PDA

View Full Version : вакса за коса



12-22-2006, 17:44
кво представлява ваксата за коса?

yuHku
12-22-2006, 18:06
miii kato krem za kosa slaga6 malko na racete razmazva6 q v razete si i posle s leki plqskaniq ot malko razstoqnie i taka :) ako ne se laja ma trqaa e tfa

12-24-2006, 14:58
po dobra li e ot gelovete?i kva razlikata megdu vaksa i gel?

Lorraine
12-24-2006, 17:11
Ми ваксата е едно по-гадно такова..в смисъл една кутийка като от крем и вътре е като мас тва :lol: ..на такова ми прилича иии абе де да знам-гела е по-добре във всички случаи!

SweetBunny
12-24-2006, 17:51
много е мазно...препоръчва се за сухи коси :)

kaka_lara
12-24-2006, 18:22
Ми ваксата е едно по-гадно такова..в смисъл една кутийка като от крем и вътре е като мас тва :lol: ..на такова ми прилича иии абе де да знам-гела е по-добре във всички случаи! точно обратното :wink:

BroKeN^DreAmZ`f
12-26-2006, 22:44
ам да верно е малко като мас, ама определено не е толкоз мазно...и начи тя кутийката дет казаха е такава кто от крем и вътре тва го "галиш" така да се каже, в смисъл не съм както зимаш крема или гела, ами так да се каже мажиш с ръката по самата вакса и пръстите ти стават мазнички и така разнасш по-косата и не омазнява ккосата, освен ако не сложиш супер много ест де :-D

Lorraine
12-27-2006, 08:29
Ми ваксата е едно по-гадно такова..в смисъл една кутийка като от крем и вътре е като мас тва :lol: ..на такова ми прилича иии абе де да знам-гела е по-добре във всички случаи! точно обратното :wink:еми..нинам аз не ползвам нито гел,нито вакса и затова просто казах гел :-D

eXtRaoRdinaRy
12-27-2006, 08:41
много е мазно...препоръчва се за сухи коси :)
ти си мазна :smt013

sineoka_kukla , да напълно си права, че е за сухи коси. Аз ползвам вакса от близо 2 години и съм доволна. Оформя много добре и стои естествено, но е голяма грижа. Ако си слагал вакса сутринта..и решиш и следобед да си сложиш пак.....УЖАС..-косата ти ще изглежда все едно не е къпана от векове.. :?

Иначе най-яките вакси са на Taft и Wella. 8)

Аз позлвам вакса, защото косата ми не се поддава на други продукти, като например пяна, лак или гел.

eXtRaoRdinaRy
12-27-2006, 08:42
Да добавя, че след прекомерно използване на вакса може да се появи пърхот.. :? Така, че в умерени количества! :)