сапун и пак да се търкате..,мм? пишете кво оби4ате...обяснете по-подробно.
По твоята логика , от най-малкото нещо момичетата мастурбират , пък и аз като видя прашки дигнати по-нагоре , отколкото трябва да са , хващаме с някой приятел и теглим нагоре колкото можем -> в тази ситуация би ли мастурбирала :D :-D :-D :twisted:

12-21-2006, 21:09
awe ti si golqm izvratenqk

c0ca1na
12-21-2006, 21:10
awe ti si golqm izvratenqk
Аз ли ве......... :twisted:
Просто ти казвам как наказвам опита на някои момичета да се правят на това , което не са !

masturbate f
12-21-2006, 21:14
c0ca1na не съм си и помисляла да се праа на нешо дет не съм споделям си ко ме кефи и о4аквам тва и от дугите факт е че се възбуждам лесно и ко?? грехота ли е? айе сега пишете.

c0ca1na
12-21-2006, 21:20
c0ca1na не съм си и помисляла да се праа на нешо дет не съм споделям си ко ме кефи и о4аквам тва и от дугите факт е че се възбуждам лесно и ко?? грехота ли е? айе сега пишете.
не съм казал конкретно за теб , ами говорех какво причинявам на някоя приятелка като си "качи прашките на ушите" , пък и в това че се възбуждаш лесно няма нищо лошо......ай преди да ме ядеш чети :-)

masturbate f
12-21-2006, 21:31
олеле ама аз съсем друо нешо имам предвид не да се носи с качени прашки ТИ ПРАЙШ ЛИ РАЗЛИКАТА c0ca1na ми да си ги дигаш кат се възбудиш аа? огрмомна е туй не значи да си дигаш прашките принципно-адски грозно е ми кат се възбудиш да си ги впиеш 4е охх..айде 4акам моми4етата да пишат е ак0 искаш и ти де c0ca1na 4е с тебе май най мн си говорим

c0ca1na
12-21-2006, 21:33
олеле ама аз съсем друо нешо имам предвид не да се носи с качени прашки ТИ ПРАЙШ ЛИ РАЗЛИКАТА c0ca1na ми да си ги дигаш кат се възбудиш аа? огрмомна е туй не значи да си дигаш прашките принципно-адски грозно е ми кат се възбудиш да си ги впиеш 4е охх..айде 4акам моми4етата да пишат е ак0 искаш и ти де c0ca1na 4е с тебе май най мн си говорим
Ще си чакаш да ти пишат :) ....... те тука носят всичките от килотите на баба или ходят без бельо :twisted:

shadow4e
12-21-2006, 21:34
Аз пък си мисля, че той няма личен опит от точното усещане при женското мастурбиране.
Иначе ръце и под душа евентуално. Не съм много изобретателно, защото го правя колкоо да се задоволя за момента, а въображението ми работи, когато съм с приятеля ми.

c0ca1na
12-21-2006, 21:38
Аз пък си мисля, че той няма личен опит от точното усещане при женското мастурбиране.
Иначе ръце и под душа евентуално. Не съм много изобретателно, защото го правя колкоо да се задоволя за момента, а въображението ми работи, когато съм с приятеля ми.
Както сама разбра , факта че нямам опит неозначава че немога да подскажа на момичето , че ходите без бельо ....... пък и в твоя пост няма нищо за прашки :twisted: (а тя за това питаше)

shadow4e
12-21-2006, 21:44
Да,де,ама тя искаше да си дискутирате за усещането и кога е по-хубаво :lol:
А иначе аз без прашки не излизам и не ходя дори вкъщи:) но и те не влизат в мастурбирането:) Прашките са ми най-удобното долно бельо и любимото имам доста чифтова :) Но само до там, за мастурбирането си има други неща.
А иначе като съвет някои момичета предпочитат с края на чаршафа си.

masturbate f
12-21-2006, 21:49
ако 4етете внимателно темата ми НЕ СЪМ говорила само за прашки,тва беше една от то4ките за дискусия.ама c0ca1na го превърна в заглавие-идеята ми е как девствените моми4ета оби4ат та се задоволяват пфф толко ли е сложно ихх

-DeliciouS-
12-22-2006, 00:33
Кфа дискусия, кфи прашки. Тва мастурбирането е лично нещо, се 1 да питаш момчетата като мастурбират как по точно си дърпат пишките, под какъв ъгъл??Това въобще не е твоя работа ...

D1v`Petel
12-22-2006, 01:16
Егати извъртеняците има в тоя форум... :shock: :shock: :shock:
По темата: Ти мазохист/мазохистка ли си?

Heartbreaker
12-22-2006, 03:18
Ми момиче щом ти е кеф пробай и с бормашината ;]

shizzle
12-22-2006, 07:34
Какво влизате някои хора в този форум, като НЕ САМО ви е срам да отговорите на въпроса на момичето, но и смятате самото дискутиране за извратено?! Не намирам нищо странно в темата и не е по-"извратена" от това "какви пози ще ми препоръчате"!

