PDA

View Full Version : otslabvane?



Ot4aqna1
12-22-2006, 19:23
Hora, molq pomognete mi! Edin ''priqtel" mi kaza, 4e dupeto mi e golqmo!Az znam, 4e ne e taka, no iskam da otslabna malko (dupeto) kak da stane tova?

kati_0513
12-22-2006, 19:26
Със спорт/упражнения за бедрената и седалищната част...

Пепи Пекторалиса
12-23-2006, 01:24
Щом ти е казал, че е голямо, значи е огромно. :shock:

Iowa
12-23-2006, 01:30
^^ Баси логиката... :shock:

Не прави нищу..
Има и момчета дет' харесват големи дупета..

За кфо трябва да се стараете да се промените..
Бъдете естествени..

Пепи Пекторалиса
12-23-2006, 02:37
Бъдете естествени..
Абe, гении, хамут прост, кое е естествено? Дай дефиниция на естествено!?

Мога да седя по цял ден и да муам пасти, и да стана 100 кила, а пък мога да се храня балансирано и да спортувам. В кое от двете положения съм естествен??! :shock:

Theoatguy
12-23-2006, 07:23
Бъдете естествени..
Абe, гении, хамут прост, кое е естествено? Дай дефиниция на естествено!?

Мога да седя по цял ден и да муам пасти, и да стана 100 кила, а пък мога да се храня балансирано и да спортувам. В кое от двете положения съм естествен??! :shock:


Много добре казано =D> :lol: =D> !

kati_0513
12-23-2006, 17:18
Ми, че то и на Дженифър Лопез и е голямо дупето, пък цял свят я харесва...

krisi_sl
12-23-2006, 18:49
ми с фитнес.помага.

kaka_lara
12-23-2006, 22:42
Ако отслабваш, няма да ти отслабне само дупето, ами цялото тяло O:)

GiRl^of^PriStOn
12-26-2006, 19:08
Hora, molq pomognete mi! Edin ''priqtel" mi kaza, 4e dupeto mi e golqmo!Az znam, 4e ne e taka, no iskam da otslabna malko (dupeto) kak da stane tova?

Abe kvo se vliaesh ot chujdoto mnenie da si govori kvoto si iska.Koito te haresva i te obicha ste si te priema takava , kakvato si!

evil_lady_in_black
12-27-2006, 07:32
Ебати кво ти пука на тебе че некаф си дришльо ти е казал че имаш голям задник ! Абе да не ти пука

sexy_devil4e
12-27-2006, 08:21
еми много ясно,кво ти пука???като знаеш,че не ти е голямо дупето,какъв е проблемът???я си стой там и не се влияй така от чуждоо мнение и бъди уверена в себе си..А виж вече ако и ти мислиш,че ти е голямо дупето и за това така реаргираш,вече е друг въпрос..Начинът ,мила е спорт,фитнес,малко ограничение със сладкото!аз лично си спортувам,не ям много сладко и нямам проблеви с теглото,ако искаш пробвай!!!

LoVe_Is_EvErYtHiNg
12-31-2006, 09:04
Hora, molq pomognete mi! Edin ''priqtel" mi kaza, 4e dupeto mi e golqmo!Az znam, 4e ne e taka, no iskam da otslabna malko (dupeto) kak da stane tova?
Maxka za edno momi4e/edna jena nai-vajnoto e da ima samo4uvstvie, znam 4e v taq tema iska6 da ti pomogneme za otslabvane, ma da ti kaja samo4uvstvieto opredelq dosta ne6ta, ti samata znae6, 4e dupeto ti ne e olqmo, mi ostavi go taka, ima nqkfi s ogromni gazove (s izvunenie :) ) ma sa tolko nafukani, 4e ne moje6 da im zatvori6 ustata, nda ne ti deme:)

tainstvenata
12-31-2006, 10:18
Hora, molq pomognete mi! Edin ''priqtel" mi kaza, 4e dupeto mi e golqmo!Az znam, 4e ne e taka, no iskam da otslabna malko (dupeto) kak da stane tova?
Maxka za edno momi4e/edna jena nai-vajnoto e da ima samo4uvstvie, znam 4e v taq tema iska6 da ti pomogneme za otslabvane, ma da ti kaja samo4uvstvieto opredelq dosta ne6ta, ti samata znae6, 4e dupeto ti ne e olqmo, mi ostavi go taka, ima nqkfi s ogromni gazove (s izvunenie :) ) ma sa tolko nafukani, 4e ne moje6 da im zatvori6 ustata, nda ne ti deme:)

=D> =D> =D> to4no :)

[Lucifer]
12-31-2006, 10:29
Ми, че то и на Дженифър Лопез и е голямо дупето, пък цял свят я харесва...
jlo бас ловъ че не излиза от залите ! нейното дупе е голямо но и много стегнато! не мисля че примера е одачен !

[Lucifer]
12-31-2006, 10:32
Hora, molq pomognete mi! Edin ''priqtel" mi kaza, 4e dupeto mi e golqmo!Az znam, 4e ne e taka, no iskam da otslabna malko (dupeto) kak da stane tova?
Maxka za edno momi4e/edna jena nai-vajnoto e da ima samo4uvstvie, znam 4e v taq tema iska6 da ti pomogneme za otslabvane, ma da ti kaja samo4uvstvieto opredelq dosta ne6ta, ti samata znae6, 4e dupeto ti ne e olqmo, mi ostavi go taka, ima nqkfi s ogromni gazove (s izvunenie :) ) ma sa tolko nafukani, 4e ne moje6 da im zatvori6 ustata, nda ne ti deme:)

=D> =D> =D> to4no :)
самучувствието си е за нея ама ...... кво ме инт мене .... тя нека си е със самочувствие и голям гъз ама освен лошо впечатление не би създала никва друга реакция у едно момче! тлел ако си надут тва не значи че другите ще те приемат повече!