PDA

View Full Version : За 1 цигара с джойнт



Jinno
12-22-2006, 09:25
Исках да питам, след като са те хванали с една цигара джойнт, дълга 7 см с примес на тютюн и си я предал доброволно, могат ли да те осъдят на затвор ? Могат ли да направят обиск на дома ти ? #-o

Theoatguy
12-22-2006, 10:56
Исках да питам, след като са те хванали с една цигара джойнт, дълга 7 см с примес на тютюн и си я предал доброволно, могат ли да те осъдят на затвор ? Могат ли да направят обиск на дома ти ? #-o

Могат и за 1-2 сантиметра да ти обискират и задника кво има.

Пуртроппо, тука е България, а не запад.

Jinno
12-22-2006, 13:51
Абе и при напълно противоположните обстоятелства не могат....Искат парички :-)
Просто ще трябва да плащаш глоба.
Глобата ще я преживея, само да не искат да ме вкарват у затвора [-X

IlLuSi0nS`
12-22-2006, 13:57
ем според мене зависи дали си пълнолетен или не.. ама и в двата случая не е мн добре.. другия път внимавай повече..

Jinno
12-22-2006, 17:38
ем според мене зависи дали си пълнолетен или не.. ама и в двата случая не е мн добре.. другия път внимавай повече..
Еми пълнолетен съм, ама нали има един закон, че за една цигара 1000 лв глоба без затвор и такива глупости ?

IlLuSi0nS`
12-22-2006, 18:19
ам в момента я няма еднократната доза.. нито пък има значение дали са те хванали с една цигара марихуана или примерно херо.. точно тфа е шибаното на бълг законодателство.. щом те хващат за 1-ви път и нямаш досие най-вероятно само да те насвият да им кажеш от каде си я зел (дилара демек).. и тогава ставаш шестак.. тъпо е ама ще е така докато не декриминализират марихуаната и ще продължават да гърмят хора с една и две цигари в джоба..

Jinno
12-22-2006, 19:19
ам в момента я няма еднократната доза.. нито пък има значение дали са те хванали с една цигара марихуана или примерно херо.. точно тфа е шибаното на бълг законодателство.. щом те хващат за 1-ви път и нямаш досие най-вероятно само да те насвият да им кажеш от каде си я зел (дилара демек).. и тогава ставаш шестак.. тъпо е ама ще е така докато не декриминализират марихуаната и ще продължават да гърмят хора с една и две цигари в джоба..
http://www.burgasinfo.com/more_news.php?id=9047
е този закон не е ли още в сила ?! [-o<

12-24-2006, 17:44
Защо не попиташ някой адвокат? Те за какво са?

IdiOtKa
12-24-2006, 17:50
О тва определено си е доста кофти ... ! незнам за пълнолетни но за непълнолетни се образува дело и някви такива глупости ...ае тва е много кофти дано да не ми се случва никога

12-25-2006, 10:23
С каквото и количество да те хванат, стига концентрацията на ТХЦ да е над 0,2% си виновен. Още по - зле - ти за тях си дилър, защото закона не прави разлика му човек хванат с 1 глава и човек хванат с 1 кило. Истината е, че ако ти е първо провинение, най -вероятно ще се разминеш с глоба.
Само не разбрах ЗАЩО си си предал ДОБРОВОЛНО тревата?! Колкото и да те убеждават и колкото и да ти разправят, че така ще стане по - добре - ЛЪЖАТ ТЕ! Това им е работата. За следващия път да знаеш, нищо не признавай, нищо не подписвай! [-X

niki000
12-25-2006, 14:35
Абе и при напълно противоположните обстоятелства не могат....Искат парички :-)
Просто ще трябва да плащаш глоба.
Глобата ще я преживея, само да не искат да ме вкарват у затвора [-X

xaxa abe spoko edin fr go xvanaxa s 20gr amfeti i se opravi s 1000lv ti za edna cigara :lol:

Бунтар
12-25-2006, 15:17
xaxa abe spoko edin fr go xvanaxa s 20gr amfeti i se opravi s 1000lv ti za edna cigara :lol:

Тва само показва колко насрана ни е държавата.

niGGa
12-25-2006, 15:41
Дано да не се заядат и да искат да ти правят щателен обиск.. Няма място, което да не преровят или пък болт, който да не развият, за да видят какво се крие зад него.. Личен опит..

JONi_666
12-28-2006, 22:30
ei peopLe az pu6a TPEBA ot 2 godini v tozi moi maLyk GRad KozLoduy i nikoga ne sa Me HFa6taLi.pyrvo 6tot pu6a saMo ve4erta iLi prez no6ta.
NIKOGA PREZ DENQ.AMA NIKOGA.i 2Ro 4e znaM kyde da hodq da si q pu6a s kompaniqta Mi 6tot taM deto hodiM nikoga NqMa da razberat 4e iMa tRevoMaN4eta.nqMa kak pr0st0.

:D :D :D :D :D



:smt097 :smt097 :smt097 :smt097

:smt097 :smt097 :smt097 :smt097


:smt097

sexY_mackA90
01-03-2007, 10:31
Абе и при напълно противоположните обстоятелства не могат....Искат парички :-)
Просто ще трябва да плащаш глоба.