(иначе не мога да дам мнение, някак си не съм момиче ^^)

masturbate f
12-22-2006, 10:42
само не мога да разбера що някои хора се праят на интересни и ми говорят тука глупости ами ок аз ше приема 4е вий сте някви без4увстени и -Delicious- кво срам те е да споделиш какво правиш ти ли оуу колко ли4на тема засегнах извини ме и си4ки които пишат подигравателно в темата явно нищо не разбират..както и да е,о4аквах отговори а полу4их само бесмислици.

panterata
12-22-2006, 10:47
амии аз предпочитам просто с пръстчета :) по бързо става и повече ми харесва.. това с прашките не е лоша идея ако искам да разнообразя ще пробвам :)

shadow4e
12-22-2006, 15:13
Аз не съм девствена. Но дали ще е девствено или не няма значение в съветите, просто няма да ти се дават съвети да си вкарваш дезодоранти или такива неща.
Аз ти казах пробвай с душа /ако не си/.

Rimi
12-23-2006, 00:19
Ами аз съм си традиционалиска и пръстчетата ми стигат.
Но ако това с пашката ти харесва може да пробваш и с някакъв студен предмет, дръжка на вилица или лъжица промерно. Ако ги притиснеш където трябва и с подходяща сила носят доста голяма наслада.

ачката
12-23-2006, 01:16
Какво влизате някои хора в този форум, като НЕ САМО ви е срам да отговорите на въпроса на момичето, но и смятате самото дискутиране за извратено?! Не намирам нищо странно в темата и не е по-"извратена" от това "какви пози ще ми препоръчате"!

(иначе не мога да дам мнение, някак си не съм момиче ^^) е какво те бърка кажи си ти как го правиш търкаш ли си дупарлягата или не? :-D :-D :-D

12-23-2006, 04:26
Какво влизате някои хора в този форум, като НЕ САМО ви е срам да отговорите на въпроса на момичето, но и смятате самото дискутиране за извратено?! Не намирам нищо странно в темата и не е по-"извратена" от това "какви пози ще ми препоръчате"!

(иначе не мога да дам мнение, някак си не съм момиче ^^) е какво те бърка кажи си ти как го правиш търкаш ли си дупарлягата или не? :-D :-D :-D

На въпроса се отговаря задължително с отговор! ТИ СИ ШИЗЪЛ ВСИЧКИ ТЕ СЛУШАМЕ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ultra
12-23-2006, 13:07
моми4енца искам да знам дали сте пробвали да мастурбирате като си вдигате праш4иците нагоре,не е ли готино ааа да ви се впиват в путето :) и харесва ли ви? как по др на4ин се самозадоволявате? искам д знам за девствените моми4ета как го праят нека пишат такива кефи ли ви да си търкате путето в стената или да намажете няква повърхност със сапун и пак да се търкате..,мм? пишете кво оби4ате...обяснете по-подробно.
Мнооо си кух/а.
Като ми се врежат прашките единсвено да ми се прижули задника и цялата ми цепка,друго не ми става.Хубаво пък абсурд!!!
Освен да си начеша гърба,когато ме сърби и не мога да стигна мястото-само тогава ползвам някой ръБ (хаха като магаретата) :mrgreen:
А това със сапуна изби рибата :smt005

shizzle
12-23-2006, 13:56
Какво влизате някои хора в този форум, като НЕ САМО ви е срам да отговорите на въпроса на момичето, но и смятате самото дискутиране за извратено?! Не намирам нищо странно в темата и не е по-"извратена" от това "какви пози ще ми препоръчате"!

(иначе не мога да дам мнение, някак си не съм момиче ^^) е какво те бърка кажи си ти как го правиш търкаш ли си дупарлягата или не? :-D :-D :-D

На въпроса се отговаря задължително с отговор! ТИ СИ ШИЗЪЛ ВСИЧКИ ТЕ СЛУШАМЕ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

С ДВЕ РЪЦЕ Е НАЙ-ДОБРЕ!! (C) Филип Иванов

macka123
12-23-2006, 22:54
ми преди с пръстче и под душа но вече не ми се налага самичка

XXX_f
12-24-2006, 07:52
Ми момиче щом ти е кеф пробай и с бормашината ;]

xahxhahxahxhaxahxha pishi posle dali ti e haresalo :twisted:

masturbate f
12-24-2006, 08:14
аве не мога да разбера какво ви става това със сапуна е адски яко това 4е не сте пробвали си е ваш пр вие губите а за прашките съсем не 4атнахте май а?? и ко се ебаате с таз бормашина аве аз по-добре май да не пиша на ограни4ени същества ВЕСЕЛО прекарване тва мога ви кажа..на празниците и Умната!