PDA

View Full Version : Аз ви напускам...



skate_warrior
12-22-2006, 23:02
Понеже така или иначе скоро ще получа бан, а и съм "позьор, пикльо, грубиян, заблуден юзър, дървен философ" и т.н., реших, че е по-добре да ви лиша от присъствието си доброволно... :roll: Не съм желан в тоя форум за което бтв много се кефя :lol: \:D/ Желая ви весело посрещане на Коледа и Нова година :) Дано през 2007 да няма теми от рода на "Аз ви напускам..." или пък "отворих се с краставица.. дали съм бременна? :shock: " :)

поздрав :arrow: Poets Of The Fall - Late Goodbye.mp3 :)


peace out \/

Angel_Girl
12-22-2006, 23:05
Стига де, моля те. Аз съм виновна и ти се извинявам. Просто....обясних ти...не прави глупости...и никои никъде не е казал, че си нежелан....
Извинявам ти се още веднъж....
бтв...мерси за поздрава...

rosskata
12-22-2006, 23:06
:smt005 Ебаси откога не е имало такива теми...
Не разбрахте ли, че на форумците не им пука дали и кой напуска???
кофти но факт... Ако не беше пуснал тема, 5-6 човека щяха да забележат отсъствието ти и после да забравят
Спрете да просите внимание...

Dr. Kazimbutt
12-22-2006, 23:07
Каква трагедия! Какво ще прави форумът без своя карач? Как ще продължава да съществува? Нищо няма да бъде същото...

RedChil
12-22-2006, 23:09
Рест Ин Пийс !!!

Angel_Girl
12-22-2006, 23:09
:smt005 Ебаси откога не е имало такива теми...
Не разбрахте ли, че на форумците не им пука дали и кой напуска???
кофти но факт... Ако не беше пуснал тема, 5-6 човека щяха да забележат отсъствието ти и после да забравят
Спрете да просите внимание...
На тебе пък кой ти проси внимание, МА?????
Я си затваряй тъпата човка и си лягак, че Сънчо мина :smt005
Баси и лиглата.... :evil: Ще се обажда там, където не и е работа..... :!:

rosskata
12-22-2006, 23:11
:smt005 =D> Браво, браво... Знаела си и лоши думички... :lol:
п.с Направо ме затапи.... Ще ида да си направя сепуку от срам...

Angel_Girl
12-22-2006, 23:11
:smt005 =D> Браво, браво... Знаела си и лоши думички... :lol:
Знам и по-лоши не се притеснявай за мене какво знам и какво не. Знам достатъчно, за да ти затворя човката :smt005 :smt005 :smt005

scissorhand
12-22-2006, 23:12
ейнджъл гърл,... :lol:

скейтъра, прав ти път! големи превземки напоследък в тоя форум...едикой си напуснал, едикой си бил обиден...кво се вживявате...това е просто форум...

rosskata
12-22-2006, 23:14
:smt005Angel_Girl,
Ама много си ми забвна ...
Умните хора са казали че да се ядосваш, това е да наказваш себе си...
Така че по- спокойно го карай... А моята човка не се затваря лесно и не си струва усилията... 8)

priti_kiti
12-22-2006, 23:14
лов я,бай :mrgreen:

Angel_Girl
12-22-2006, 23:15
ейнджъл гърл,... :lol:

скейтъра, прав ти път! големи превземки напоследък в тоя форум...едикой си напуснал, едикой си бил обиден...кво се вживявате...това е просто форум...
Какво си ми се заангелосвал????
Еми прав му път ама нали знаеш, че тука простотията в тоя форум няма край. :smt005
Много малка част са разумни и интелигентни хора, но поне ги има.

