PDA

View Full Version : На 24.12.2006 бъдете съпричастни



techCandy
12-22-2006, 16:09
Дано темата не се повтаря, уж прегледах, та вижте какво достигна до
мене в ICQ...
На 24.12.2005 в 19.30ч. ще се проведе протест за защита на българскте медици в Либия. Точно в 19.30ч. в цяла България ще настане тъмнина за 5мин., нека всички българи се обединим за една кауза, СОВБОДА ЗА БЪЛГАРИТЕ В ЛИБИЯ! Моля изпратете това съобщение на колкото се може повече хора и на колкото се може места!

Пепи Пекторалиса
12-22-2006, 16:14
Някак си ми бяга смисълът в това мероприятие. Ама правете каквото решите.

bulgarche
12-22-2006, 17:06
Малко спамерска работа, ама айде
И как по-точно ще натане тъмнина?

bungle
12-22-2006, 17:08
Гасиш тока...,ей така.
Нищо няма да постигнем,ако ще и 15 дена да седим на тъмно.

bulgarche
12-22-2006, 17:41
Гасиш тока...,ей така.
Нищо няма да постигнем,ако ще и 15 дена да седим на тъмно.
Недей така, защото уча електротехника, а като няма консумация на електрически ток няма да ни финансира ТЕЦ-а ;)

_candy_girl_
12-22-2006, 17:42
ми те медиците сами са си виновни и кво ше напраим с тая тамнина не можах да разбера ама аиде...даи му пари на българина и квот искаш туи праи алчнооооооост :smt019

PiLeto~UbieC
12-22-2006, 17:47
Значи по въпроса - ОК ще се погрижа приятелите ми да разберат :wink: :wink: :wink:


Но по въпроса за това дали са виновни - няма да споря всеки си има мнение , но от поне малко българска солидарност бъдете съпричастни към съдбата на медиците .... Ако техният живот бъде погубен няма да се спасят децата на либийците , нали ?!?

Siseetoo
12-22-2006, 17:51
ми те медиците сами са си виновни и кво ше напраим с тая тамнина не можах да разбера ама аиде...даи му пари на българина и квот искаш туи праи алчнооооооост :smt019

Много тъпо се изказа честно ! :evil:
п.с. не се обиждай ама е така :roll:

priti_kiti
12-22-2006, 18:05
ми те медиците сами са си виновни и кво ше напраим с тая тамнина не можах да разбера ама аиде...даи му пари на българина и квот искаш туи праи алчнооооооост :smt019
:shock: Кви ти пари,кви пет лева бе?! :shock: Айде земи малко научи нещо по въпроса, пък тогава ръси мъдрости...

Иначе съм съгласна с PiLeto~UbieC... Либийците си търсят някакво оправдание за смъртта на децата им и въпреки че даже доказаха научно,че не е възможно българските медици да са причината,но те отказват да го приемат... Еми жестоко,да. Само тва със тъмнината за 5 мин. не виждам по какъв начин ще помогне за освобождаването им.. и въобще нашия протест значи ли нещо за Либия ?

scion_of_Storm
12-22-2006, 18:56
Candy girl, направи подарък на много хора за Коледа и се самоубий. Либийците са педерасти, да мрат в казан всичките. И все пак това няма да помогне.

XePouH
12-22-2006, 19:09
ми те медиците сами са си виновни и кво ше напраим с тая тамнина не можах да разбера ама аиде...даи му пари на българина и квот искаш туи праи алчнооооооост :smt019
ей нещастник смотан,майка ти да еба щеше ли да ти е приятно,ако беше там 7 години и да не виждаш близките си и да си секи ден в съда,да те обвиняват за нещо което не си направил :smt013

МОМЧЕ С КУБИНКИ
12-22-2006, 19:09
ми те медиците сами са си виновни и кво ше напраим с тая тамнина не можах да разбера ама аиде...даи му пари на българина и квот искаш туи праи алчнооооооост :smt019Тука показа колко си тъпа и ограничена. ](*,)

koalka
12-22-2006, 19:12
Тая някакви си гърл мисли доста плитко.

