PDA

View Full Version : podaraci



12-22-2006, 17:14
kakvo 6te podarite na priqtelite i rodninite si za koleda i nova godina

bulgarche
12-22-2006, 17:40
Нищо, защото съм евреин и нямам пари за подаръци на някви си там

Siseetoo
12-22-2006, 17:47
Нищо, защото съм евреин и нямам пари за подаръци на някви си там

добре го каза :smt005 :smt005 :smt005

yuHku
12-22-2006, 18:21
az na mama 6te i podarq edna detska knijka " obi4am te mamo" mn sladkko, olele govorq se edno sam na 10 a sled 20dena staam na 16 :oops:

Jamalska
12-22-2006, 18:24
на майка ми шал,на баща ми ръчно рисувана тениска а на мъжа една жабка и гердан с гривна

Angel_Girl
12-22-2006, 22:35
На мама парфюм, на тати и на мъжа мъжка козметика, на сестра ми слушалки с микрофон.

white_chik
12-23-2006, 18:24
Аз на наште не им купих нищо тая година,щото те ми забраниха :smt005 Казаха ми да си харча парите за себи си и да внимавам в даскалото.А на най-добрите ми приятелки-нь едната-чанта,на другата обици и герданче от no name,на една друга-боксерки,ръкавички без пръсти и едно много сладък свещник със снежен човек

ProstoAz
12-23-2006, 18:27
Ще спазя традицията и...няма да им подаря нищо. :lol:
Баща ми сам си купи подарък и си го сложи под елхата. :)

ПП. Не съм прочела изцяло за какво става въпрос в темата. :lol:
На родителите си нищо не подарявам, но на приятелите повечето подарих - боксерки, презервативи :lol: , рамка за снимка с наша снимка, парфюм, гримове разни (не ми се изреждат), снежни човеци и еленчета...Само на още една приятелка нищо не съм взела понеже не мога да измисля... :-k

In4iTu_
12-23-2006, 19:49
Не подарявам подаръци на родителите....Мама купува на татко, а аз се присъединявам и обратно :lol: На приятелите си...обикновено някакви забавни неща... :mrgreen:

emociika:)
12-23-2006, 20:04
Майка ми иска крем и утре ще й взема някакъв, но тя по принцип е против това да й купувам разни неща...На баща ми взех една рамка за снимка и ще си сложа една дето той много харесва (маниак е на тема мои снимки и портрети). На 5те приятелки от даскало вече подарих по един балсам за тяло и бонбонки. На една приятелка взех едно мн хубаво черно мрежесто боди и ще взема и обеци, на една друга и взех една забавна чаша. На приятелят ми взех хубав черен кожен колан, че няма и постоянно му падат дънките :mrgreen: На кръщелничката взехме с майка ми една горничка плетена и някви глупости за рисуване, че е започнала да се занимава с това...
Тази Коледа повечето от подаръчетата са малки, но за първа година дадох от мои пари (защото за първа година имам такива :lol: )