PDA

View Full Version : kakvo da pravq? kajete



Nikol_di
12-22-2006, 19:50
zdraveite imam problem az sm 6 kals no v na6ia klas 11 momi4eta i 7 mom4eta makar nie da sme povee ot mom4etata tazi agresia v tqh e problem edin den edno mom4e e odarilo drugo i toi kato se e razgnevil i zapo4na da hvurq stolive po nas a i su6to edin den pak me se slu4i ne6to ednio mom4e bez da iskah sme butnaha v nego i to mi hvurli bengalski ogan v o4itemi a puk drug dvurq6e po nas piratki kakva e tazi agresia v nas kajetemi pomognete mi kakvo da pravq. :cry: :cry: :cry:

kati_0513
12-22-2006, 20:01
Децата родени след 1988 година са такива, нищо не може да се направи, просто си стой на страна и не ги предизвиквай по никакъв начин, ако пак ти направят нещо, съобщи на родителите си и на учителите...
При мен това с директорката свърши работа, но пък аз не трая- без ад съм направила нещо и някой да ме бутне или удари, е да ме извинява но няма да му простя, учителите също, а да не говорим за нашите... :twisted:

Тудор
12-22-2006, 21:00
Няма начин - оплачи се първо на директорката, после, ако имаш смелост, и на родителите си. Поведението никак не е нормално, лошо би било, ако в един момент го приемеш за такова. Кураж повечко и съм сигурен, че ще си насочат енергията към другигу.

Mastodont
12-22-2006, 22:03
Зависи и в какво училище учиш и дали са някакви калпазани тия.. най-добре да поговориш с някого, ако се разправяш с тях доникъде няма да стигнеш.

®©PeTq®©
12-23-2006, 06:26
Lele.... :shock: i az sam 6-ti klas..ama celiq klas sme dosta zadrujni!Samo v 1-vi klas sme se karali,ama ot togava nasam vinagi se podkrepqme i raz4itame edin na drug :) A ina4e ti po-dobre vaob6te ne stoi blizo do tqh ,4e...I ne se zaqjdai,nito gi razgnevqvai po nqkav na4in! :roll:

Emcho
12-23-2006, 06:32
6ти клас и такива мизерии ... Абе ние в 9-10ти клас не сме били такива ... Някой каза че след '88 са такива. Има нещо такова... Преди време пусках тема за едно момче което тероризаха в 9ти клас ... Мацка препоръчвам ти да стоиш малко настрана от тези проблеми. Ако все пак държиш на класа си опитай се колкото можеш да ги промениш и да им влееш малко акъл в главите. Ако не става - спокойно още година и малко и след 7ми клас ще се оправят сами :)
И все пак докато има Балъци ще има Тарикати - т'ва е майката природа българска.

koalka
12-23-2006, 06:43
Трябва да се оплачете на директорката.Незнам как сами можете да се справите с този проблем.

liubopitniq
12-23-2006, 08:44
Децата родени след 1988 година са такива, нищо не може да се направи, просто си стой на страна и не ги предизвиквай по никакъв начин, ако пак ти направят нещо, съобщи на родителите си и на учителите...
При мен това с директорката свърши работа, но пък аз не трая- без ад съм направила нещо и някой да ме бутне или удари, е да ме извинява но няма да му простя, учителите също, а да не говорим за нашите... :twisted:
Suvsem ne sum suglasen,4e vski4ki sled 88 godina sa agresivni az sam 91 i vuobshte nqma agresiq v men e ima malka no 4ak da zameram horata s piratki i stolove do sega ne sum go pravil

Тудор
12-23-2006, 09:47
Децата родени след 1988 година са такива, нищо не може да се направи, просто си стой на страна и не ги предизвиквай по никакъв начин, ако пак ти направят нещо, съобщи на родителите си и на учителите...
При мен това с директорката свърши работа, но пък аз не трая- без ад съм направила нещо и някой да ме бутне или удари, е да ме извинява но няма да му простя, учителите също, а да не говорим за нашите... :twisted:
Suvsem ne sum suglasen,4e vski4ki sled 88 godina sa agresivni az sam 91 i vuobshte nqma agresiq v men e ima malka no 4ak da zameram horata s piratki i stolove do sega ne sum go pravil

