PDA

View Full Version : Kak da treniram v ku6ti?



12-22-2006, 16:40
Momi4e sum na 14 godini. Edna priqtelka hodi na fitnes, no za mene tva ne e re6enie. Nqmam vreme za takiva ne6ta, a i ne iskam da imam nqkvi golemi muskoli, a prosto da se poddurjam vuv forma. I taka- Kak moga da se poddurjam v forma bez da hodq na fitnes? Moje li da mi preporu4ate nqkukvi uprajneniq, koito da pravq sama v ku6ti?

Theoatguy
12-22-2006, 16:57
Momi4e sum na 14 godini. Edna priqtelka hodi na fitnes, no za mene tva ne e re6enie. Nqmam vreme za takiva ne6ta, a i ne iskam da imam nqkvi golemi muskoli, a prosto da se poddurjam vuv forma. I taka- Kak moga da se poddurjam v forma bez da hodq na fitnes? Moje li da mi preporu4ate nqkukvi uprajneniq, koito da pravq sama v ku6ti?

Ходенето на фитнес не трябва да се свързва с големите мускули. Важно е да подчертая, че уважаемите дами ходят единствено за тонус и форма както е споменато по горе.

Форма се поддържа лесно чрез елементарни упражнения с леки гирички, лицеви опори под наклон ( нужно е да сложите краката си на таборетка или столче - така се изпълняват по-лесно ;) ), клякания ( елементарно - за по-стегнати глутеуси - дупето ), скачане на въже, ако няма въже просто скачаш.

Не се втурвайте към тренировката веднага. Направете лек стречинг /загрявка/, за да свикне мускулатурата на тялото към последващо физическо натоварване.

Трябва да сте добре облечена, за да не изстива тялото Ви.

E, това е общи линии. Много официален бях. :-D

Ако има въпроси, моля лично съобщение. :D

----------

Забравих да отбележа, че ако Ви се намират 1-2 филма с Били Бланкс (Тае Бо), може да си поиграете с него. Това е една перфектна кардио тренировка.

yuHku
12-22-2006, 17:30
е т'ва му викам хубав отговор :) аз само мога да добавя че след всяка тренировка трябва хубаво да се разтегнат мускулите
за прасец: слагате прастите на по високо стапалце а петата допряна до земята до като не усетите че ви боли задържате няколко секунди
за прасти:хващаш ги и ги натискаш кам външната страна на ръката ( тфа не мога мн да го обясня)
за ръце :
- хващате 2те ръце с кръстосани пръсти и опъвате нагоре като външната част на руцете сочи към главата, повтаряте съ6тото и за дърба
- опитвате се да си хванете 2те ръце зад гърба
и малко се обърках ма тфа е което се сещам :)

Theoatguy
12-22-2006, 17:57
Хубав, хубав... :lol:

Като имате зор ще ви охубавявам :).

Това за простите е вредно, както и пукането. Костите се износват.

За прасци си напълно прав, получаваш 1 точка. :lol:

Iowa
12-23-2006, 01:28
Пред компа с чипс и бира.. ;-)