PDA

View Full Version : Ku4ka li sym 4e gi obi4am? Sorry za temata.



12-22-2006, 19:53
Dobre istoriqta e takava. Imam si gadje, na koeto adski durja i mnogo obi4am,i to mnogo me obi4a. I ob6to vzeto se opitah nqkolko puti da skusam s nego, kogato ne6tata ne vyrvqha no kogato go praveh to me spira6e i pak sme zaedno. POradi 4ustvata mi kum nego, ne moga da mu pri4inq bolka. [tyk ne6tata sa mnogo slojni]. Drugoto mom4e e moi mnogo dobur priqtel, na koito mnogo durja... i se poznavame ot dulgo vreme, izneverqvala sam i na gadjeto si s nego, za6toto i nego adski si go obi4am no go naranih kogato mu kazah 4e ne6tata nqma da se polu4at,i togava kazah na gadjeto si za vryzkata si s tova mom4e, i ne6tata se oburkaha mnogo. NO vse pak imah vryzka s nego, dokato hode6 s gadjeto si. O6te go obi4kam i mi e kofti kogato se setq 4e sam go naranila, mnogo 4esto izpadam v depresii zaradi nego. 3-toto mom4e mi be6e nai dobriq priqtel dokato ne mi kaza 4e e vliubeno v men, i ne6tata se promeniha. Neznam kakvo da pravq s nego, ne iskam da go naranqvam... makar 4e i toi 4aka da mu kaja dali da me zareje ili 6te zareja az gadjeto si. A az neznam kakvo da mu otgovorq. Ot edna strana ne iskam da sam s gadjeto si. No gi obi4am i 3mata i ot inat stoq pri gadjeto si..., za da ne naranq nikogo.[ili pone da ne promenqm ne6tata i da nqma skandali] puk i toi e nai sklonen kum samonaranqvane i se pritesnqvam mnogo. Ku4ka li sym 4e naistina gi obi4am i ne moga bez tqh,bez da gi vidq bez da gi 4uq ? I trimata sa napulno razli4ni i prosto neznam. I s trimata se darja po razli4en na4in, i na trimata otdavam razli4no vnimanie, koeto nemoga da otdam na vseki. DA uto4nq tyk ne govorq za sex, sex ne sam pravila s nito edin, a prosto celuvki, kato s 3-tiq e nqmalo i celuvki. Ne e nujno da otgovarqte samo spodelqm. Znam 4e 6te ima mnogo kritiki no, prosto taka stoqt ne6tata. I 4ustvata mi sa savsem istinski i mnogo dobre obmisleni. I ne se 4ustvam ni nai malko oburkana prosto znam 4e gi obi4am. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

[Fr33land3R]
12-22-2006, 19:56
самоубий се...

само да те питам... "prosto znam 4e gi obi4am" кой от тримата? :lol:

iiirish
12-22-2006, 20:08
#-o за курвенски истории не ми се чете #-o

F4ence
12-22-2006, 20:25
Spored men ne si ku4ka 4e smqta6 4e gi obi4a6, no spored men ne obi4a6 nito 1 ot tqh ili ne6to takova. 6tom ne si pravila sex s tqh vsi4ko e normalno i ne bi bilo redno da se nari4a6 ku4ka. Prosto si izqsni ne6tata i si izberi 1 ot tqh kolkoto i trudno da e tova i kolkoto da boli i teb i ostanalite okolo teb. Uspeh.

-DeliciouS-
12-22-2006, 20:44
В женското сърце винаги има място за още един :smt016
Разкарай ги и тримата, защото ти си абсолютна себична кучка (което в свят като този е много хубаво), но все пак всичко си има граници.Ти не спираш да ги нараняваш, а ако избереш един от тях пак ще ти е гадно за другите 2ма. Така че по добре се махни и ги остави да си реват и си хвани нещо ново, мисля че изглеждаш достатъчно добре, за да го постигнеш

malkata_
12-22-2006, 21:07
ооо мила...я ги зарежи...-DeliciouS- е права....намери нещо ново и си живей живота....нека те се оправят... :roll:

Lambo
12-22-2006, 21:30
еми да кучка си....

malkata_
12-22-2006, 21:36
еми да кучка си....