Абе, дете, тя горори по принцип. То ако продължава да се действа по този пример, и в мен няма, но това далеч не е така при по-голяма част от младежта.

strange__
12-23-2006, 10:28
Момчета в началото на пубертета :arrow: Божие наказание! След няколко години ще израстнат това поведение,а до тогава говори с някой,както те посъветваха вече.Лошото е,че започват все по-отрано да се правят на тарикати и все по-късно осъзнават колко тъпо е държанието им всъщност :?

Avotorkata
12-23-2006, 13:40
ami az se oplakah na direktora i eto kakvo stana izvikaha tova momo4e tam i toi me izkara vinovna za absolutono vsi4ko 4e az sm go bila a to si e sedql taka direktora mu kaza na 50 metre ot mene da stoi napravigo za izvesno vre me no sega pak stava taka dori po lo6o ve4e mi bie dori 6amari kakvo da pravq v tukuv moment?

reason
12-23-2006, 16:03
И как извинявай много,ще вземе да ти удря шамари?!?Като не можеш да се оправиш сама,кажи на вашите.Оплачи се пак на директорката ако трябва.Друг начин не виждам.

Avotorkata
12-23-2006, 17:58
da naistina mi bie 6amar zna4i az zastavam s grup kum nego i toi izvednu6 otzat mi go udrq az go pongonvam no ve4e e kusno ti mi go e odaril i kogato kaja na klasnata tq ne mi obru6ta vnimanie ili mu kazva da prestane no toi ne prestava.:(

kati_0513
12-23-2006, 18:07
da naistina mi bie 6amar zna4i az zastavam s grup kum nego i toi izvednu6 otzat mi go udrq az go pongonvam no ve4e e kusno ti mi go e odaril i kogato kaja na klasnata tq ne mi obru6ta vnimanie ili mu kazva da prestane no toi ne prestava.:(

съученикът ти е кретен...
класната ти е луда...

дано вашите да са по- добре... :D и да ти обърнат внимание

reason
12-23-2006, 19:35
da naistina mi bie 6amar zna4i az zastavam s grup kum nego i toi izvednu6 otzat mi go udrq az go pongonvam no ve4e e kusno ti mi go e odaril i kogato kaja na klasnata tq ne mi obru6ta vnimanie ili mu kazva da prestane no toi ne prestava.:(
Ми забий му и ти шамар(ако успееш).

XXX_f
12-24-2006, 09:11
boq mu e maikata...edin zdrav boi mn dobre shte im doide

[Lucifer]
12-28-2006, 09:33
Децата родени след 1988 година са такива, нищо не може да се направи, просто си стой на страна и не ги предизвиквай по никакъв начин, ако пак ти направят нещо, съобщи на родителите си и на учителите...
При мен това с директорката свърши работа, но пък аз не трая- без ад съм направила нещо и някой да ме бутне или удари, е да ме извинява но няма да му простя, учителите също, а да не говорим за нашите... :twisted:
като гледам и самата аворка на поста влиза в тия години а и аз ::: ::: ::: хора всякакви ! за мен самата тема е странна доколкото разбирам никой нищо не и е направил а и бенгалския огън е бил неволно :-k :-k :-k бе детска работа мн смешна тема =D> =D> =D> а тва със шамарите е яко #-o #-o #-o авторката добро място в класа си е извоювала =D> =D> =D> след кат никой я не бръсне за ******* бе пак си зависи =; аз викам мести училището и наново сичко ти си 6ти клас смяната на даскало няма да ти е проблем

Violenza
12-28-2006, 15:07
Просто все още са вчерашни... и не могат да разберат, че без нас не могат! :-D
А колкото до това с агресията..ми някой като те удари удряш и ти!
/Отлично знам, че не това е начина да се решават проблемите, но и няма как иначе.../