Mo6no4
12-22-2006, 19:16
Няма да бъда съпричастен. Ще стоя на светло и ще съботирам организаторите...

смешно ми се виждат тия работи. Тая съпричостност явяваща се като обяването на ден на траур, подписки, отменянето на увеселителни прояви е супер тъпа. С нея не се постига нищо. Напротив хората си губят времето за глупости, от които няма никакъв ефект и си развалят настроението и кефа...

медиците са невинни, само че с тези глупости не се постига нищо. Аз лично очаквнам да ги държат още хоне 2-3 години...

JoeBanana
12-22-2006, 19:25
тва съобщение го пратете в АЕЦ-а и сичко да стане централно

abstraction
12-22-2006, 19:34
чудно защо се сещаме за тези неща само когато го раздухат по медиите. Защо трябва да бъдем съпричастни само по Коледа. Защо трябва да изразяваме уж съпричастието и състраданието си по толкова тъп начин?

Dr. Kazimbutt
12-22-2006, 19:38
Не мисля, че спирането на тока ни прави съпричастни към проблемите на медиците в Либия. Затова и нямам намерения да участвам в "протеста".

Ziezi
12-22-2006, 19:39
Няма да бъда съпричастен. Ще стоя на светло и ще съботирам организаторите...

смешно ми се виждат тия работи. Тая съпричостност явяваща се като обяването на ден на траур, подписки, отменянето на увеселителни прояви е супер тъпа. С нея не се постига нищо. Напротив хората си губят времето за глупости, от които няма никакъв ефект и си развалят настроението и кефа...

медиците са невинни, само че с тези глупости не се постига нищо. Аз лично очаквнам да ги държат още хоне 2-3 години...

Абе дееба майка му дееба,аре предложи нещо по-умно!С митинги не ставало,с подписки не ставало,ми аре давай,нали си много умен!Бахти овцата застреляна!Дали щеше да смяташ,че е глупост,ако майка ти беше сред тях?

Шишарка
12-22-2006, 19:50
Аз съм съпричастна всеки ден(нощ...),защото си седя на тъмно :-D

Candy girl - ми като толкова не ти харесват българите се ма'ни от България и готово - няма да има "алчни" българи,а "щедри" и "добри" *некакви си*

Mo6no4
12-22-2006, 19:54
Абе дееба майка му дееба,аре предложи нещо по-умно!С митинги не ставало,с подписки не ставало,ми аре давай,нали си много умен!Бахти овцата застреляна!Дали щеше да смяташ,че е глупост,ако майка ти беше сред тях?
Да, точно така щях да смятам. Замислих се върху това кагота пишех постта си. И знаеш ли какво? Не мисля, че на тях и на децата им и ще им е много по-добре като цяла българия е без ток или обявят ден на траур. Поне на мен няма да ми е по-леко или да се почувствам добре. А това нещо малките митингчета са най-смешното нещо. Няма да предложа нещо по-добро, защото не знам какво да предложа, а и не аз съм човека, който го решава това. Но знам, че със смешните ви митингчета и подписки нищо няма да се постигне. Нали знаеш, че Кучетата си лаят, но керванът си върви...

hamilcar
12-22-2006, 20:11
7-8 години в Либия и сега се сетихте да правите някакви протести. Не е лошо като идея, но в момента българина е на принципа, важното е на мен да ми е добре, а другите да си гледат работата. Включително и аз не бих отишъл.

emociika:)
12-22-2006, 20:51
Леле, мнението на тази Канди Гърл ме утрепа :smt011 Сами са си виновни ли? Аи да видим с теб кво ще стане ако несправедливо те обвинят за нещо толкова тежко и 7 години чакаш да обявят кога ще умреш и вече никаква надежда не остава в теб?! Иначе подкрепата никога не е лошо нещо, но не мисля, че можем да направим нещо за жалост....До сега седяхме със скръстени ръце и когато работата стана наистина напечена се сетихме....И аз като Mo6no мисля, че ще ги държат още време...Евала им казвам на силата обаче. Аз не бих могла да издържа...