Angel_Girl
12-22-2006, 23:16
:smt005Angel_Girl,
Ама много си ми забвна ...
Умните хора са казали че да се ядосваш, това е да наказваш себе си...
Така че по- спокойно го карай... А моята човка не се затваря лесно и не си струва усилията... 8)
Спокойно ако твоята не се затваря значи моята пък незнам какво става с нея....така, че ще ти я затворя...и то без много усилия....и се радвам, че те радвам :smt005 :smt005 :smt005

RedChil
12-22-2006, 23:17
ейнджъл гърл,... :lol:

скейтъра, прав ти път! големи превземки напоследък в тоя форум...едикой си напуснал, едикой си бил обиден...кво се вживявате...това е просто форум...
Какво си ми се заангелосвал????
Еми прав му път ама нали знаеш, че тука простотията в тоя форум няма край. :smt005
Много малка част са разумни и интелигентни хора, но поне ги има.
Бе не знам,ма ти със сигурност не си от интелигентните...Шанс! :wink:

Angel_Girl
12-22-2006, 23:19
ейнджъл гърл,... :lol:

скейтъра, прав ти път! големи превземки напоследък в тоя форум...едикой си напуснал, едикой си бил обиден...кво се вживявате...това е просто форум...
Какво си ми се заангелосвал????
Еми прав му път ама нали знаеш, че тука простотията в тоя форум няма край. :smt005
Много малка част са разумни и интелигентни хора, но поне ги има.
Бе не знам,ма ти със сигурност не си от интелигентните...Шанс! :wink:
Аз къде съм казала, че съм от интелигентните???!!!??? :smt005 :smt005 :smt005
Ох, че сте смешни и жалки.... :smt005 :smt005 :smt005

scissorhand
12-22-2006, 23:22
Ох,а ти не си изобщо...просветли ни, мастъреее, нас жалките и смешните :smt010
и съм момиче бее, запомнете най-сетне!

RedChil
12-22-2006, 23:24
Да,аз съм толкова жалък... :cry: Ние сме като мишки пред теб,всепомитащата ! :(

12-22-2006, 23:26
are batka jelaq ti si4ko nai nai tva be6e sus skeitarite vav foruma :lol:

Angel_Girl
12-22-2006, 23:30
Айде млъквайте, че дойдоха духове в нас зарад вас....

sherry
12-22-2006, 23:31
Недей да си тръгваш, няма смисъл. Винаги ще има хора, които ще те харесват и такива, които ще те мразят. Голяма работа. Ако ти е яко тук, остани, да не ти пука от друго.

rosskata
12-22-2006, 23:51
Айде млъквайте, че дойдоха духове в нас зарад вас....

:smt005 Tва ще си го запиша, велика наша умнице... Светлина в тунела на умствената ни недостатъчност... :lol:

Dr. Kazimbutt
12-22-2006, 23:51
големи превземки напоследък в тоя форум...едикой си напуснал, едикой си бил обиден...кво се вживявате...това е просто форум...
За мене, за тебе и за още някой това може да е просто форум, но за други хора това е място, където могат да махнат юздите на въображението си, оставяйки го да се вихри на воля. Форумът кара тези индивиди да се чувстват живи, тъй като тук човек може да се изкара всякакъв, само и само да спечели вниманието, което му липсва в реалността. Тъй като форумът е мястото, в което тези хора живеят, те се превземат излишно при всяка промяна в него.

Angel_Girl
12-22-2006, 23:55
Айде млъквайте, че дойдоха духове в нас зарад вас....

:smt005 Tва ще си го запиша, велика наша умнице... Светлина в тунела на умствената ни недостатъчност... :lol:
Абе не си мисли, че се ебавам. Сериозно говоря. Чувах гласове в слушалките си ама като реснах ги нямаше. И да имам против да си го запишеш, защото това е нарупаване на авторското право :!:
Dr. Kazimbutt сигурно говориш за мен....mhm...да те светна не ми липсва внимание в реалността. Точно обратното...винаги има хора около мен, на чието внимание мога да се радвам. :wink:

machoka
12-22-2006, 23:55
Angel_Girl,

Още в една тема ако видя подобно държание от теб ще получиш директен бан без предупреждение :!: Считай това за официално такова, без право на дуплика.

Скейт,
като се засякохме на една от срещите ми се стори читаво момче, пък гледай какви ги пишеш и вършиш напоследък. На път си да развалиш първоначалното ми добро впечатление за теб, пък аз уж не съм бъркал до сега в преценката си за повечето хора.

Прави каквото желаеш, стига да е в рамките на разумния и сдържан език, непровокативно поведение и т.н, ти си знаеш.

Хайде със здраве и весели празници на всички.