PDA

View Full Version : поза



12-21-2006, 21:10
Момче съм и съм девствен.Решил съм да сложа край на това и да го направя .. и се чудя в каква поза да съм .. отгоре или отдолу.Целта на въпроса е да разбера коя от двете пози ще е по удобна за първия път .. коя ще ме накара да свърша по-бързо и така нататъка..

ninsy
12-21-2006, 21:11
задна :)

c0ca1na
12-21-2006, 21:12
Момче съм и съм девствен.Решил съм да сложа край на това и да го направя .. и се чудя в каква поза да съм .. отгоре или отдолу.Целта на въпроса е да разбера коя от двете пози ще е по удобна за първия път .. коя ще ме накара да свърша по-бързо и така нататъка..
Поза -> как падне , защото е смешно предварително да си уточнил тези детайли , секса е инпулс не изпит по литература (да зубриш всичко) ........ така че го направи както ти е яко !

ЛуДо_вЛюБеН
12-21-2006, 22:05
задна :)
:smt005

shizzle
12-22-2006, 07:12
Съгласен съм, че трябва просто да оставиш на момента. То зависи и от габаритите ви, обстановката, опитност и т.н. и т.н.

Но два общи съвета:

Ако момичето е опитно, остави я да е отгоре - аз лично така свършвам по-бавно.

Ако момичето е неопитно - остави на нея да избере. Все пак, нея ще я боли, не теб!

panterata
12-22-2006, 10:53
ами тъй като все още не си правил секс не можем да ти кажем в коя поза ще ти е по хубаво и по бързо ще свършиш. аз мисля че на момчетата им е по хубаво на задна или момичето да е отгоре , но и те да са отгоре също не е зле , защото са някак си властни.. но пози хиляда.. ако момичето и то е девствено мисля че ще е по добре тя да е отдолу , защото по лесно влиза ( и по бавно свършваш..) , но трябва да си доста внимателен. ако тя си мисли че няма да си може да иска тя да е отгоре да контролира. абее общо взето си е индивидуално и няма какво да мислите , както другите казаха "както дойде" :)

deidiy
12-22-2006, 12:00
остави момичето да е отгоре в случей че знае какво прави де :-D ако не и и да си отгоре ще се справиш :)

12-22-2006, 20:33
Момче съм и съм девствен.Решил съм да сложа край на това и да го направя .. и се чудя в каква поза да съм .. отгоре или отдолу.Целта на въпроса е да разбера коя от двете пози ще е по удобна за първия път .. коя ще ме накара да свърша по-бързо и така нататъка..

Мисионерска, ако и тя е девствена. За другото просто я питай как го обича - някой го предпочитат горещо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

AMAH`oT`KypBu
12-23-2006, 06:42
Момче съм и съм девствен.Решил съм да сложа край на това и да го направя .. и се чудя в каква поза да съм .. отгоре или отдолу.Целта на въпроса е да разбера коя от двете пози ще е по удобна за първия път .. коя ще ме накара да свърша по-бързо и така нататъка..
Поза -> как падне , защото е смешно предварително да си уточнил тези детайли , секса е инпулс не изпит по литература (да зубриш всичко) ........ така че го направи както ти е яко !

Да, наистина секса е иНпулс, пич...ше знайш...:>

macka123
12-23-2006, 22:22
ми по принцип ако момичето с което ще го направиш не е девствена значи може и ездачка,но ако и тя е девствена е по добре мисионерската.а задна е мн хубаво но нз дали е подходащо за 1 път

XXX_f
12-24-2006, 07:54
aman ot tapi temi !!!!!!!!!
spokoino ne e 1-vata nito shte e poslednata...trqbva da se svikva :smt013