PDA

View Full Version : Moderated: Половият ми орган има лека и гадна миризма...



12-22-2006, 21:10
Здравейте!Аз съм момиче и Имам малък(не знам колко точно голям)проблем и ви моля без гадни ебавки и подмятания!Искам да кажа,че личната ми хигиена е много висока(мия се по3 пъти на ден) и проблема не е от това!Проблема ми е,че половия има лека и гадна миризма,аз се мия преди да ида на даскало,но като се върна я има тая миризма! Вашите вагини миришат ли понягога(въпрос към момичетата)?Това нормално ли е?Моля ви се помогнете ми,темата не е ебавка и моля не ми се подигравайте!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

12-22-2006, 21:32
po-dobre otidi na ginekolog.sigurno ima6 nqkakva sekreciq,ot koqto se polu4ava tazi mirizma.

12-22-2006, 23:20
Няма нищо чудно
в тинейджърска възраст тялото се освобождава от всякакви злокачествени секрети под формата на пъпки, под течене на сополи и тн, въобще тялото се чисти. Незнам дали със сигурност в такава степен като ттвоята има защотот не съм запознат изпод изоснови на така нареченото прочисване на организна, Добре е да отидеш на лекар

bulgarche
12-23-2006, 07:08
Има разни кремове за тез работи.

alkobalko
12-23-2006, 07:13
Най-добре е да отидеш на лекар.

olive_oil
12-23-2006, 09:33
Здравейте!Аз съм момиче и Имам малък(не знам колко точно голям)проблем и ви моля без гадни ебавки и подмятания!Искам да кажа,че личната ми хигиена е много висока(мия се по3 пъти на ден) и проблема не е от това!Проблема ми е,че половия има лека и гадна миризма,аз се мия преди да ида на даскало,но като се върна я има тая миризма! Вашите вагини миришат ли понягога(въпрос към момичетата)?Това нормално ли е?Моля ви се помогнете ми,темата не е ебавка и моля не ми се подигравайте!ами ползвай интимен гел.Помага

deidiy
12-23-2006, 09:43
по-добре отиди на гинеколог и се мий с интимен гел с лек аромат :D

Cherlotte
12-23-2006, 11:09
Прекомерното миене, пък било то и с интимен гел, не е препоръчително. Мисля, че 2 пъти на ден (сутрин и вечер) са напълно достатъчни. Пък и въпросната миризма не се влияе особено от това колко пъти се миеш - ако я имаш, ще я имаш, ако не - и да не се скъсваш от миене, пак няма да има нищо. Възможно е да е някоя инфекция или нещо такова, но ти сама най-добре можеш да си прецениш дали е това. :wink:

shizzle
12-23-2006, 13:24
Една дама (Dead inside) ми каза, че гинеколозите изписват определена козметика точно по темата, която не убива полезните микроорганизми във вагината ти. Затова, едно посещение при личния си гинеколог ще ти оправи всичките проблеми. И, повярвай ми, предпочиташ това пред евентуалните подигравки.

12-23-2006, 13:50
Хм,благодаря ви на всички за съветите,но едва ли някога ще се реша да ида на гинеколог!Ужасно ме е страх и срам!Много ми е неудобно да ида на гинеколог и няма да го направя!Няма ли друг начи?

malka_sladuranka
12-23-2006, 13:54
Хм,благодаря ви на всички за съветите,но едва ли някога ще се реша да ида на гинеколог!Ужасно ме е страх и срам!Много ми е неудобно да ида на гинеколог и няма да го направя!Няма ли друг начи?


това им е работата на хората..отиди колкото и да е притеснително и неприятно

shizzle
12-23-2006, 22:35
Хм,благодаря ви на всички за съветите,но едва ли някога ще се реша да ида на гинеколог!Ужасно ме е страх и срам!Много ми е неудобно да ида на гинеколог и няма да го направя!Няма ли друг начи?
](*,) ](*,) ](*,) Господи, пощади глупците и ги изтреби до крак да не се мъчат с живота грешен человечески. Ако тази тема е ебавка, е една от най-безвкусните. А ако е истина - от най-нереално абсурдни ситуации, в които съм попадал.

А, ве, другарко!

"-Гангреняса ми крака, какво да правя?
-Ми отрежи го или ще умреш.
-Благодаря за съвета, но днес ме мързи да отида до лекаря. Няма ли друг начин?"

ИМА, ДРУГАРКО! Не прави нищо по въпроса, разтвори си краката пред първото момче, лепни си сама прякора "Миризлива Слива" (децата обичат, когато има рима) и се приготви да изживееш живота си сама, отритната и девствена! (напр. учи за библиотекарка и си вземи котка)

12-23-2006, 23:00
Ами,просто изпитвам ужас от гинеколози,няма нищо странно!И те уверявам темата не е ебавка,защото ако беше,нямаше да е толко тъпо!

alexxgold
12-23-2006, 23:42
Ами,просто изпитвам ужас от гинеколози,няма нищо странно!И те уверявам темата не е ебавка,защото ако беше,нямаше да е толко тъпо!