01-03-2007, 19:38
ще могат да ти обискират дома и гащите дори, но не и задника отвътре.
и вси4ко това- защото с акта на доброволното предаване на фишека си си ПРИЗНАЛ деянието. Ако го беше метнал в канала, щяха да могат да ти обискират само гащите.

сега, ще направят експертиза и дознание, и ще го пратят на прокурора.
Прокурора ще реши дали да повдигне обвинение пред съда, а съдията ще реши дали си бил виновен по обвинението.
за 1 цигара могат в най-лекия слу4аш да те осъдят на пробация, в по-тежкия слу4ай, освен условната присъда-да те глобят,
а в най- ттежкия слуу4ай- да я лежиш.
ако не са те съдили преди ще бъде пробация
Кофти, нали? Защо им я даде бе?!!
сега те съветвам да си намериш адвокат. Не подписвай нищо без адвокат, нямат право да те накарат на това.
Адвоката ще струва от 300 до 600 лв.
(куките могат да ти предложат служебен адвокат безплатно, но това е НАБУТКА, кофти, служебните адвокати работят за куките, а не за обвиняемите.


п.с. за Бога, не вярвайте на куките, каквото и да ви говорят. Не Си Признавайте!!! признанието единствен и само може да ви НАВРЕДИ, да ви ПОМОГНЕ може само наглостта, дързостта или присъствието на Духа, т.е- да мислите и да действате бързо, и после единствените ви думи да бъдат :
"НЕ СЪМ ГО НАПРАВИЛ" .

TINO
01-07-2007, 23:19
лоша работа :x

teenkopele
01-08-2007, 00:49
Абе и при напълно противоположните обстоятелства не могат....Искат парички :-)
Просто ще трябва да плащаш глоба.
Глобата ще я преживея, само да не искат да ме вкарват у затвора [-X

...i se opravi s 1000lv...:lol:

Толкова ще му искат и за тревата. :wink:

01-08-2007, 16:07
Исках да питам, след като са те хванали с една цигара джойнт, дълга 7 см с примес на тютюн и си я предал доброволно, могат ли да те осъдят на затвор ? Могат ли да направят обиск на дома ти ? #-o
Бате едва ли ще ти направят проблем от 1 цигарка. Мен са ме хващали с 5ца джойнт (даже бях малолетен) и само писах обяснения в полицията, нищо повече. С дребни риби не се занимават много, търсят най-вече дилърите и "босовете" :-D :lol: :lol: :lol:

teenkopele
01-09-2007, 05:17
Исках да питам, след като са те хванали с една цигара джойнт, дълга 7 см с примес на тютюн и си я предал доброволно, могат ли да те осъдят на затвор ? Могат ли да направят обиск на дома ти ? #-o
Бате едва ли ще ти направят проблем от 1 цигарка. Мен са ме хващали с 5ца джойнт (даже бях малолетен) и само писах обяснения в полицията, нищо повече. С дребни риби не се занимават много, търсят най-вече дилърите и "босовете" :-D :lol: :lol: :lol:

Те повечето, които ги хващат, са малолетни.
Търсели дилърите и босовете...то се знае кои са, ама... :wink:

01-09-2007, 10:44
Търсели дилърите и босовете...то се знае кои са, ама...
За босовете се избъзиках - ест че се знае кои са :) На дилърите обаче им разгонват фамилиите :wink:

02-12-2007, 16:44
Kukite mn rqdko proverqvat momi4eta,ili pone pri nas,az li4no s1m nosila kvi li ne narkotici v sebe si i ne sa me barali.

Nen0RmalniK
02-12-2007, 21:11
v balgariq za ubiistvo nqma da te vkarat ama za treva... DA!!

teenkopele
02-13-2007, 05:48
Търсели дилърите и босовете...то се знае кои са, ама...
За босовете се избъзиках - ест че се знае кои са :) На дилърите обаче им разгонват фамилиите :wink:

Не съм съгласен.
Тук-таме хващат по някой дилър, колкото да кажат, че правят нещо. :wink:

HardcorE_AFA
02-13-2007, 14:28
ami vsu6tnost mogat da te vkarat...kato bqh s edin moi fr na edni peiki do 151vo i ne6to 4akahme drugite i doidoha kukite 6toto direktorkata gi izvikala i ni rovia.Az nqmah ni6to kakto i moq fr,ama kato ni karaha da si praznime djobovete toi dokuto vade6e nqkvi si negovi raboti i v djoba mu ima6e malko fira...koqto kakto kazaha posle bila okolo 0, i ne6to grama...i do sega ve4e nz ama mnogo dela mu praviha,vikaha go nabuta nqkvi kinti...ne nqkakvi!MNOGO.no neznam kakvo e produljenieto za6toto ne sum go vijdala ot togava ](*,) ](*,) ](*,)
A.C.A.B.

sWeEt_SeEd
02-14-2007, 19:54
мда момичетата не ги пипат мноу,мене не са ми прайли проблем,още по-малко,че е наи лесно да го боднеш в сутиена,кфо ше ме съблекат ли без причина-да ако ме видят-може би ...ама да кфото и да ти говорят-отричаш и ако започнат да ти викат и да нервничат следователите ,начи няма за кфо да се захванат и се опитват да те уплашат ,не се даваш :::