PDA

View Full Version : само за момичетата



12-23-2006, 01:50
аде кажете как изглежда "мъжът на мечтите ви"
давайте подробности за да знаем как искате да изглеждаме :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

ачката
12-23-2006, 02:12
да е красив с голям мустак да се види че е мъжкар, да имам квадратна муцуна, с повечко косми общо взето това в

ПОСЛАНИЕ
мометата с готините прически с дънки напъхани в ботушките си, с нежния финес, тези които твърде често се гледат в огледалото не се лъжете жените не искат това, просто им трябва мъй а не още една приятелка :D такаче с тази визия само една препоръка ще ви дам да не попадате в понделата, защото дупе да ви яко там в буквалния смисъл :-D

BrokenInnocence
12-23-2006, 04:34
Обичам мъжете да имат излъчване на истински мъже. Разбира се не някой дето не знае що е вода, сапун и самобръсначка... То просто си се усеща излъчването, характера... аз съм точо от тея дето си пaдат по
"лошите момчета", а ми трябва някой със много силен характер, който да може да се справи с мене, че иначе ако е някой добряк дето само ми угажда, честно го съжалявам.

koalka
12-23-2006, 06:39
Момчето, с което съм сега.

deidiy
12-23-2006, 09:54
ми хем да е мъжествено хем да е сладко,да е забавно и мило с една дума гаджето ми :smt007 :smt008

12-23-2006, 10:32
Както казаха и по нагоре да не е някой женствен такъв,шото теа са ми мноо противни...големи са женки горките ;(
Колкото по мъжествен толкоа по добре х ;)

shadow4e
12-23-2006, 10:54
ПОСЛАНИЕ
мометата с готините прически с дънки напъхани в ботушките си, с нежния финес, тези които твърде често се гледат в огледалото не се лъжете жените не искат това, просто им трябва мъй а не още една приятелка :D такаче с тази визия само една препоръка ще ви дам да не попадате в понделата, защото дупе да ви яко там в буквалния смисъл :-D
Ох, да.... и аз страшно много се дразня на такива момчета и определено това не ми е "мъжът мечта". Даже като видя такова момче и винаги почвам да се смея /малко тъпо, ама..../.
Та значи да не е фйешънче, да не е прекалено мускулест/също не харесвам такива, които животът им е фитнеса/. Обичам момчето да има нормални мускули, които да ги е постигнало със спорт. Без брада и мустаци и по възможност да не е 2 метра, защото аз съм много ниска и ....

c0ca1na
12-23-2006, 11:07
То хуу си пишете за момче мечта , но само като ви чета постовете откривам поне няколко причини да не ви пуснат :-D
Shadow
проблема не е в високите момчета , а в ниските момичета !

England
12-23-2006, 11:16
Plus tova 99% ot momi4etata haresvat visoki mom4eta,taka 4e kuv e problemut...

shadow4e
12-23-2006, 11:26
Shadow
проблема не е в високите момчета , а в ниските момичета !
знам затова се обоснавах, че не е желателно, защото аз съм много ниска.
А защо да не ни пуснат, честно казано въобще не е трудно да накараш някое момче, отговарящо на тези критерии да ти пусне... Той пита като цяло, аз си казвам общите "изисквания" /но това не значи, че няма да се влюба и в друг тип/, а от тук на там е индивидуалното излъчване. Пък и трябва да си супер зле да търсиш само визия / говоря за връзка повече от 1 нощ :wink: /.

malka_sladuranka
12-23-2006, 14:26
ПОСЛАНИЕ
мометата с готините прически с дънки напъхани в ботушките си, с нежния финес, тези които твърде често се гледат в огледалото не се лъжете жените не искат това, просто им трябва мъй а не още една приятелка :D такаче с тази визия само една препоръка ще ви дам да не попадате в понделата, защото дупе да ви яко там в буквалния смисъл :-D
Ох, да.... и аз страшно много се дразня на такива момчета и определено това не ми е "мъжът мечта". Даже като видя такова момче и винаги почвам да се смея /малко тъпо, ама..../.
Та значи да не е фйешънче, да не е прекалено мускулест/също не харесвам такива, които животът им е фитнеса/. Обичам момчето да има нормални мускули, които да ги е постигнало със спорт. Без брада и мустаци и по възможност да не е 2 метра, защото аз съм много ниска и ....

