PDA

View Full Version : Какво да правя?



.........................
12-22-2006, 17:12
Той неиска да си пишем на скайп ,не ми пише смс-и когато аз му пиша(беше ми казал,че няма смисал от смс-и).Наживо се държи добре.
Познавам го от 2-3 години,но станахме скоро гаджета преди 1 год. се бяхме срещали но нищо повече.Сега сме се срещнали 2 пъти и от месец не сме се срещали само двамата,но иначе се виждаме в у-ще почти всеки ден.
Той е 12 клас и е малко по-зает (затова не сме се виждали). Аз съм 8 клас.Той ми каза че ще се видим ваканцията,но май аз трябва да му звънна(почти винаги аз съм му звъняла).Преди няколко дни го питах дали иска въобще да се срещаме и той каза ДА ИСКАМ!
Та какво мислите :) :) :) Дайте ми съвет кога да му се обадя?И въобще какво мислите?

Lambo
12-22-2006, 17:17
Аз, мисля че си много малка за него и той просто си играе с тебе... Не исках да го казвам така, но това беше 1вата мисъл, която ми изкочи като прочетох историята....

I_ve7o
12-22-2006, 17:27
Lambo mai sym syglasna..s teb..samo si igrae mai ama nz..

koalka
12-22-2006, 17:30
Ами какво мисля ли...?Че не му пука особено за теб.Не мога да твърдя нищо със сигурност,но определено от това,което чета...И да ходи на работа пак може да намери време,ако толкова много иска да се видите.Поне аз така го разбирам.

Bobysoft
12-22-2006, 18:51
1-ви вариант:Почваш да го търсиш всеки ден и след това изведнъж спираш.Ще му стане любопитно защо си спряла и сигурно ще ти се обади.С други думи-той ще те гони.
2-ри вариант-ако много го харесваш-кажи му че искаш да се :smt117
Едва ли ще ти откаже. :lol:

12-23-2006, 08:05
Аз мисля,че трябва да се видите и да си поговорите,може и да има интерес,но трябва да разбереш като се видиш с него.

sherry
12-23-2006, 08:37
Има ги всякакви чешити...Може само да му е такъв характера, все пак ти е казал, че иска да се срещате. Ами обади му се, дано започне да отделя повече време за теб :-)

F4ence
12-23-2006, 08:54
Kakto dosta ot tezi koito ti otgovoriha, taka i az smqtam 4e si malko malka za nego,tova sa 5 godini razlika. Spored men toi samo si igrae s teb, i ne go interesuva6 tolkova mnogo. Moje da ima nqkakv interes kym teb no toi ne e ot zna4enie.V smisal 4e interesa mu kam teb e maluk i momenten... i kogato mu pre6taka qvno togava se se6ta za teb. Ne vijdam smisal da mu zvanni6. A ako iska6 go napravi. NO nqma smisal da produljava6 da go tursi6 i da iska6 ne6to pove4e ot nego, za6toto spored men toi moje da ti predloje samo edno kafe, no ne i lubov. Otdrapni se ot nego i spri da mu zvani6 nai dobre. Ako toi se seti i ti zvanne togava zna4e se interesuva ot teb ako ne ti zvanne zna4e ne go "ebe" za teb [-X .

iiirish
12-23-2006, 09:21
всъщност нищо не мисля. преди да си правиш каквито и да било заключения първо се увери, че именно ти трябва да го потърсиш. тоест остави го и не му звъни и просто чакай да видиш кога той ще се сети... ;)

kofti_nick
12-23-2006, 11:46
Той неиска да си пишем на скайп ,не ми пише смс-и когато аз му пиша(беше ми казал,че няма смисал от смс-и).Наживо се държи добре.
Познавам го от 2-3 години,но станахме скоро гаджета преди 1 год. се бяхме срещали но нищо повече.Сега сме се срещнали 2 пъти и от месец не сме се срещали само двамата,но иначе се виждаме в у-ще почти всеки ден.
Той е 12 клас и е малко по-зает (затова не сме се виждали). Аз съм 8 клас.Той ми каза че ще се видим ваканцията,но май аз трябва да му звънна(почти винаги аз съм му звъняла).Преди няколко дни го питах дали иска въобще да се срещаме и той каза ДА ИСКАМ!
Та какво мислите :) :) :) Дайте ми съвет кога да му се обадя?И въобще какво мислите?

По добре не му се обаждай :)

Lov3Don`tCosT
12-23-2006, 13:12
Ne e hubavo kogato prekaleno chesto tarsish edno momche toi pochva da gubi interes kam teb ama da ti kaja chestno toq po dobre go zareji dokato e rano oshte ...

.........................
12-23-2006, 13:13
Kakto dosta ot tezi koito ti otgovoriha, taka i az smqtam 4e si malko malka za nego,tova sa 5 godini razlika. Spored men toi samo si igrae s teb, i ne go interesuva6 tolkova mnogo. Moje da ima nqkakv interes kym teb no toi ne e ot zna4enie.V smisal 4e interesa mu kam teb e maluk i momenten... i kogato mu pre6taka qvno togava se se6ta za teb. Ne vijdam smisal da mu zvanni6. A ako iska6 go napravi. NO nqma smisal da produljava6 da go tursi6 i da iska6 ne6to pove4e ot nego, za6toto spored men toi moje da ti predloje samo edno kafe, no ne i lubov. Otdrapni se ot nego i spri da mu zvani6 nai dobre. Ako toi se seti i ti zvanne togava zna4e se interesuva ot teb ako ne ti zvanne zna4e ne go "ebe" za teb [-X .

Мила аз съм на 15 , а той на 18 (18-15=3).Имаме 3 години разлика.Аз не се занимавам с момчета,които са с повече от 4 години по-големи от мене.Ако наистина имахме 5 години разлика нямаше да се занимавам с него!!!

Krem4eto
12-23-2006, 16:19
Той неиска да си пишем на скайп ,не ми пише смс-и когато аз му пиша(беше ми казал,че няма смисал от смс-и).Наживо се държи добре.
Познавам го от 2-3 години,но станахме скоро гаджета преди 1 год. се бяхме срещали но нищо повече.Сега сме се срещнали 2 пъти и от месец не сме се срещали само двамата,но иначе се виждаме в у-ще почти всеки ден.
Той е 12 клас и е малко по-зает (затова не сме се виждали). Аз съм 8 клас.Той ми каза че ще се видим ваканцията,но май аз трябва да му звънна(почти винаги аз съм му звъняла).Преди няколко дни го питах дали иска въобще да се срещаме и той каза ДА ИСКАМ!
Та какво мислите :) :) :) Дайте ми съвет кога да му се обадя?И въобще какво мислите?

Щом ти е казал,че иска да се видите,значи е така. Вижте се през ваканцията,поговорете си и така!УСПЕХ!!!!!!