Ziezi
12-22-2006, 21:00
Абе дееба майка му дееба,аре предложи нещо по-умно!С митинги не ставало,с подписки не ставало,ми аре давай,нали си много умен!Бахти овцата застреляна!Дали щеше да смяташ,че е глупост,ако майка ти беше сред тях?
Да, точно така щях да смятам. Замислих се върху това кагота пишех постта си и знаеш ли какво не мисля, че на децата ще им е много по-добре като цяла българия е без ток или обявят ден на траур. Поне на мен няма да ми е по-леко или да се почувствам добре. А това нещо малките митингчета са най-смешното нещо. Няма да предложа нещо по-добро, защото не знам какво да предложа, а и не аз съм човека, който го решава това. Но знам, че със смешните ви митингчета и подписки нищо няма да се постигне. Нали знаеш, че Кучетата си лаят, но керванът си върви...

Ми отново не мислиш правилно!Аз си мисля,че по този начин ще им покажем,че сме загрижени за сънародниците си,че не са сами!А тва,че на теб ти е смешно,че правим митинги в подкрепа на медиците само показва,че си едно нищожно комплексирано човече,което си е помислило,че е много велико,че знае всичко,а всъщност е болно,недоразвито създание!
И като не можеш да предложиш нищо,поне си затваряй миризливата уста,щото по този начин само доказваш горното изречение!
А това-"кучетата си лаят,керванът си върви"-се отнася в пълна степен за такива като теб!Щото после пак ще отидеш и ще гласуваш за онзи,който каза,че медиците са виновни!

bulgarche
12-22-2006, 21:11
тва съобщение го пратете в АЕЦ-а и сичко да стане централно
И ще стане като 198* ли? Едва ли ще се повтори това, въпреки че искам да го видя :)
Ама все пак..знаеш ли за колко милиарда долари говорим?

Mo6no4
12-22-2006, 21:13
че си едно нищожно комплексирано човече
Явно говориш за себе си. Защото в постовете си в тази тема сами ме обижаш, а аз не казах нищо за теб. Ти отклоняваш темата и почваш да обиждаш. Нещо характерно за тези, които виждат, че не могат да спечелят "спора" с реални даказателства. Това "кучетата лаят..." не се отнася за мен, защото аз изобщо не лая. :lol: И бъди спокоен няма да гласувам за Костов...

Ако бях на тяхното място мен лично няма да ме интересува, че някой е загрижен за мен след като реално не ми помага . И няма да ми е приятно цяла България да ме съжалява за участта ми, колкото и тежка да е тя...

А и още нещо. Аз вече бях съпричастен. През лятото имаше преиод около една седмица, в който правиха профилактика в квартала и тока спираше по 20-30 пъти на ден. :lol:

Dr. Kazimbutt
12-22-2006, 21:27
Ziezi, кога ще спреш да обиждаш?

П.П. Ако най-заклетите ни родолюбци са като тебе, тогава няма нищо чудно в това, че сме в това положение.

LunaTriCk
12-22-2006, 21:55
аз тогава съм на работа.
не че иначе щях де... :roll:

sherry
12-22-2006, 23:28
Ще остана на тъмно, голяма работа...
Това няма да им помогне, но нищо не ни пречи да бъдем съпричастни. Че не са виновни българите - ясно е, но ми се струва, че няма да ги пуснат :(

Ziezi
12-22-2006, 23:29
че си едно нищожно комплексирано човече
Явно говориш за себе си. Защото в постовете си в тази тема сами ме обижаш, а аз не казах нищо за теб. Ти отклоняваш темата и почваш да обиждаш. Нещо характерно за тези, които виждат, че не могат да спечелят "спора" с реални даказателства. Това "кучетата лаят..." не се отнася за мен, защото аз изобщо не лая. :lol: И бъди спокоен няма да гласувам за Костов...

Ако бях на тяхното място мен лично няма да ме интересува, че някой е загрижен за мен след като реално не ми помага . И няма да ми е приятно цяла България да ме съжалява за участта ми, колкото и тежка да е тя...

