PDA

View Full Version : За6то съм толкова без4увствена..



pampers
12-22-2006, 20:53
Зна4и при мен не6татата стоят така 4е..няколко мом4ета ме харесват а аз нямам абсолиутно никви 4увства към никое от тях само към едно имам но той разбира се 6те е погре6ното..
На4и днес бях на купон4е и се млясках с К. , докато бях с него полу4авам смс от К2. " мн искам да те видя..харесвам те адски много"
третото мом4е е Д. той мн ме харесва и прави вси4ко възможно да ме спе4ели..нежен е мн но..аз не мога да му отвърна със съ6тото
и последното мом4е е С. той не е от моя град а е от съседен ..останалите мом4ета са от моя град..таа..с това мом4е С. съм виждала няколко пъти и ..към него имам някакви симпатии дори на моменти си мисля 4е го харесвам но не е така..за6тото по4вам в съ6тия момент да се занимавам с друг..а с туй мом4е може да се каже 4е сме ходили някаде 1 седмица..и скъсахме...
сега не съм с никой от тях..не знаят един за друг..оба4е вси4ки до един искат да им дам отговор дали 6те стане не6то м/у нас..и така аз по някъв на4ин им давах напразни надежди..за6тото като си лафихме в 4ата и им пра6там :smt008 ала бала.. таа въпроса ми е да тръгна ли с някой от тях? моля ви дайте някой свестен съвет за6тото ве4е не издържам аз само ги наранявам.. :smt010

{Sweety_f}
12-22-2006, 21:02
мила след като имаш чуства към С. по-добре задълбай нещата м/у вас а на др момчета им кажи 4е просто нямаш чуства към тях и тва е успех и целуфчици:))

F4ence
12-22-2006, 21:11
6tom sa mnogo i ti nezna6 kakvo da pravi6, po dobre gi otreji i 3-mata 6tom ne izpitva6 ni6to kam nikoi nqma smisal da trugva6 s koito i da bilo. Po dobre da si sama otkolkoto da gi luje6. Iz4akai se po nqkoe vreme podhodq6toto mom4e 6te doide i 6te go haresa6 i 6te trugne6 s nego,no qvno tezi mom4eta ne sa Nego .. taka 4e ne gi oburkvai o6te pove4e. Vqrno e 4e e trudno da im go kaji6 do edna stepen no kolko po rano tolkova po dobre.Uspeh vse pak

malkata_
12-22-2006, 21:24
ооо мила...щом не изпитваш нищо към никой от тях...не се захващай...повярвай ми...имала съм връзка....без цувства(от моя страна)...ии сига даже не си говорим с тва момче...по добре изчакай...както каза някой преди мен...подходящото момче... :mrgreen: :::

Lambo
12-22-2006, 21:38
Мн зле... не понасям момичетата да си играят с чувствата на момчетата... Натискаш са с единия, харесваш другия, а другите двама не та кефят ама им пращаш целувки... Ае избирай си единия (препоръчвам тоз с който си са мляскала защото другите не та кефят пък С е от друг град и сиг няма да стане, пък и щом са мляскаш с него предполагам че ти харесва иначе ще си просто... и аз нз) и си ходи с него и толкоз баси кви са тея ********* истории в днешно време...

koalka
12-23-2006, 06:31
Е,престани да ги разиграваш тогава.Готино е, като някой те харесва,обаче все пак недей да им пращаш повече такива.Не си безчувствена,просто харесваш друго момче.И 100 да те харесваш,ТИ можеш да харесваш само един.

vvs_go
12-23-2006, 15:05
a ot everest sms polu4i li

pampers
12-25-2006, 14:17
a ot everest sms polu4i li

не от Мусала полу4их...пфф не ми е до 6еги4ки сега..искам съвсем сериозно съвет.. :oops:

bungle
12-25-2006, 14:19
Баси, аз ли да ти кажа с кой да тръгнеш?
Помисли си дали изобщо ти е до връзка и разните му там. Имаш глава на раменете си-използвай я.

12-25-2006, 14:25
Зна4и при мен не6татата стоят така 4е..няколко мом4ета ме харесват а аз нямам абсолиутно никви 4увства към никое от тях само към едно имам но той разбира се 6те е погре6ното..
На4и днес бях на купон4е и се млясках с К. , докато бях с него полу4авам смс от К2. " мн искам да те видя..харесвам те адски много"
третото мом4е е Д. той мн ме харесва и прави вси4ко възможно да ме спе4ели..нежен е мн но..аз не мога да му отвърна със съ6тото
и последното мом4е е С. той не е от моя град а е от съседен ..останалите мом4ета са от моя град..таа..с това мом4е С. съм виждала няколко пъти и ..към него имам някакви симпатии дори на моменти си мисля 4е го харесвам но не е така..за6тото по4вам в съ6тия момент да се занимавам с друг..а с туй мом4е може да се каже 4е сме ходили някаде 1 седмица..и скъсахме...
сега не съм с никой от тях..не знаят един за друг..оба4е вси4ки до един искат да им дам отговор дали 6те стане не6то м/у нас..и така аз по някъв на4ин им давах напразни надежди..за6тото като си лафихме в 4ата и им пра6там :smt008 ала бала.. таа въпроса ми е да тръгна ли с някой от тях? моля ви дайте някой свестен съвет за6тото ве4е не издържам аз само ги наранявам.. :smt010


6to si tolkova bez4uvstvena li? Mi 6toto si nedorasla... za kude burza6?

In4iTu_
12-25-2006, 14:37
Остави ги всичките...Нямаш чувства към нито един доколкото разбирам от написаното...не ги лъжи повече!

GiRl^of^PriStOn
12-25-2006, 14:48
Ot tova koeto prochetoh irazbrah spored mene ti nqmash chustva kym nito edin ot tqh.Spored men si mnogo obyrkana i prosto vse oste ne si sreshnala chovekyt za teb , zashtoto kogato sreshnesh podhodqshtoto momche prostoste si kajesh - ''toi e'' i tova e.Moqtsyvet e da ne gi zablyjdavash tez momcheta i da prodyljavash da tyrsish - golqmata i istinska liubov.
P.S. Povqrvai ne si bezchustvena , a prosto obyrkana :)