аз пък май харесвам точно обратното..с много мускули..с лека брадичка, и аз съм нисичка ама не ми пречи да е висок, абее обичам голееемите мъже, а колкото до тея фешанитее.. и на мен не ми харесват

Jenninka
12-23-2006, 20:22
Момчето, с което съм сега.
mdam :oops:

Kitana
12-23-2006, 20:44
харесва ми мъжа до мен да е МЪЖ-т.е да държи на своята дума, да намира на4ини и действия с които да ме накара да съм желана и да се по4увствам истинска жена.
аз си харесвам мъжкарите от тип- "аз съм силен, аз мога , аз съм единствен"... но това само на външен вид.. и след като ги опозная да се окажат мили, да ми имат уважението,отзив4иви и 4естни .. НАЙ-ВАЖНОТО С ДОБРО СЪРЦЕ ...
не е много от зна4ение външния вид, но ако мога да избирам бих искала да е висок, тъмнокос (или с гола глава :)), да има доре сложено тяло (не е нужно да е "изкуствено надут" с хормони, просто да се грижи за своя "храм")- незнам или просто съм пристрасна ве4е и описвам познати неща :oops: :-D

malka_sladuranka
12-23-2006, 20:46
харесва ми мъжа до мен да е МЪЖ-т.е да държи на своята дума, на намира на4ин,думи и действия с които да ме накара да съм желана и да се по4увствам истинска жена. аз си харесвам мъжкарите от тип- "аз съм силен, аз мога , аз съм единствен"... но това само на външен вид.. и след като ги опозная да се окажат мили, да ми имат уважението,отзив4иви и 4естни .. НАЙ-ВАЖНОТО С ДОБРО СЪРЦЕ

=D> =D> =D> =D> =D> =D>

macka123
12-23-2006, 21:40
а тва сдънките в бутушите при момчетата е ужасно
иначе си падам също по мъжествени.
не харесвам тези които си бръснат краката също
мен повече ми харесва да си имат косми
по животинско е
също така да имаме общи интереси
да е забавен
да не е прекалено ревнив (казвам прекалено защото всеки ревнува малко или много когато обича някого)
ам има още много неща но тва е което се сещам
а ве общо взето гаджето ми :):):):)
сега май е подходящо да кажа
МИЛО , ОБИЧАМ ТЕ МНОГО !!!

mnogomili4kata-sf
12-24-2006, 12:28
Оууууу,тази нощ го сънувах...никога не съм го виждала на живо през живота си....беше най-красивият за мен, веднага протече химия...но тъпият будилник ме събуди и не можах да го посънувам още :evil:
Жалко,че не мога да го опиша чак толкова,но беше мил, чаровен и беше на мойта възраст :smt007
Иначе реално погледнато искам човек, който да ме уважава и разбира...

malkata_
12-24-2006, 12:43
емии на мене ми харесват момчета който знаят какво искат...как да се държат с едно момиче(щото има и големи дръвници)....как да я карат да се чувства желана..добре в кожата си...тези които държат на думата си...трябва да е мил...(честен и да не крие нищо от мене)...колкото до външността не държа кой знае колко на нея...трябва да е поне сладък..(всеки си има някакъв чар)...да има чувство за хумор и да имаме поне 1-2 общи неща... :mrgreen: :twisted:

DaHuTyYyY
12-24-2006, 13:00
Мъжът мечта.. хм като визия висок, с хубаво тяло, мъжкар... тъмна коса.... дз .. май това, а като характер да е мн добричък смисъл да не е някой гадняр да се държи добре с хората и най-вече с мен, да е нежен и .. това се сещам, а и чувство за хумор и отговорност!

nikinkaaa
12-24-2006, 13:03
:arrow: Малко по висок от мен
:arrow: Да има здраво тяло (не прекалено)
:arrow: Красотен :-D
:arrow: Стилна прическа
:arrow: Да се облича модерно
:arrow: Мил
:arrow: С чувство за хумор
:arrow: Страстен :wink:

DeSiTo0o
12-24-2006, 14:02
hah ami... gotin,visok,sus zdravo tqlo,tumna kosa i o4i,nahalen no ne dosadno,bez zadrujki,da ne pita moje li a napravo da me grabva...da me razbira,da mu imam doverie kakto i toi na men...da e zabaven ...
ama kude takova idealno mom4e? :lol:

AliceSw
12-24-2006, 15:20
мдаааааааа, само като затворя о4и си го представям, жалко 4е има неща, които ни пре4ат да сме заедно

висок, здрав, с остри 4ерти, тъмни о4и и коса, набола брада, светла кожа, малко лигав на моменти, в последно време адски сдухан - тва е перфектният :-D

sexY_mackA90
12-24-2006, 15:22
Гаджето ми :lol: Емии мил, сладък, мъжествен да ме разбира, да не ми е скучно с негу да е красив ...кво още...да е добър в леглото :lol: :-D ми тва е маи... :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-24-2006, 15:25
da e buen.. i nepredskazuem... da e mil i romanti4en .. da ima nai nai hubavata usmivka na sveta.. i est` da e pone malko sladuk :P

{Sweety_f}
12-24-2006, 15:37
spored men trqa da e nqkoi gazar s mega qka pri4eska trqa da ima muskoli oformeni plo4ki...est trqa da e i hubaf:))

MoHuTo
12-24-2006, 15:54
Ами да е добричък, сладичък с чаровна усмивка, да има чувство за хумор, да държи на мен и най-важното - да ме обича!А като се замисля имаше такъв човек.. :smt010

In4iTu_
12-24-2006, 17:00
a[N]DT[k]a]da e buen.. i nepredskazuem... da e mil i romanti4en .. da ima nai nai hubavata usmivka na sveta.. i est` da e pone malko sladuk :P