ама когато вие излизате с по 2-3 момичета....не сте "кучки" нали :?: ...ние сме кучките...ние сме подлите същества защото сме се потдалли на желанието....нооо на мъжете ви е простено....хах.... :|

Lambo
12-22-2006, 21:41
Ем на такива момчета аз им казвам мъжки кучки и въобще не ги коментирам, те са още по зле и от момичетата кучки... Пък освен това чула ли си за момче което обича така 3-4 момичета едновременно? Не ест... тва само момичетата го могат... момчетата поне кат харесват няколко момичета ги подреждат и почват да ги пробват наред, с която стане стане, а не едновременно....

pathetic
12-22-2006, 21:56
Аз пък обичам всеки човек,когото срещна.
Някои ги срещам по повече пъти.
:)

\постът няма сексуален смисъл\

Rimi
12-22-2006, 23:37
Не си кучка, но реално погледанто и не ги обичаш. Държиш на тях и не сикаш да ги нараняваш, но това не е любов.

koalka
12-23-2006, 06:29
Да бе повярвахме ти, че го обичаш.Айде стига глупости.Ти си заблудена тийнейджърка.3 момчета,обаче разбираш ли,всичките ги обичала...

DiabolicAngel
12-23-2006, 10:17
Да бе повярвахме ти, че го обичаш.Айде стига глупости.Ти си заблудена тийнейджърка.3 момчета,обаче разбираш ли,всичките ги обичала...

=D> =D> =D>

Lov3Don`tCosT
12-23-2006, 13:24
To e adski trudno 1 chovek da obichash a ti celi 3. Prosto vremenno jelanie to shte si otide spokoino,a ako ne shte mojesh redovno da si pravish malki orgiiki 8)

vvs_go
12-23-2006, 15:02
za6to govori6 za gadjeto si kato "to" sqka6 e jivotno gadjeto ti e ili myj ili jeno polzvai toi ili tq

DaHuTyYyY
12-23-2006, 15:23
Доста си неориентирана, смисъл такъф незнаеш какво искаш.. аз съм съгласна с по-горните постове да зарежеш 3-мата и да намериш нещо ново...

jeditte
12-23-2006, 16:00
...

feshankaa
12-23-2006, 20:41
Ахахахахаха ти момиче..как се развиваш..Обичала трима..Не мисли6 ли че може тва твое "обичане" да се е превърнало в навик и да го чустваш като растрояване :smt005

CaSsIe
12-25-2006, 16:10
Ей мацка зарежи ги и тримата....ще ти е гадно,ще поревеш малко,но така ще е по-добре,не само за теб,а и за тях.Ясно е че чувствата са ти обмислени и знаеш какво изпитваш към тях,но просто ще продължиш да объркваш нещата и ще ги нараняваш все повече,а щом ги обичаш истински надали това ти е целта!!!Зарежи ги и започни всичко отначало ще видиш,че е по-добре...така хем няма тях да нараняваш,хем себе си...!Това е моя съвет,но ти знаеш сама как да постъпиш,аз съм сигурна просто трябва да откриеш правилното решение...А относно това дали си кучка или не-еми не си,ако беше спала и с тримата(или поне с двамата от тях)щеше да бъдеш!
P.S.За вбъдеще ти пожелавам да не се забъркваш в такива гадни ситуации.......:):):):):)

12-25-2006, 16:45
Да бе повярвахме ти, че го обичаш.Айде стига глупости.Ти си заблудена тийнейджърка.3 момчета,обаче разбираш ли,всичките ги обичала...
=D> evala :) napulno e taka :)

"Любов" не значи вятър!
"Любов"не значи дим!
"Любов"значи да обичаш
и то само един!

