PDA

View Full Version : Ерагон съкс!



quench
12-22-2006, 10:03
Преди по-малко от 20 мин завърши един мрачен период от живота ми - "Ерагон"...
По-тъп филм не бях гледал от "Нарния" насам.

Сюжет - 0
Звук - 1 (само щото го има)
Ефекти - 1 (има ги,но не оправдават бюджета)
Герои - 0 (дори не е хероик боза,поне да се накефя на нещо като героична смърт)
Клишета - 100 по шестобалната система (лайна се сипят от екрана на всяка крачка)

Впрочем,като знам от кой стрийм идва филма,не е учудващо - вече няма свестно фентъзи,ей... И филмите,и книгите се избозиха - американ лайк - щом нещо е било успешно,направи същото,но така,че да не ни съдят за авторски права и хайде да одерем кожите на хардкор феновете.

Чувствам се е.бан
:(

ЛуДо_вЛюБеН
12-22-2006, 10:04
Чувствам се е.бан
:(

:smt005 :smt005 :smt005

bungle
12-22-2006, 10:06
Гледай "Иди и виж".
Тогава ще се чувстваш не е.бан,а не знам...

jenny_e
12-22-2006, 10:18
Гледай "Иди и виж".
Тогава ще се чувстваш не е.бан,а не знам...
Говорите така, щото сигурно не сте гледали "Реката на тайните"! От тва нещо по-тъпо няма :shock:

bungle
12-22-2006, 10:19
Пффф...,Иди и виж не е тъп.Напротив.Просто после наистина се чувстваш все едно са те ебали 200 циганина.

12-22-2006, 11:14
Гледай "Иди и виж".
Тогава ще се чувстваш не е.бан,а не знам...
Говорите така, щото сигурно не сте гледали "Реката на тайните"! От тва нещо по-тъпо няма :shock:
Еби си майката курво. КЛИНТ ИСТУУД Е БОГ!

jenny_e
12-22-2006, 12:18
Гледай "Иди и виж".
Тогава ще се чувстваш не е.бан,а не знам...
Говорите така, щото сигурно не сте гледали "Реката на тайните"! От тва нещо по-тъпо няма :shock:
Еби си майката курво. КЛИНТ ИСТУУД Е БОГ!
:lol: май и ти се мислиш за такъв

Shadow_Walker
12-22-2006, 15:36
Абе най-тъпият филм, който съм гледал е Пътеводител на Галактическия стопаджия...така и не разбрах какъв беше смисъла на този филм...и изобщо нищо интересно в него нямаше :-s
Ерагон не съм го гледал, не мога да каже нищо...по принцип харесвам такива филми (нали Властелина също е в такъв жанр) и се гласях да го гледам...пък може да ми хареса-знае ли човек :lol:

scion_of_Storm
12-22-2006, 16:34
МЕжду другото Ерагон като книга не ме накефи въобще. Имам чувството, че нещата, които аз пиша като книга са по=добри от тва. Имам чувството, че ако гепя един средностатически 15-годишен пич ще го напише по-добре. Като сапунка е деба.

koalka
12-22-2006, 17:45
Ехх...а аз си мислех да го гледам на кино.Добре, че ми каза да не си давам парите напразно.Но иначе по прочетох нещо за филма и си мислех, че ще бъде интересен.

Kar4eto
12-22-2006, 17:56
Хммм...Уж много го хвалеха тоя "Ерагон" и тъкмо си мислех,че ще си го сваля да го гледам ама ся се размислям дали да си губя времето :-k А за "Нарния" - брат ми я гледа и каза,че филма си го бива ама аз не съм решила още дали да го гледам...Абе най-добре да догледам 3-та част на "Хари Потър",щото тфа са каня от 1 година вече,а после ще гледам и четвъртата му част и...вече ще видим :mrgreen:

Все пак по Коледа на ТВ-то има хубави неща :D

Shadow_Walker
12-22-2006, 19:40
Ае в крайна сметка поне песента на Аврил от саундтрака е яка 8) Keep Holding On :P
Всъщност и аз мислех да гледам тоя филм на кино с класа ми ама нещо не стана..

02-22-2007, 16:51
Верно голяма олигофрения беше тоя Ерагон! Те крали, крали от Властелина, че се насрали!!! Ама дето се казва папагала не говори по-добре от човека.Нарния не ме твари, но Ерагон просто е най-гнусната боза от клишета която съм гледала! На 7 годинки са ми идвали по-оригинални и интересни идеи за сюжет. :smt017

SINDEL
02-23-2007, 05:21
:lol:
Мда ми го беше казал малко по-рано. 4е аз като запален фентъзи по4итател дадох там 5 лв за кино. И квооо... насрали са се с тоя филм :smt018

evil_lady_in_black
02-23-2007, 05:22
Е сега знаеме че е тъпо да се правят такива теми ](*,)

Swinkenhoffer
02-23-2007, 07:17
ее, стига, де... не е толкова зле. аз очаквах да е доста по-дълъг и с повече епични битки, и бля-бля (сигурно, защото си мислех, че гледам развалена версия на LOTR :lol: ). но чак да е ужасен... не мисля.

експлойтед...
02-23-2007, 07:24
хахаха аз от колко време го сийдвам за коефициент, ама да го гледам... :-k

brain_stew
02-23-2007, 08:23
Гхахахагаагаа

Е не. Тоя мъженствения пич. :lol: Oh look, im so hero.. I got blond hair and no balls. :lol:


Щом говориш така за тоя, представям си за Леголас кво си кaзваш...(I'm an elf, I'm so blond, I can run faster than men..and I like to fuck with dwarfs!) или нещо такова... :lol:

Бащата го гледа тоя Ерагон...скивах дракона и се отказах..предпочитам "Хари Потър" пред тва...просто не ме грабна...в сравнение с други фентъзита тва заслужава само едно 'ъхъхъхъх"