[i]И аз това търся :lol:

teardrop
12-25-2006, 16:39
ПОСЛАНИЕ
мометата с готините прически с дънки напъхани в ботушките си, с нежния финес, тези които твърде често се гледат в огледалото не се лъжете жените не искат това, просто им трябва мъй а не още една приятелка :D такаче с тази визия само една препоръка ще ви дам да не попадате в понделата, защото дупе да ви яко там в буквалния смисъл :-D

:smt005 Много си прав!



a[N]D[i]T[k]a]da e buen.. i nepredskazuem... da e mil i romanti4en .. da ima nai nai hubavata usmivka na sveta.. i est` da e pone malko sladuk :P

Съгласна съм! Тоест в момента сегашното ми гадже си е перфектно за мен :-D

12-25-2006, 17:35
Момчето, с което съм сега.

Abe ti maloumna li si ma? Da ne bi vsi4ki znaqt kvo predstavqlval toi 4e mi rusi6 takiva maloumni postove???

mer4eto
12-25-2006, 19:26
:!: malko po visok
:!: da byde mil romanti4en
:!: da byde mujestfen
:!: da me razbira
:!: da e iskren s men
:!: da znae kakvo iska i kak da go polu4i :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-25-2006, 19:49
Момчето, с което съм сега.

Abe ti maloumna li si ma? Da ne bi vsi4ki znaqt kvo predstavqlval toi 4e mi rusi6 takiva maloumni postove???

awe q si trai.. az pone sum 4ela nqkoi neini postove ot koito do nqkude moesh da razberesh kakuv e priqtelq i :smt013

no_fun_at_all
12-25-2006, 20:33
еми аз съм мн ниска ,значи да не е много висок някаде 1 глава над мен стига :) да има хубави крака и дупе :-D да не е с куса или къдрава коса,поне под ушите

steel_f
12-25-2006, 20:53
Momi4eta vie tarsite perfektniq maj AMA takova jivotno nqma Vsi4i maja da egoisti4ni praseta koito mislqt samo kak da izplu6tat nqkoq TOVA E KRAINATA IM CEL

12-25-2006, 23:54
Я си признайте, че искате от мъжете да са всичко, в зависимост от ситуацията!

I_ve7o
12-26-2006, 07:50
s moito mom4eee koeto sam sega :)

psycho_girl
12-26-2006, 16:32
malko po-visok, dobre slojen, kosata i o4ite nqmat zna4enie, ne krasavec, no da e 4aroven, da moje da me provokira :mrgreen: bradi4ka su6to ako e vuzmojno 8-[

santRi
12-26-2006, 17:19
Амии.. той трябва да е с тъмен тен.. висок с добре оформено тяло.. с набола брада на 4-5 дни и с тъмни очи, с дълги мигли. в никакъв случай кльощав..или пък някакъв фешън.. трябва отдалече да му личи че е мъжкар.. и да има здрави ръце :) косата е добре да е къса.. охх мане като го видя... да де след малко имаме среща :lol:

JoeBanana
12-26-2006, 17:20
Амии.. той трябва да е с тъмен тен.. висок с добре оформено тяло.. с набола брада на 4-5 дни и с тъмни очи, с дълги мигли. в никакъв случай кльощав..или пък някакъв фешън.. трябва отдалече да му личи че е мъжкар.. и да има здрави ръце :) косата е добре да е къса.. охх мане като го видя... да де след малко имаме среща :lol:
ти за мен говориш :mrgreen: аре скачай у каруцерията да прашим към Факултето :mrgreen:

12-26-2006, 20:40
tui kato v liubovta nqma pravila moje nai grozniq debel tup smotan sme6en polu pedel da ti izglejda kato idealnoto mom4e ot prikazkite a da ne moje6 da nameri6 i edno hubavo ka4estvo v istinskiq pi4...awee taka e liubovta e ne6to koeto ne moje6 da predvi6

BunnYY_f
12-26-2006, 21:14
Абе идеален едва ли има, всеки си има недостатъците, но да приемем за секунди че той съществува: Висок към 1,90, добре сложен, съразмерен, с кожа тип мляко с кафе, тъмни очи, тъмна къса коса,миличък, леко ревнив, понякога буен :-D , страстен и разбиращ ме, да не е от най-приказливите, да се доказва с дела, а не на думи! По принцип съм скромничка и не искам много :-D За жалост такъв с горе изброените качества все още не съм срещнала, едва ли ще срещна :-k

seksi_kote_f
12-26-2006, 21:22
emi mil nejeh s hubavo tqlo krasil i sladuk da ima 4ustvo za humor :P i da znae kakvo iskat jenite :D

sunny_girl16
12-28-2006, 21:45
Момчето, с което съм сега.
И за мен е така - моето момче съм си го намерила!

12-28-2006, 21:57
emi mil nejeh s hubavo tqlo krasil i sladuk da ima 4ustvo za humor :P i da znae kakvo iskat jenite :D

Ако решиш драсни един PM :smt006 :smt005