12-25-2006, 17:32
Dobre istoriqta e takava. Imam si gadje, na koeto adski durja i mnogo obi4am,i to mnogo me obi4a. I ob6to vzeto se opitah nqkolko puti da skusam s nego, kogato ne6tata ne vyrvqha no kogato go praveh to me spira6e i pak sme zaedno. POradi 4ustvata mi kum nego, ne moga da mu pri4inq bolka. [tyk ne6tata sa mnogo slojni]. Drugoto mom4e e moi mnogo dobur priqtel, na koito mnogo durja... i se poznavame ot dulgo vreme, izneverqvala sam i na gadjeto si s nego, za6toto i nego adski si go obi4am no go naranih kogato mu kazah 4e ne6tata nqma da se polu4at,i togava kazah na gadjeto si za vryzkata si s tova mom4e, i ne6tata se oburkaha mnogo. NO vse pak imah vryzka s nego, dokato hode6 s gadjeto si. O6te go obi4kam i mi e kofti kogato se setq 4e sam go naranila, mnogo 4esto izpadam v depresii zaradi nego. 3-toto mom4e mi be6e nai dobriq priqtel dokato ne mi kaza 4e e vliubeno v men, i ne6tata se promeniha. Neznam kakvo da pravq s nego, ne iskam da go naranqvam... makar 4e i toi 4aka da mu kaja dali da me zareje ili 6te zareja az gadjeto si. A az neznam kakvo da mu otgovorq. Ot edna strana ne iskam da sam s gadjeto si. No gi obi4am i 3mata i ot inat stoq pri gadjeto si..., za da ne naranq nikogo.[ili pone da ne promenqm ne6tata i da nqma skandali] puk i toi e nai sklonen kum samonaranqvane i se pritesnqvam mnogo. Ku4ka li sym 4e naistina gi obi4am i ne moga bez tqh,bez da gi vidq bez da gi 4uq ? I trimata sa napulno razli4ni i prosto neznam. I s trimata se darja po razli4en na4in, i na trimata otdavam razli4no vnimanie, koeto nemoga da otdam na vseki. DA uto4nq tyk ne govorq za sex, sex ne sam pravila s nito edin, a prosto celuvki, kato s 3-tiq e nqmalo i celuvki. Ne e nujno da otgovarqte samo spodelqm. Znam 4e 6te ima mnogo kritiki no, prosto taka stoqt ne6tata. I 4ustvata mi sa savsem istinski i mnogo dobre obmisleni. I ne se 4ustvam ni nai malko oburkana prosto znam 4e gi obi4am. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

O4evidno si prekaleno malka za ne6to seriozno, vklu4itelno i kogato se otnasq za 4uvstva...

steel_f
12-25-2006, 21:45
ако това ще те успокой всяка жена е кучка :)
Ти си доста обаркана. Направи разлика м/у превличане , приятелство , любов и обич.
Може да бъдеш с 4ти хахах

JONi_666
12-25-2006, 22:12
e te tva si e 4ista KURVIIIIIIIIIIIII4KAAAAAAAAAAAAAAAA OT SEKADE OT KADETO I DA GO POGLEDNE6 !!!!!
TVA E ISTINATA, MAKAR I DA NE E PRIQTNA.
HORATA SA KAZALI 4E JIVOTUT NE E 4ESTEN I E GADEN.
AMI................ :? TOVA SI E SU6TOTO.
SORRY AMA AZ PONE TAKA GO PRIEMAM.
;)

D1v`Petel
12-25-2006, 22:28
Незнам дали момичето е к*рва или не , не е моя работа , но този странен аномалий (ако може дака да се нарече), се среща само и единствено при жените..."Обичат" по 2ма-3ма и накрая се появява 4върти , и автоматично от женския акъл се изпаряват предишните.Така , че не 3 ма .. петима да са пак същото...жената си е жена и това си...в сърцето и винаги има място за още 1 ...
Това е моето мнение по въпроса.

12-25-2006, 23:52
Еми.... кучка си...

I_ve7o
12-26-2006, 07:48
koalka написа:
Да бе повярвахме ти, че го обичаш.Айде стига глупости.Ти си заблудена тийнейджърка.3 момчета,обаче разбираш ли,всичките ги обичала...
\:D/ \:D/ =D>

XXX_f
12-26-2006, 07:54
еми да кучка си....
da go kazvash nqma smisul, vsqka jena e ku4ka...
a za teb mili4ka prosto nqmam komentra nerazbrah koi obichash koi te obicha neshvanah ideqta..

Violenza
12-26-2006, 08:29
А 4-ия и 5-ия? С тях как върви... =;

BeBencEto
12-26-2006, 08:51
ами според мен...не можеш да обичаш и тримата...даже мисля,че ваобще не си способна да обичаш...остави момчетата...за кратко,за да разбереш,кой от всичките искаш...но не мисля,че има такъв,който да те заслужава..струваш много ефтино...

Talisman
12-26-2006, 22:00
Nakraq i trimata shti " biqt 6uta " i shte te ostavqt da si tarsi6 4ti , 5ti.. Momi4e tova sa gluposti zamisli se kak se 4uvstvat te ??? [-X Vse edno nqkoe mom4e da ti kaje obi4am te , ama s16to obi4am i Petq , Ivelina , PEnka , Drenka i t.n Ama tova e sme6no... #-o Horata sa kazvali , 4e e hubavo da imame golqmo s1rce za da razdavame obi4 na ostanalite ama tvoito mai e prekaleno golqmo? :-k Sry ne iskam da te ubidq no tova sa si 4isto kurvenski nomera... :(