PDA

View Full Version : Gubi4ki



pristrastenata
12-22-2006, 08:41
Zdr,mai imam gubi4ki.ot 2-3 dni imam syrbej otdolu,daje ponqkoga me boli.kajete kvo da prava,osven da hoda na ginekolog.preporu4aite mi ne6to s koeto da se maja ili neznam...pls pomo6t

suzanna
12-22-2006, 08:53
ne mislq che ima drugo razumno reshenie tui kato za da gi lekuvash efektivno i bezvredni trqbva da znaesh kakvi tochno sa, a sama nqma da mojesh da opredelish. nqkoi sa opasni, ne chakai poveche. izobshto ne e strashno.

pristrastenata
12-22-2006, 08:56
da ama az ne sum devstvena i tam da mi 4ovurkat s nekvi ne6ta.UJAS

12-22-2006, 21:58
a az iskam da popitam sled kato sum imala gubichki i sa se izlekuvali ima li problemi nqkakvi ako s priqtelq mi go pravim bez prezervativ?

Пенчу
12-22-2006, 22:18
stiga i 2-ta da ste zdravi zashto da ima problem?to glavno za tova e prezarvativa..da se predpazvate ot bolestite

12-23-2006, 12:40
emi az imah no veche nqmam - izlekuvah se i smqtam che sum zdrava. no sum chuvala che te sa si v mene i vednuj vuzpaleni moga da gi predam po natatuka i na partniora si i zatova pitam dali sled kato sum se izlekuvala moje da sme bez prezervativ :-k :idea:

GiRl^of^PriStOn
12-24-2006, 22:30
Ei vyzmushtavam se ot tolkova nekompetentni hora veche!Sled kato smqtash che imash gybichki i oste poveche sled kato imash oplakvaniq i syrbeji..emi idi na lekar..kakvo chakash??nie tuka i da ti kajem namaji se s tva i tva...mislish liche ste e ot polza ... vseki organizam na vseki e razlichen ...na edin ako dadeno lekarstvo mu e pomognalo pri teb i tvoqt organizym mojeda ima obraten efekt ..zamisli se!Samo lekar ste ti pomogne.Ina4e ne se pritesnqvai - idi na lekar, toi ste te pregleda i steti predpishe neshto i ste se opravish do nqkolkodni..nee bolka za umirane.

InKognito
04-21-2007, 10:56
zdraveite az sy6to iskam da vi popitam ne6to.. mislq 4e imam gybi4ki no ne sym 100 % sigurna.... ima syrbej,poduto e to4no otdvete strani na otvor4eto otdolu :oops: vse edno sa vyzpaleni limfni vyzli.. daje ima ne6to kato dve rani4ki.Ne sa to4no rani4ki a vse edno raz4e6ani pypki se podduvat.. i sa na cvqt beli4ki.Imam i bqlo te4enie koeto e po-bqlo ot predi... ako mojete daite mi syvet.Blagodarq Predvaritelno!..
P.S- gadjeto mi nqma takiva oplakvaniq,i ne e spal s druga ... :)

ProstoAz
04-21-2007, 10:58
zdraveite az sy6to iskam da vi popitam ne6to.. mislq 4e imam gybi4ki no ne sym 100 % sigurna.... ima syrbej,poduto e to4no otdvete strani na otvor4eto otdolu :oops: vse edno sa vyzpaleni limfni vyzli.. daje ima ne6to kato dve rani4ki.Ne sa to4no rani4ki a vse edno raz4e6ani pypki se podduvat.. i sa na cvqt beli4ki.Imam i bqlo te4enie koeto e po-bqlo ot predi... ako mojete daite mi syvet.Blagodarq Predvaritelno!..
P.S- gadjeto mi nqma takiva oplakvaniq,i ne e spal s druga ... :)

Направи си своя тема, за да ти бъде обърното необходимото внимание!
А тази тема е стара и ще бъде заключена!