А и още нещо. Аз вече бях съпричастен. През лятото имаше преиод около една седмица, в който правиха профилактика в квартала и тока спираше по 20-30 пъти на ден. :lol:
Ми погледни кви глупости говориш,как няма да те обиждам!

Медиците са виновни до някаква степен. Не е имало спринцовки, използвали са старите... трябвало е да не ваксинират другите деца докато не пристигнат нови. Но са ги накарали някъде от по-горе... -аре кажи тоя не е ли за псуване?Пич ще ме прощаваш,ама като не знаеш не говори!Всички световни експерти остановиха,че заразяването е станало преди медиците да отидат в Либия и е продължило след тяхното задържане!
Мошно,уж учиш в математическа гимназия пък.....Не може ли бузестата ти глава да схване,че ако има протести,подписки и тн. ще има много по-голям натиск върху тия отгоре,което може би ще ги накара да се захванат по-серизно с този случай?Не можеш ли да разбереш,че ако продължаваме да си мълчим,като бит задник,наистина ще ги разстрелят?Знам,че е трудно да се мисли,когато има съпротивление,ама постарай се все пак,изглеждаш умно момче!
И най-лошото е,че заради такива заспали овце,цялата държава ни е на тва положение!Щото всички умници си седят на топло в къщи пред компютъра и ръсят някви умни мисли,как това било тъпо,как онова нямало да помогне!
В една кирлива Унгария направиха огормни протестни митинги заради някво изказване на някъв политик,а кво остава ако унгарки бяха в либия на мястото на нашите медици!За Сърбия пък да не говорим какво щеше да стане!
Казимчо,ти нема ли най-накрая да се застреляш?

Dr. Kazimbutt
12-22-2006, 23:55
ако има протести,подписки и тн. ще има много по-голям натиск върху тия отгоре,което може би ще ги накара да се захванат по-серизно с този случай?
Тези, които стоят горе, се вълнуват от подписките точно толкова, колкото войниците в блиндирано укрепление от мравките, които се разхождат по земята... С други думи: не им пука въобще.

teenkopele
12-23-2006, 00:15
ми те медиците сами са си виновни и кво ше напраим с тая тамнина не можах да разбера ама аиде...даи му пари на българина и квот искаш туи праи алчнооооооост :smt019

"Страшна" си. :wink:

Ziezi
12-23-2006, 00:20
ако има протести,подписки и тн. ще има много по-голям натиск върху тия отгоре,което може би ще ги накара да се захванат по-серизно с този случай?
Тези, които стоят горе, се вълнуват от подписките точно толкова, колкото войниците в блиндирано укрепление от мравките, които се разхождат по земята... С други думи: не им пука въобще.
Тва от личен опит ли го казваш?Няма как да разберем,ако не пробваме,нали?

feshankaa
12-23-2006, 11:00
Гасиш тока...,ей така.
Нищо няма да постигнем,ако ще и 15 дена да седим на тъмно.

Za 1 pyt sym syglasna s tebe!!

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
12-23-2006, 11:03
Не, че ако половин Б-я остане на тъмно лекарите ще бъдат освободени...но все пак защо да не го направя:)

techCandy
12-23-2006, 19:43
Не, че ако половин Б-я остане на тъмно лекарите ще бъдат освободени...но все пак защо да не го направя:)
Ами именно, аз не съм в България сега, ако бях щях да го направя. Не
казвам, че това ще помогне или ще ги спаси, просто демонстрирам загроженост, показвам че ми пука, да това не променя нищо, да загубена кауза е, само че и анархизма примерно е загубена кауза, а има толкова анархисти...Както си прецените, просто исках повече хора да го видят, в крайна сметка не съм тръгнала да ви ръчкам да го правите...

Mo6no4
12-23-2006, 20:44
Зиези,
айде не давай за пример сърбия, че всимки знаем последиците от войните в Югославия...

това че човек мисли по друг начин от теб не значи, че е тъп. Спри да обиждаш. Ти не пишеш мненията си, за да докажеш тезата си, а само обиждаш и да си избиваш комплексите...