Ама ти разбираш ли, че това не е концерт по желание? Засега може да е, ама представи си, че се усложни, ако е инфекцийка.
За твое добро е да отидеш на лекар. Пфф, ако си мислиш, че ти ще си единствената с подобен проблем. За миг се постави на мястото на лекаря - при тебе всеки ден влизат 100 жени с ВСЯКАКВИ проблеми (тук си пусни въображението) (и ВСЯКАКВИ бебета, но това е друг въпрос...). Човекът е свикнал. Нито ще те обвини в нещо, нито ще те помисли за по-долно качество човек. Предполагам, че и няма да боли (наистина, аз съм момче и няма как говоря от личен опит, ама това не е стоматолог, в крайна сметка!). А после ще ти олекне супер много на душата.
Да се надяваме, че беглото ми вливане на акъл ще има някакъв ефект...

c0ca1na
12-24-2006, 00:06
тзтз така и неразбрахте , че постове по-дълги от 5 реда не чета
а по темата : еми пич обезкосми се като за начало , защото ако имаш топка косми естествено , че 30 мин. след като се къпеш ще смърдиш !
Пък и ходи на генеколог , по добре малко срам отколкото скункс в гащите ! :twisted:

Пенчу
12-24-2006, 00:11
тзтз така и неразбрахте , че постове по-дълги от 5 реда не чета
а по темата : еми пич обезкосми се като за начало , защото ако имаш топка косми естествено , че 30 мин. след като се къпеш ще смърдиш !
Пък и ходи на генеколог , по добре малко срам отколкото скункс в гащите ! :twisted:

:shock:

panterata
12-24-2006, 00:11
Хм,благодаря ви на всички за съветите,но едва ли някога ще се реша да ида на гинеколог!Ужасно ме е страх и срам!Много ми е неудобно да ида на гинеколог и няма да го направя!Няма ли друг начи?
](*,) ](*,) ](*,) Господи, пощади глупците и ги изтреби до крак да не се мъчат с живота грешен человечески. Ако тази тема е ебавка, е една от най-безвкусните. А ако е истина - от най-нереално абсурдни ситуации, в които съм попадал.

А, ве, другарко!

"-Гангреняса ми крака, какво да правя?
-Ми отрежи го или ще умреш.
-Благодаря за съвета, но днес ме мързи да отида до лекаря. Няма ли друг начин?"

ИМА, ДРУГАРКО! Не прави нищо по въпроса, разтвори си краката пред първото момче, лепни си сама прякора "Миризлива Слива" (децата обичат, когато има рима) и се приготви да изживееш живота си сама, отритната и девствена! (напр. учи за библиотекарка и си вземи котка) ххаха ;) =D> =D>

c0ca1na
12-24-2006, 00:11
тзтз така и неразбрахте , че постове по-дълги от 5 реда не чета
а по темата : еми пич обезкосми се като за начало , защото ако имаш топка косми естествено , че 30 мин. след като се къпеш ще смърдиш !
Пък и ходи на генеколог , по добре малко срам отколкото скункс в гащите ! :twisted:

:shock:
Кво се чудиш ве не съм чел темата

Пенчу
12-24-2006, 00:14
Еми каза пич на вагина.. :lol: :lol:
А и гинеколог = пичка
УРОЛОГ = пич :mrgreen:

shizzle
12-24-2006, 00:14
тзтз така и неразбрахте , че постове по-дълги от 5 реда не чета
а по темата : еми пич обезкосми се като за начало , защото ако имаш топка косми естествено , че 30 мин. след като се къпеш ще смърдиш !
Пък и ходи на генеколог , по добре малко срам отколкото скункс в гащите ! :twisted:

Брат ми, ти си маса зле! Още в началото на второто изречение пише "аз съм момиче"!

c0ca1na
12-24-2006, 00:15
тзтз така и неразбрахте , че постове по-дълги от 5 реда не чета
а по темата : еми пич обезкосми се като за начало , защото ако имаш топка косми естествено , че 30 мин. след като се къпеш ще смърдиш !
Пък и ходи на генеколог , по добре малко срам отколкото скункс в гащите ! :twisted:

Брат ми, ти си маса зле! Още в началото на второто изречение пише "аз съм момиче"!
каах ти ве - не съм я чел ! (нищо важен е опита стига сте ме яли , какво толкова е станало )

alexxgold
12-24-2006, 00:18
Мотото на Кокаинчо е "Не чета темата и не давам въобще адекватен отговор, но това не е проблем за мен. Важен е опитът. Йеа!" =D>

c0ca1na
12-24-2006, 00:23
Мотото на Кокаинчо е "Не чета темата и не давам въобще адекватен отговор, но това не е проблем за мен. Важен е опитът. Йеа!" =D>
Кат ти гледам подписа ти си падаш някъв странен сектант , така че може да добавиш към мотото ми ;'не отговарям на ненормалници и олигофрени ! "

Пенчу
12-24-2006, 00:35
Ти си секта,аз сам секта,всички сме секта :mrgreen:

c0ca1na
12-24-2006, 00:37
Ти си секта,аз сам секта,всички сме секта :mrgreen:
е каде без тебе :-D :twisted:

XXX_f
12-24-2006, 07:41
RAZROVI SE MALKO VUV FORUMA IMA 93487598U4 TAKIVA TEMI
NE VI LI PISNA DA FLOODITE :smt013 :smt013 :smt013

12-26-2006, 00:15
Проблемът е точно това, че се миеш 3 пъти на ден. Нарушила си естествената флора на влагалището. Отиди на лекар за цитонамазка.