Mileniuma
12-23-2006, 20:46
Ama az ne6to new shvanah nie li 6te si spirame toka ili ot elektrosnabdqvneto 6te ni go sprat?Pitam 6toto ako trqbva nie da si go sprem iskam i az da u4astvam vav tova

Mo6no4
12-23-2006, 20:49
Ama az ne6to new shvanah nie li 6te si spirame toka ili ot elektrosnabdqvneto 6te ni go sprat?Pitam 6toto ako trqbva nie da si go sprem iskam i az da u4astvam vav tova
От ел. снабодяването ще ни го спрат. Ще спират АЕЦ Козлудуй...

Mileniuma
12-23-2006, 21:17
blagodarq

Ziezi
12-23-2006, 21:35
Зиези,
айде не давай за пример сърбия, че всимки знаем последиците от войните в Югославия...

това че човек мисли по друг начин от теб не значи, че е тъп. Спри да обиждаш. Ти не пишеш мненията си, за да докажеш тезата си, а само обиждаш и да си избиваш комплексите...

Какво по-точно е общото между войните в Югославия с това,че примерно има оъдени на смърт сръбски медици в Либия?Дадох за пример Сърбия и Унгария,защото ние с тях сме горе-долу на едно положение в момента,ама там няма толкова много титани на мисълта,като тук!
Специално в този случай точно това значи!

NiKOLAN
12-23-2006, 21:36
аз няма да отида

piska_
12-23-2006, 21:46
С такива протести нищо не се постига :!:

LunaTriCk
12-24-2006, 08:35
аз няма да отида

ахахаха, къде ? до ключа за лампата ли? Чети първо темата, ако обичаш...

Fena
12-24-2006, 08:58
Смъртната присъда на лекарите ни я подписа Костов когато беше министър-председател. По негово управление избухна скандала, при което вместо да ги изкара от там, боклука каза "Ами ако са виновни?", и ги остави в съда в Либия. Същия този червей НИЕ сме го поставили на 20-и-някое място във великите българи !!! Какво му е великото на тази утрепка ?! Същия той продаде летището и се замеси в още куп скандали. Него трябва да го осъдят на смъртна присъда. Лекарите ни не са виновни. Цялата тази ситуация е заради мизерията в либийските болници, и за да се опитат да се покрият пред ЕС които им наливат яко пари в медицината, те предписаха винага на българите. Сега Германия и Франция скочиха за нас и казаха че ще спрат всички помощи за Либия, ама след дъжд качулка. Виновни или не, дали ще стоим без ток 2 години, дори подписи да събираме, на Либия им е през к*ра(с извинение за вулгаризма от моя страна пред малките посетители на форума) и още по-малко пък на КОСТОВ.

magesnik
12-24-2006, 09:08
Мен ме е по срам,че Азис е в 20-тицата на великите,ама кво да направя като народа ни е тъп,на всичкото отгоре той е циганин кво прави в тая класация,както и Ахмед Доган и още разни. :evil:

Fena
12-24-2006, 09:14
Мен ме е по срам,че Азис е в 20-тицата на великите,ама кво да направя като народа ни е тъп,на всичкото отгоре той е циганин кво прави в тая класация,както и Ахмед Доган и още разни. :evil:

Не само при нас има такива гафове :) Във "Великите холандци" за номер 1 е бил избран някакъв гей :lol: :lol: Има още време до края на гласуването и дано ги изхвърлим тези утрепки от класацията. Първите 10 засега поне са много точно избрани :) В него присъстват все личности които са имали своите изяви много отдавна. Това само показва че от 100 години насам нямаме история с която да ни помнят след 300 години.

sherry
12-24-2006, 17:05
Скоро ще стане 19 и 30...който иска да е съпричастен, да го направи...

JoeBanana
12-24-2006, 17:31
я кажете ся ко стана :mrgreen:
бяхте ли съпричастни ? дадохте ли своята дан ?

NiKOLAN
12-24-2006, 18:25
а верно аз бях забравил. не че щах да ида де